0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar kocanız size ilişkiden sonra biz uyumlu değiliz ten uyumumuz yok olmuyor dese ne yapardınız ne derdiniz üstüne 1 yıldır ilişki yasamiyorlarmis erkek istemediği için kız soruncada üstüme gelme istek yok diyormuş napcamizi şaşırdık valla ne denir böylesine ayrılmada olamaz akraba olduğu için büyük sıkıntı olur 

22 Cevaplar

+4 oy
(120,490 puan) tarafından
belliki adam baskasini istiyo hic bi erkek 1 yil iliski yasamadab durmaz duramaz gecmis olsun
(4 puan) tarafından
Evet duramaz sevmese bile ilişki yasar yani
-Reklam-
+3 oy
(28,275 puan) tarafından

Karı koca kendilerini halledemiyorsa insanlar ne diyebilir ? Çok saçma yani .

Ki başkasının özelini anlatmayın.

(4 puan) tarafından
Aslnda ben buraya dedikodu yapmak için yazmadım akıl danışmak için çok yakınım çünkü kişi elimden de bisey gelmiyo kimseye diyemiyorum bi bana anlatıyor oda
(28,275 puan) tarafından
O kişinin bundan haberi varmı yazdiginizdan
(352 puan) tarafından
Adını yazmadığı sürece ne sorun olabilir ki? İsim verip deşifre etmemiş kadın. Herkes olabilir bu kişi?
(28,275 puan) tarafından
Olsun başkasının özel hayatını bilgileri dışında paylaşman doğru değil.
+3 oy
(906 puan) tarafından
Eğer erkekte başka bir sıkıntı yoksa bir yıl ilişki yaşamadan durmaz. Büyük ihtimalle aldatıyor karısını. Yazık kadına boşanıp kendi yoluna baksın bir an önce 
+2 oy
(92 puan) tarafından
Ortada evlilik kalmamiski akraba olsa ne olacak ki anlasmadiktan snra herkes kendi yoluna baksın o zmn yazık günah 
+2 oy
(8,680 puan) tarafından
eğer ilişki yoksa ten uyumu yok deniyorsa kimse kimseyi üzmeden ayrılmaları lazım yoksa illaki aldatma olacaktır. en kısa sürede ayrılsınlar herkes kendi yoluna baksın
(4 puan) tarafından
Ama kız asla böyle birsey düşünmüyor zamanla birbirimize alısiriz ten uyumu filan zamanla olur diyo onu sevmediğini düşünmüyo mesela
(8,680 puan) tarafından
aptallık etmesin önüne baksın, adam istemediğini daha nasıl belli etsin. ilişki olacak ki ten uyumu gelişsin ama o da yok, ne olacak birbirlerine bakarak mı gelişecek. öyle bir dünya yok maalesef. çok severek evlendiğin biriyle bile bu uyumu yakalayamaz bazen insan. çünkü cinsellik bambaşka yaşamadan bilemiyor insan, karşındaki neler istiyor, sen  neler istiyorsun. onun isteklerini yerine getirebilecek misin? absürt absürt fantezileri olan insanlarvar
+2 oy
(1,331 puan) tarafından
Suizan yapmak istemiyorum ama demekki başka biriyle teni uyuyor bir erkek mümkün değil 1 yıl ilişkisiz durması 
(4 puan) tarafından
Aldatma olmadığına eminim ama böyle birsey ilk defa duyuyorum bi erkek niye böyle böyle bisi derki ten uyumu filan ne demek yani
(1,331 puan) tarafından
Ten uyumu diye birşey var aslında insanların birbirinden aldığı elektrik gibi birşey mesela sürekli eşini öpmek istersin kokmak istersin yanında daha rahat uyursun bunlar ten uyumuyla alakalı
+2 oy
(1,207 puan) tarafından
Sahibine havlayan köpeği başkası besliyordur. Karisini beğenmiyorsa beğendiği vardır.
+1 oy
(4,582 puan) tarafından
Şahsen şu durumda yapacak birşey yok boşanmaktan başka 
(4 puan) tarafından
Maalesef boşanma kızın qklina bir saniye bile gelmiyor zamanla düzelir diye düşünüyor
(4,582 puan) tarafından
Ne düzelmesi bacım araya girebildiğine soğukluk girmiş zaten düşman boyutuna geçmeden güzellikle bitirmek en güzeli tamam öyle lank diye denmez öyle şeyler ama adamın dediği şeyde az buz bişi değil demekki uymayan bisiler var aralarında aldatma falan olayları girer işin içine bu işin sonunda daha çok kırılır bence en güzeli başından ayrilmak çünkü bu laf bile yeterince kırıcı
+1 oy
(172 puan) tarafından
Sevmiyor demek 
+1 oy
(1,571 puan) tarafından
Ama ten uyumu çok önemli evlilikte adam doğru söylüyor. Ben de istemezdim öyle bir evliliği devam ettirmeyi. Yol yakınken boşansın arkadaşın bence de . Yoksa daha çok üzülür zaman ilerledikçe. 
+1 oy
(1,942 puan) tarafından
Erkeğin cinsel olarak bir sağlık problemi yoksa 1 yıl çok uzun süre. Erkekler aşık olmasalar bile ilişki isterler. O başkası var hayatında ve onunla bir ilişki yaşıyor. Ya da bir problemi var
+1 oy
(496 puan) tarafından
Belki erkegin aklinda bosanma var ve tek caresini de o sekilde buldu kendince cinsel terapiste gitsinler kız bosanmayı istemiyorsa ve bu teklifi sunsun esine esi aynen devam ederse dedigim gibi erkek bosanmanin tek yolunu o sekilde bulmusta olabilir yani denemeden anlasilmazki sonucta karı koca cinsellik olmak zorunda evliliğin ayakta kalması icin olmuyorsa bosanma yolu gözükür 
+1 oy
(1,785 puan) tarafından
Ayrılma niye olamıyor o zaman kanka gibi yaşasınlar yani ilişki olmayacaksa kari koca da olamaz
+1 oy
(652 puan) tarafından
İlişki evliliqin Bi parçasıdır bu durumda direk boşasın.
+1 oy
(14,309 puan) tarafından
Ten uyumumux yok diyorsa bence yaşadığımız şeyden keyif almıyorum demektir bana göre.

1 yıldır da yanasmiyorsa ayrılık yani eni sonu olacağı o
+1 oy
(2,021 puan) tarafından
Benim görümcemin arkadaşı ten uyumu olmadığı için kocasından boşandı 
0 oy
(8,683 puan) tarafından
İşte damarlarda akan kan aynı olunca böyle oluyo akraba evliliği iyi bişey değil olmamalı 
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Ten uyumumuz yok = Seni sevmiyorum demek
0 oy
(7,091 puan) tarafından
Cinsellik olmadan evliliği sürdürmenin ne anlamı var ki. Evlilik zaten haramdan uzak kalmak içindir. Kocası var ama cinsel hayatı yok bu çok saçma. Kocası kendisini tatmin edecek birilerini bulmuş anlaşılan. Çünkü kadın durur ama erkek cinsellik olmadan duramaz.
0 oy
(415 puan) tarafından
Belkide adamın kadında rahatsız olduğu bir nokta vardır. Koku olabilir veya başka bilmiyorum o sorunu bulup çözerse düzelebilir. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 116 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gizli (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 697 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,157 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 214 göst.