0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (963 puan) tarafından
Kızlar beni hatırlarsınız kaç gündür bu konuya taktım:D şimdi şöyle söylüyeyim benim ilk gebeligim kimyasal ikinci gebeligim diş gebelik 3 üncü sağlıklı oldu 2 yaşına yakın bir oğlum var şöyle geçenlerde adetin son günü abdest aldığım  gününde prezervatif yırtıldı bende son gün hamile kalmam diye ertesi gün hapı falan almadım ama sonra oturup düşününce istediğime karar verdim zaten zor hamile kalıyorum oğluma bir kardeş olsun 2 evladım olsun birlikte büyütelim diye geri çekilme yöntemi ile korunuyordum bu zamana kadar şimdi korunmayı bıraktım adetim 5 inde bitti 5 i itibariyle gün aşırı ilişki yaşadım.

Sizlerin nasılsın oldu ilkine zor hamile kalıp ikincisine hemen kalan var mi 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Genelde çocuğu tedaviyle olup 2.ye kendi kendine hamile kalanlar var ama şöyle de birşey var , ilk geceden hamile kalıp doğum yapıp 2.ye aylarca uğraşanlarda var :D

(553 puan) tarafından
Bedavadan korunmuyoruz :D
tarafından
:D hep öyle oluyor zaten ya
(553 puan) tarafından
Korunmak da sıkıntı şimdi bedavadan onu da yapmıyoruz ahahahahah :D
tarafından
:D çok iyi ya ahqhqh bir gün "Merhaba anne" derse görürsün:D
(553 puan) tarafından
Ah keşke dese kuzum dua et desin istiyoruz zaten :D
-Reklam-
0 oy
(713 puan) tarafından
İlki üç ay sonra oldu ikincisi ikinci ayda hamile olduğumu öğrendim benimki çok sürmedi 
(963 puan) tarafından
Aslında benim de cok sürmedi zor dan kastım diş gebelik kimyasal VS hepsini pes pese kaldım istediğim aylarda sağlıklı olani da istediğim ay da kaldım ama niyeyse aklıma hep en kötüsü geliyor :)
(713 puan) tarafından
İyi düşün iyi olsun canım kafanada takma canım çok düşündüğün için olmuyor bazen
0 oy
(13,234 puan) tarafından
Otuzumda anne oldum çoçuğun olmaz denmişti 

Kızım on aylikken oğlumu öğrendim çok istiyorduk
(963 puan) tarafından
Masallh Allah size bağışlasın evlatlarımızı ❤️
0 oy
(8,076 puan) tarafından
Oğlum zor olmuştu kızım kolay oldu 
(963 puan) tarafından
Maşallah ❤️
0 oy
(628 puan) tarafından

Zor mu bilmem benden daha uzun yıllar hamile kalmayanlar var ama bizim nezdimizde de 7 ay çok uzun bir süreydi. Yıllarca bekleyenleri düşünemiyorum :( 7 ay istedik olmadı. İkinci bebişimizde düşünmeye başladıktan 2 ay sonra oldu

(963 puan) tarafından
Rabbım isteyen herkese nasip etsin ❤️
0 oy
(1,445 puan) tarafından
Bilemiyorum istiyorsan inşallah kalırsın ama stres yapma yaptıkça kalamiyorsun
(963 puan) tarafından
Stres yok olursa olur olmazsa olmaz kafasındayım çok şükür Bi oğlum var denemeye başladık ne zman Rabbım nasip ederse artık ❤️
(1,445 puan) tarafından
Bende ilk ay denedik olmadı sonrası korunduk geri çekilmeye ben o ay olmadı gidip spiral takacaktim 1 yıl daha getirmicektim
1 ay sonra spiral için gittim hamile olduğumu öğrendim o an şokta kaldı istemiyordum beklemiyordum bbile ama nasip oldu inşallah en güzel hayırlı şekilde sanada nasip olur en azından iki çocuk olunca kardeş kardeşe anlaşırlar
Kizimaa bakınca arkadaşi yok kimin yanina gitse utanıyor ckiniyor en azından kardeşi olsa belki açılır diye seviniyorum
(963 puan) tarafından
Bende o yüzden istiyorum gurbetteyim çocuk yalnız aşırı sosyal bi çocuk ve çocuklarla çok iyi anlaşıyor evde olduğu zaman çok sıkılıp şımarıklık yapıyor haliyle sürekli dışarı da çıkamıyoruz o yüzden en azından arkadaş olurlar
0 oy
(2,277 puan) tarafından
Bi sene  kendimiz istemedik 1 senede olmadi 3. Senemizde cocuk sahibi olduk ama 2. De korunmqyi biraktik 2.ayda hamile oldugumu ogrendim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 390 göst.
0 oy
9 cevap 224 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gknr_atc (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bedia (319 puan) tarafından soruldu