0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde (5,718 puan) tarafından

image

bugun kadınlar kız sen hamilemisin dedi evet kaç aylık 5 aylık dedim piii hani karnın bu zavali hiç yemek yemiyor blmem benim yedim sen yesenn bu kapıdan gecemezsi ödedim boyum.uzun 1.70 kilom 61   57, dim 4 kilo anca almışım oda veryom alıyom hiç belli olmuyor karnım millet dalga geçiyor üzülüyorum kizimdada byleydi buda kız hiç yok bide bir fotoğraf paylaştım WhatsApp tan arkadsim dedi gozlerin simsiyah mosmor çıkmış sanki bıyık bırakmışın gbi nye oyle siyah çıkmış öyle uzuldumki :( :(

34 Cevaplar

0 oy
(1,819 puan) tarafından
Doğumda ebe senin karnın hiç yokmuş demişti:)
(5,718 puan) tarafından
Bnada iç karnin geniş dyordu bide kadınlar bna hastanede gülmüştü kızımda eşim kiskaniyorlar boşver demisti
(1,819 puan) tarafından
Benim için daha iyiydi yani ben takılmadim hiç
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
9 ayima kadar hamile olduğum hiç belli değildi. İç karın büyüklüğü diye birşey var. İnsanlara takilirsan hamileliğin burnundan gelir. Duyma öyle söyleyenlere de olabilir herkes bir değil dersen keserler seslerini otururlar
(5,718 puan) tarafından
Valah haklısın bide boyum uzun dyorlardi sen hamilemisin ben söyleyince bile inanmıyorlar di hani karnin
0 oy
(13,874 puan) tarafından

21 haftalık hamilik öğrenen ben normal 27 beden jeanleri giyiyordum :) Sizin oradakiler abartmış :)

(10,723 puan) tarafından
21 haftalık mı öğrendin bebeği kız
(13,874 puan) tarafından
İlk doğumdan sonra çok adet düzensizliğim oldu 4 ay adet olmuyordum
5 ay olmayınca dedim adet sökücü için de gideyim birde muayene olaydım hamile olduğumu öğrendim
1.60 boy 55 civarı işim
(3,280 puan) tarafından
Kız 21 hafta boyunca hiç mi mide bulantısı halsizlik tiksinme vs yaşamadın
(10,723 puan) tarafından
Ahaahh ne güzel tam istediğim hamilelik :) 30 da falan öğrensem iyi olurdu sabırsız bi insanım ben
(13,874 puan) tarafından
Hiç bir şey olmadı
Belirti olsa neden test yapmayayım yada dr gitmeyeyim
Bütün tarama test zamanlarımı geçmişti
Sadece detaylı ultrasona girdim öğrendiğim ertesi günü

Benim de öyle 4 ay kadar hamilik yaşadım
Öğrendikten 1 hafta sonra karnım şişmeye başladı hamilik pantolonu giydim
Kızım ufaktı öğrendiğim de 21 aylıktı oda emziriyordum çok ağladım üzüldüm Diyorum Allah bana yardım etti erken öğrenseydim daha çok üzülürdüm kızım için daha da erken sütten kesmiş olacaktım ☺️
0 oy
(2,147 puan) tarafından
Ne güzel işte,illa belli olacak diye bir kural yok kimseyi kafana takma 
(5,718 puan) tarafından
Ayy deli edyorlar adım atyorum karnin yok o Dyor hani hiç belli olmuyor çok zyfsn blmem.ne
0 oy
(4,277 puan) tarafından
Kız yine senin belli benim 7 aylıkken bu kadardı :) boşver iyi yönleri de var eğilirken sorun olmuyor yatarken çok rahatsız olmuyorsun hamile kıyafeti arayışına girmene gerek yok en önemlisi çatlak olmaz :)
(5,718 puan) tarafından
Bende kadına dedim teyze byle hafifim hiç blmiyorim hamile odlugumu maşallah ama kızımda karnım olmazsa bile az da olsa kilo almıştım çok catlamistim çok şükür bunda olmadı bide nefesi gdyor insanin
0 oy
(627 puan) tarafından
Cnm boşver sen onları niye takıyorsun agzı olan konuşuyor. İç karnın geniştir ki iyi bişey duba gibi şişecegine. Mis gbi geçir hamileligini. Arkadaşının da mallıgı ya bazen açıdan gölge düşüyor falan değişiyor yani. Boşver üzülme sağlıkla gelsin bebişin inşallah 
(5,718 puan) tarafından
Evet dışardan çektim dyordu sanki bıyık çıkmış gözlerin mosmor olmuş blmem ne insanları byle.yargiliyorlar nefret ediyorum
0 oy
(322 puan) tarafından
Benimde kızimda hiç karnım yoktu son ay biraz çıkmıştı. Nstye girince bile ordaki ebe her defasında kaç haftaliksın diye soruyordu. Ama oğlumda baya çıktı ama yine tabi dosardan sadece hamile olduğum belli oluyor görenler hiç kilo almamişsin diyorlar ama aslında 24 kilo aldim
(5,718 puan) tarafından
Yaa dimi herkes öyle dyor bende 16 kilo almıştım kızımda kmse inanmiyordu hiç kilo almamissin dyordu erkek çocukları daha çıkıyor dyorlar buda kız sivri byle öne doğru çıkıyor
0 oy
(266 puan) tarafından
Hiç üzülme ilk gebeligimde 7. Aydan sonra adam akıllı çıkmaya başladı biraz. Bana da diyorlardı yok kedi yavrusu kadar bir şey olur, bir kilo olsa iyi bari milletin ağzı klhic kapanmıyor moralini bozma. İç karın geniş oluyor. İkinciye hamileyim 4 buçuk aylık ayva göbeği kadar :) görümcem de aynı ama onun karnı bariz belli bu arada karnım kucucuktu ama oğlum 3.500 doğdu üzülme yani 
(5,718 puan) tarafından
Kız evet 15 yaşındaki yeğenim gobegi benden daha fazla ablam.dyor normal göbeğim seninkiden daha fazla:) hakkaten öyle ayva göbeği ya
0 oy
(9,057 puan) tarafından
Bende 11 haftaliktim otobüste yer verdiler
(5,718 puan) tarafından
Demeki çok cikmis senin millet inanmıyor eminmisin dyor hata
0 oy
(1,100 puan) tarafından
İnsanları takmayın. Bende 7 aylık oldum elhamdülillah. Benim karnımda hiç yok. Doktora dedim bugün herkes çok küçük diyor diye dedi ki : " Küçük değil, sen zayıfsın. Hatasıyla uyumlu bebek." Sizin bebiş de haftası ile uyumluysa takmayın. İnsanların dedikleri eğer sizi etkiliyorsa görünürde olmamak daha iyi. Yani fazla da bir şey paylaşmayın naçizane tavsiyem. 
(5,718 puan) tarafından
Yok kizz oyle çok nadir öyle dynce uzuldum
0 oy
(787 puan) tarafından
Ya bacım insanlara ne bakıyosun sen. Karnın küçüktür küçük derler, büyüktür büyük derler. İnsanlara göre asla olması gerektiği gibi değildir hiçbi şey. Annem bana 7 aylık hamileyken birileri sen kilo mu aldın diye sormuşlar, halam da ne kilo alması 7 aylık hamile kadın doğurucak yakında demiş. 17 haftalık hamileyim bende, bu zamana kadar kilo almadığım gibi 14 kiloya yakın verdim o süreçte. Herkesin göbeği çıkmak yada küçük kalmak zorunda değil, her gebelik bireysel yaşanıyo. Kimin ne dediğine takılma yani ağzı olan konuşuyo
(5,718 puan) tarafından
Haklsiin valahaa
0 oy
(14,517 puan) tarafından
benim de 8 aylik gobegime kadin 5 aylik mi demisti ☺ ic karnin genistir olabilir yani moralini bozma 
(5,718 puan) tarafından
İçi derin evet
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Normal canım. İnsanları takma ağzı olan konuşuyor. İç karnın geniştir. Benimde doğuma kadar karnım çıkmamıştı. Hamileyim diyince çok şaşırıyorlardı. Daha yeni hamilesin herhalde kaç aylık diyince doğuma şu kadar gün kaldı diyince şaka yaptığımı sanıyorlardı hep.Gayette sağlıklıydı kızım. 
(5,718 puan) tarafından
Çok şükür sağlık önemli ama.herkes dyor zayifsin. Blmem ne kadın dyordu yemek yemiyonmu yiyorum tabi alamiyorim.napim.ayy sinir edyorlar
(2,693 puan) tarafından
O kadar önemsemem çevremdekilerin söyleyişlerini. Ben kendi bildiğimi okurum genelde. Tavsiye ederim. Çevreyi çok takarsan çocuk doğduğunda vay haline o zaman.
0 oy
(3,801 puan) tarafından

Keşke benimde karnım böyle olsaydı penguen gibiydim bee:D hiç kimsenin dediğini takma he de geç 

(5,718 puan) tarafından
Kilo alamıyorum normladede hicc
(3,801 puan) tarafından
Bebeğinin gelişimi iyiyse gerisi boş kuzum gerçekten
0 oy
(1,004 puan) tarafından
benimde çok büyüktü vah vah diyolardı karnıma vs insanlara yaranamazsın boş ver takılma kime ne karnından içinde sağlıklı bir bebek varsa kime ne yani 
(5,718 puan) tarafından
Bazıları da dyor çok az çıkmış ama insan anlamıyor hamile olduğunu haklısın valah insanı sinir edyorlwr
(1,004 puan) tarafından
anlamasın çok mu dert
0 oy
(91 puan) tarafından
17 haftalık hamileyim 9 aylık gibi ama göbeğim resmen oturup kalkamıyorum 2 Kg almışım 70 kg 170 im ilk gebeligimde ben bile unuturdum hamile olduğumu o kadarki yoktu bu 3 bebek bunda erken cikti bende anlamadim
(5,718 puan) tarafından
İlk gebelikmi
(91 puan) tarafından
3 üncü gebelik ilkte benimde yoktu yeni bebeğin kilosuyla karninin hiç alakası yok bunlar uydurma doktorun bişey olsa söyler zaten kızım 3.600 doğdu benim
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Neden kendinize bu hakaretleri ettiriyorsunuz? Kim onlar bu cesareti buluyor.Ne kadar sanslisiniz vucudunuz bozulmadan anne olma luksune sahipsiniz bence kiskansinlar bu durumu.
(5,718 puan) tarafından
Eşimde dyor hiç takma.valah neblm insanın psikolojisi.bozuluyor yaa
0 oy
(9,294 puan) tarafından
Canım rahatsız oluyosan söyleme bebegım. Takılma ya insanların hep bir sözü olur bes aylıkken karın cok cıkmaz son aylarda cıkar. Bakma sen onlara 
(5,718 puan) tarafından
Kız blyorlar.hamile olduğumu yalandan sormak için soruyorlar kizimi parka getryorum.hepsi tanıyor beni tuhaf inslar
0 oy
(10,723 puan) tarafından
5 aylık karın zaten dışardan belli olmaz ki canım. 2 gebeliğimde de karnım 7. Aydan sonra belli olmaya başladı. Eğer kapalı olsaydım 9. Ayı bulurdu heralde belli olması
(5,718 puan) tarafından
Senin iki kizin mi vardı gözde bu arada develte randevi aldım bugün oraya gittim kız tuvalettleri falan leş gbi ya
(10,723 puan) tarafından
Allah devlete düşürmesin ama çok zor valla 20 bin olmuş doğum sanırım evet iki kızım var canım çok şükür sen öğrendin mi cinsiyet
0 oy
(57 puan) tarafından
5 aya göre gayette var karnın. Dümdüz değil ki. Kör mü bu insanlar. Yemin ediyorum sana senin bu göbek benim 7 ayımın son zamanlarında çıktı.  3 küsür de doğdu evladım. Takılmayın insanlara
(5,718 puan) tarafından
Allaşkina gerçekten varmı  millet inanmıyor yaa resmen
(57 puan) tarafından
Kız var tabiki olmaz olur mu. 5 aya göre çok çok normal bence. Millet 5 aylık hamilelikten ne bekliyo anlamıyorum ki. Sen takılma kimseye. Cinsiyet neydi bu arada:) Sağlıkla gelsin oğluşun demek geldi içimden:)
(5,718 puan) tarafından
Kız yaa:) bir kızım da var buda kız bende oğlan istiyordum ama nasip Allah ne vermise sağlıklı olsunda
(57 puan) tarafından
Tabi canım hayırlı evlat olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
0 oy
14 cevap 573 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 512 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde asllyd (574 puan) tarafından soruldu
0 oy