0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Merh. Anneler bebegim 1 yasina gelmek uzere ve 4 aylik hamileyim. Sutten kesmek istiyorum mama kabul etmiyor ne yapabilirim. Tesekkurler  

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ek gıdayla devam edebilirsiniz bu süreçten sonrasını artk süt icebildigi için mama yerine süt icirebilirsin bol bol süt ve ayran
(5 puan) tarafından
Gunduz yemesi iyi. Sivi seyler, kasikla yemeyi birakti illa eliyle kati seyler yiyor . Biberonda su iciyor biraz hepsi bu. Geceleri surekli uyaniyor emmek istiyor.
tarafından
Süt verebilirsin gece yada uzmanlar şu verin diyo
-Reklam-
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Düz yemek yedir canım gece yatmadan da sağlam yedir zaten 1 yaşından sonra gece beslenmesi kesiliyor 
(5 puan) tarafından
Sag olun. Yatmadan yediriyorum ama illa uyaniyor geceleri meme  istiyor.
0 oy
tarafından
Dogumuna yakin kes memeden. 3 ay daha emzir ondan sonra zaten mamaya falan gerk kalmaz bence. Ek gida ile doyabilir. 1 yasini doldurunca gece süt verip uyutabilirsin
(5 puan) tarafından
2 Dogum doktoruna danistim 12 haftalik olana kadar emzir dedi. Cocuk doktoru 36 haftalik olana kadar , gece sk uyanip emmek isteyince mamaya da baslasam diyorum doymuyor diye e onuda almiyor.  Bana yapisti hepten
tarafından
Memeden kesince gece sık uyanmıyor cnm
0 oy
(247 puan) tarafından
Bende o yoldayım:( 16 aylik oğlum 3 buçuk aylık hamileyim gunduzelri hallettim de geceleri halledemiyom gece uykuda Emiyo benim ki biberon hiç kullanmadı şimdi de kaum etmiyo napcam bende bilmiyorum Allah yardımcımız olsun annem 3 gün gece  ver gündüz verme dedi gece vermek istemedim kıyameti koparttı 7 8 kere emmeye kalkiyodu normalde 
(5 puan) tarafından
Amin. Amin . Basta alerjik bebekti o yuzden hep emerek uyumaya alisti, ne besik ne ayak biliyor. Gunduzleri bise yiyorda gece cok uyaniyor istiyor.

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 122 göst.
19 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde B. Sema (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 195 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.

380,042 soru

11,376,463 cevap

34,862 kullanıcı

...