+2 oy
824 göst.
Aile kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Linç falan istemiyorum cidden sevmeyip devam eden var mı aranızda 

21 Cevaplar

+10 oy
(14,482 puan) tarafından
Linç edecek olan önce kendini etsin bı zahmet..

Sorunda linclik hicbsi yok..

Gidecek yeri olmadığı için,

Yada gitse bile başına kalkacaklari için,

Çocuklarını suanki düzeyde tutamayacagi için(maddi olarak)

Ne yazikki var yani..

Çocuklarla tehdit eden mi dersin,

Arkandan iftiralar atarım diyen mi dersin..

Var gülüm var
(2,009 puan) tarafından
:-( çok üzülüyorum kendime
tarafından
Kız Merve bu sıralar çok pasifsin he neşen gitmiş senin
(14,166 puan) tarafından
Bende fark ettim merve uzun zamandır iyi değilsin sanki
(527 puan) tarafından
Ben varım cekiyorum dua ediyorum çaresizlik ne kadarda zormuş :(
(14,482 puan) tarafından
Kızlar opuyorum sizi güzel kalplerinizden ♥️ dua beklerim sadece ♥️
tarafından
Aynen. Mervis neyin var senin
(14,482 puan) tarafından
Allahm korktuguna uğratma su kadını diye dua edin bana yeter ♥️ güzel kalplilerim benim ♥️
(211 puan) tarafından
Çok güzel yazmissin gerçekler bunlar ...
(153 puan) tarafından
+++++++++
-Reklam-
+2 oy
(2,955 puan) tarafından
Ben kocasını sevmediklerini düşünmuyorum sadece ağır geliyor bazen burda bunaliyorlar sorun çözülüyor kadınlar hep eşlerini severler kimse nefret ettiği adamla sırf çocuk için yaşamaz eş ilgi göstermeyince mutsuz olurlar yakinirlar eşleri iyi davranınca sorun çözülür her evlilikte de bu olur 
+1 oy
tarafından
Bilemem bazıları katlanıyor mecburen 
(2,009 puan) tarafından
Offf çok zor cok
+1 oy
(2,145 puan) tarafından
Benim ablam var
(2,009 puan) tarafından
Zor değil mi eşimle sürekli tartışıyoruz ondan o kadar nefret ediyorum ki ölüm haberi gelse içim soğumaz evliligimde hakaret şiddet ezikleme annesi bacıları yüzden hersey var bir oğlum var ev hanimiyim yıllardır çalışmıyorum artık eziyor dövüyor küfürler ediyor ağlamadığım gün yok ailem ise babam öldü annem ev işlerine gidiyor kadının bir maddiyat gücü o başka gelir yok ben ayrilsam gitsem bi sure ona yük olcam ki annem biliyor ama olsun kızım sabret dio bilmiyorum bana dokunuyor midem ağzıma geliyor bu sefer küfür edio kafayı yicem az kaldı intihar etmeme
(2,145 puan) tarafından
Benim ablamda çocuklarım için katlanıyorum diyor ablamın iki çocuğu var çocukları al o adamı bırak gel diyoruz gelmiyor
(1,618 puan) tarafından
Bu şekilde hayat geçmezki annen yanlızmış beraber yaşayın sen çalış çocuklar annenle kalsın eşinden de al nafakanı sevmediğim biriyle yan yana yatamam afedersin çamaşırını çorabını bile elleyemem midem bulanır sen nasıl katlanıyorsun sen kendine kocandan daha fazla eziyet ediyorsun aslında sen kendini değerli hisset böyle yaşama evladında daha sağlıkli bir ailede yaşasın
+1 oy
(709 puan) tarafından
Çok sevdıgım ıcın belkı herseyıne katlanıyorum
(2,009 puan) tarafından
Küfür hakaret var mı
(709 puan) tarafından
Allah senı nıe
+1 oy
(5,289 puan) tarafından

Kocamı çok seviyorum kocamda kocam paşamda paşam çocukluğum onunla geçti 17 yaşında idik ikimizde evlendigimizde ilk gün ki gibi aşığım ona:D

(2,009 puan) tarafından
Hahahha bacım o zaman bu post yanlış oldu :) benimki sevmeyen var mi dedim neyse maşallah size
(5,289 puan) tarafından
Biliyorum canım sevmeyen ve mecbur olan insanda vardır illaki Allah yardımcıları olsun. Teşekkür ederim. Rabbim herkesin yuvasına huzur versin.
(527 puan) tarafından
Soylemeni hiç tavsiye etmem Allah korusun nazar değer.masallh rabbim daim etsin dillendirne fazla çok mutsuz insan var benim gibi:(rabbim daha çok artırsın insallh masallh masallh barikellah
0 oy
(1,765 puan) tarafından
Sevmediğin insanla neden ömrünü geçiriyorsun peki 
0 oy
(309 puan) tarafından
Annem.. Malesef
0 oy
tarafından
Yani sevgi olmadan olmazki,yanina nasil yatiyolar oyle olunca
0 oy
(28,386 puan) tarafından

Vardır elbet çoktur belkide Rabbim herkesin gönlüne göre versin 

0 oy
(427 puan) tarafından
Bnm ablam var adama direk soyluo ama bırakmıo adam 
(2,009 puan) tarafından
Bende söylüyorum basbas bağırıyorm artık ama karşındaki arsız ve pislik bir adam
0 oy
(8,168 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin? 
(2,009 puan) tarafından
5 bitti 6 olacak cnm
0 oy
(417 puan) tarafından
Sevip sevmediğimi bile gerçekten bilmiyorum karışık duygular içindeyim tek bildiğim ruhen çok yıprandım. Çocuğum için katlanıyorum
0 oy
tarafından
Sevmiyorum diyemem ama eşsiz bir hayat öncelik tercihim olurdu hatta biraz önce sohbet ederken laf arasında söyledim kendisine imkanım olsaydı Boşanirdim diye kavga falan etmedik yanlış anlamayın gayette ciddi ve sakin bi şekilde güle oynaya sohbet ederken söyledim çünkü bir evlilik anca bu kadar uyumsuz olur ne düşüncelerimiz ne karakterlerimiz ne zevklerimiz hatta damak zevklerimiz bile uyusmaz 17 yıla nasıl geldik ne sen sor ne ben söylim 
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Ülkedeki kadınların yarısı bu şekilde bence
0 oy
(651 puan) tarafından
Ben maalesef kı ben kızım elımı kolumu bağlıyo
(2,009 puan) tarafından
Haaa benimde oğlum Türkiye gibi bir ülkede tek çocukla boşanmış bir kadın olmak gözümü korkutuyor
0 oy
(1,182 puan) tarafından
Yok çok şükür. Çevremde çok görüyorum Allah yardım etsin çok zor
0 oy
(945 puan) tarafından
Özelden konuşalım mı biraz 
(2,009 puan) tarafından
Neden ki
(945 puan) tarafından
Ne bilim intihar talan yazmışsın çok üzüldüm bende bir zamanlar yaşadıklarını yaşadım o yüzden konuşmak dertleşmek istersen yaz
(2,009 puan) tarafından
Anladım cnm bazen aklıma geliyor gelmiyor değil çünkü kavgalarımız tartimalarimiz o kadar ağır lafları var ki ailem Dee sorunlu öyle tamam çık gel ne olursa olsun diyecek insanlar değiller hele bir ablam var rezil eder insanı şimdi bile öyle tek bildiği telefondan bağırıp çağırmak annem yaşlı kaldıramaz o yüzden mecburum ölsem ne olur ki herkes hayatına devam hatta çocuğum perişan olur bilmiyorum valla sıfır iş hayatı sıfır tecrübe yaşım 30 napabilim ben ki hayatım bitti evde durmaktan resmen salağa döndüm çevrem yok arkadaş yok bide aile apartmanı hepsi var ben tek kaldım çok kötü haldeyim ozguven kalmadı artık iki kelimeyi bir araya getiremiyorum
(945 puan) tarafından
Eşinin tam olarak sorunu ne
0 oy
(8,839 puan) tarafından
Bazen nefret ediyorum ondan bazen evire çevire dövmek istiyorum ama bazen.:)) yani ben seviyorum yinede 
0 oy
(1,829 puan) tarafından

ANNEM:(bu posta verebileceğim en iyi cevap

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 591 göst.
0 oy
18 cevap 481 göst.
26 Ekim 2022 Aile kategorisinde Selimim (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 457 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ayla (58 puan) tarafından soruldu