0 oy
676 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
Sürekli onun hakkında post açmak istemem ama dayanamıyorum. 25 yaşında. Bekar. Hareketleri tavırları konuşması aşırı ergen ve hani derler ya nerde ne diyeceğini bilmiyor aynı öyle. Yaşı gittikçe halama benzemeye başladı. Neyse konuya gelecek olursak. Kuzenimiz doğum yapmıştı onu görmeye gittik. Bebek biraz küçük gibiydi ablam laf etti durdu. Allahtan küçük sana zor olmaz, bu ne minnacık falan. Kız da bir şey demedi. Bebek biraz ağladı falan. Ablam da aynı köpek yavrusu gibi dedi. O an ben yerin dibine girdim. Kız yine bir şey demedi. Annem de martı gibi diyor dedi. Kızın yerinde olsam al pılını pırtını defol evimden derim gönderirim. Ben de hamileyim şimdi. İlkinde bir şey denmiyor da bunda biri bir şey diyecek olsa ahtım var susmayacağım. Ne kadar ayıp ya. O farkında bile değil ne dediğinin. Bunu burda anlatmam da ayıp ama bir bana mı saçma geldi kırıcı geldi hamileyim diye mi öyle düşündüm bilmiyorum. O anne değil belki o açıdan düşünmemiştir diyorum ama çok saçma geldi yani 

12 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Gelip burda konuşana kadar ablanı orda susturmalıydın ahdın sadece kendıne yapılana olmamalı aynısını yasayan herkese destek olup yaşatana tepkini göstermelıydın kusura bakma ablan kadar boşsun empatı yapsan ne olur birşey yapmadıktan ızledıkten sonra
tarafından
Kesinlikle öyle bunları yazmaya gelmiştim
-Reklam-
+1 oy
(335 puan) tarafından
Biri benim yavruma öyle söyleyecek, lohusayım demem kalkar bi güzel dövüp gönderirim evden. Terbiyesiz karı. Ablan kıskanıyor net. Kıskandığı için öyle saçma şeyler söylüyor. Sırf karşısındakini mutsuz etmek için. Çünkü karşısındaki insanın mutluluğunu kıskanıyor. Ona acil koca bulmak lazım ama böyle saçmalamaya devam ederse zor bulunur :) 
0 oy
(152 puan) tarafından
Nedense hep  halaya çekti diyorlar baisni tek okudum bu arada 
(152 puan) tarafından
Yorumumu güncelliyorum ablan bildiğin Cook geveze imiş
0 oy
(962 puan) tarafından
Bunun yanlış olduğunu o bayanım lohusa olduğunu söylediniz mi buna rağmen yaptıysa abla değil o küçük bir çocuk buyuyememis daha bidaha insanların psikolojisini bozacak yerlere guturmeyin
(62 puan) tarafından
Söylemedim ama ben bile bozulduysam kız lohusa haliyle hayli hayli bozulmuştur. Ki bundan sonra beraber gitmek şöyle dursun teklif bile edemem
tarafından
Niue söylemedin??
(962 puan) tarafından
Ona soylemeyip gelip burda verip veriştirmeniz doğru olmamış üzgünüm
0 oy
(1,042 puan) tarafından
valla canm toplum öyle kendi cocugu 4 4luk milletin cocugunu elestirmeyi kendine gorev bellemis sozde kapali namazinda insanda utanma olmayinca bos bos konusur durur
(62 puan) tarafından
Ay valla ya. Yeri geliyor bizi beğenmiyor ben de onu anlamıyorum
0 oy
(1,697 puan) tarafından
onun çocuğu olmadığı için bence ona normal geliyor, mesela ben bekarken kaç kere yanımda bir bebeğinin kilosunu falan konuşuldu aa ne kadar zayıf doğdu falan ama bu cümleyi bir anneye ne kadar etkileyeceğini bilmiyordum benim icin normal bie cumleydi çünkü, ta anne olduktan sonra gerçekten bir bebeğinin kilosu boyu ile ilgili laf duyunca sinir oluyorum banada yapıldı çünkü , işte o zaman anladım :)) sen bence ablan ile konuş anlat böyle böyle diye , o farkında değil çünkü 
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Direk bozsaydın o ortamda ben bozardım 
0 oy
(452 puan) tarafından
Keşke gitmeseymiş lohusa kadının keyfini kaçırmış
0 oy
(15,623 puan) tarafından
Ablacığım biraz düşünerek mi konuşsan acaba diye uyarmak burda eleştirmekten daha doğru ha ben olsam bir daha beraber bir yere gitmezdim 
0 oy
(14,493 puan) tarafından
Valla o kız sadece edebinden sizi atmamistir disari
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Gerçekten patavatsızmış
0 oy
(28,634 puan) tarafından

Yani patavatsız insan pot kırınca lafı ağzına tepeceksin sesi çıkmayacak.

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,509 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 771 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yineyinesen (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 759 göst.