0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (181 puan) tarafından
Ben uzun zamandır dıyetteym ama kılom takılı kaldı takılı degıl aslında dünden bugüne 300 gram daha almısım 

Verırım sanıyodım almam hayal kırıklıgı oldu

2 erkek annesıyım yanı gün ıcınde fazla oturmaya vaktımde olmaz bı aksmaları 

Ama neden alıyorum yıyosun demeyın ınanın mıdem guruldayarak gırıyorum yataga

7 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Canm bildgm kadaryla ac kalmmak gerekiyor tozunda ama saglikli beslenmek gerekir.ac kalirsan bidahaki yemekte farkinda olmadan fazla yemek yersn buda kilo verememek demektir.
-Reklam-
0 oy
(16,275 puan) tarafından
Diyete başladıktan sonra  ilk başta verirsin ama sonra duraksama olur bu normaldir egzersiz yapmayi dene istersen 
(16,275 puan) tarafından
Metobolizmayi hızlandıracak besinleri öğünlerinize koyun, bol su birde egzersiz yapın bol eksileriniz olsun:)
(8,146 puan) tarafından
İp atlıyorum bol şu dukan birası meyve ve olabildiğince protein sebze sıfır karbonitrat
(16,275 puan) tarafından
Esmacım sabırlı ol vucud yavaş yavaş kilo alır ve yavaş yavaş vermek ister en sağlıklısi da budur zaten bir anda hızlı verilen kilo fazlasıyla tekrardan alınır bu yüzden sabırlı bir şekilde diyetine uyarak kilo verirsin.
(8,146 puan) tarafından
Kocamda aynen böyle söylüyor o sen spor yap diyor tartıya bakma diyor
Bu arada evet tartıda gitmiyor ama inceliyorum yani sikilasiyorum
(16,275 puan) tarafından
Kendini çok inceleme tartıya hergun çıkma bu seni Strese sokar canm her insanın kilo alim verimi farklıdır sen diyetine uy hatta diyet listenin içindeki yiyeceklerin sıralamasını değiştir yani hergun aynı saatte aynı şeyleri yemek farklılık olsun
Birde vücudda direnç ödemi vardır bazı kişilerin vücudu su tutmaya meyillidir buda kilo verimini yavaşlatan sebeplerdendjr bir ara annem kilo versin diye çok uğraştım bur sürü makale okudum ona anlattım aklımda bunlar kalmis canm sen istikrarlı bir şekilde devam et yavaş vereceksin hergun çıkma tartıya ama yavaş verdiğin icjn sonrasında bu kilolar sana dönmeyecek
0 oy
(9,653 puan) tarafından
her diyet sağlıklı değildir, aç kalmak çözüm değildir. diyet listeleri kişiye özel hazırlanır. arada kan vermen gerekir  az yedim zayıflayacağım diye bir şey yok. ne yiyorsun, ne kadar yiyorsun? alman gereken proteini alıyor musun, sıfır karbonhidrat doğru değil. 

bu yüzden sağlıklı kilo vermek diyetisyenle mümkün. direnç kilosu varsa ona göre liste yapar. imkanın varsa diyetisyene git. imkanın yoksa yediğin şeylere bak, biraz kalori hesaplamaya çalış. bir de dünden bugüne insan kilo almaz ya da vermez. kilo haftalık takip edilir
0 oy
(4,953 puan) tarafından
Adet donemin veya bi hafta oncesi mi canim ?
(181 puan) tarafından
Adetıme 1 hafta var
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Kendini aç bırakıyorsan da kilo veremezsin. Vücut kendini kıtlıkta sanıp yağ depolamaya başlar
0 oy
(9,684 puan) tarafından
Önemli olan az yemek değil doğru beslenmek canım. Dengeli beslenirsen illaki gider protein lif yağ karbonhidrat hepsini alman gerekiyor. Birde uzun zamandır diyet yapıyorsan biraz yediklerini değiştir saatlerini değiştir spor veya yürüyüş ekle 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Aç bırakarak kendinizi kilo veremezsiniz kalorisi az sağlıklı şeyler tüketin vücut metabolizması yavaşlar kendinizi aç bırakarak yeşil çay kayısı çayı kiraz çayı bunları tüketebilirsiniz sade soda sade Türk kahvesi benim yaptığım sabah kahvaltı ara öğün akşam yemeği erken yiyip bırakıyorum 7den sonra akşam yemeği yememeye çalışıyorum bol su

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 243 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,497 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (8,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 65 göst.