0 oy
56 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (88 puan) tarafından
Biz konaklama yerleri bulamıyoruz internettn nerede kalabiliriz 

3 Cevaplar

0 oy
(88 puan) tarafından
Çadır kiralama varsa birde eğer kamp ta olabilir bildiğiniz var mı yer 
-Reklam-
0 oy
(625 puan) tarafından
Amasrada ayışığı pansiyon var gayet iyi oraya bakabilirsiniz. Direk plaj karşısı çocukla falan rahat oluyor çık hemen denizdesin acil bişey olunca alması koyması kolay. 

Kamp olarak güzelcehisar var orda çadırlar var ama ben asla ama asla içine giremedim 2 Aylik hamileydim abimlerle gittik ben arabada uyudum. Aşırı nem kokuyor. İçindeki sungerler. Hiç temizledikerini falan sanmıyorum. Ayrıca duş var diyorlar biz gibi su milletten sıra gelmiyor tuvalet ayrı bir sorun ztn. Çocuklu insan hiç kalamaz. Biz bir gün kaldık 2 çocukla ama zor oldu. Denizi harika ama aşırı temiz oluyor. Derin değil dalga Amasra ve bartin inkumunda plaj karşısı ful apart ztn  
(625 puan) tarafından
Çadır mantığı güzel ama kendi çadırın ve dolu nevalen olması gerekiyor. Mesela güzelce hisara gittik kalacak olanlar resmen evi oraya getirmişti. Allahimm piknik tüpleri mangal yatak döşek düşün pilav pişiren patates kızartan vardı öyle bir nevale. :))
(88 puan) tarafından
Günlük ev kirala ma mantıklı sanki maddi olarak ta
(88 puan) tarafından
Hahsjsjsjaıa :)) ay doğru diyorsun çok kötü
(625 puan) tarafından
Ayişığı pansiyon varya orda ocaktan tut ketil kaç kaçak hersey var az ilerde de marketler var biz ordan alış veriş yapıp yeme içmeyi hallediyorduk. Kliması balkonu cart curt aşırı rahat etmiştik. Orda bide başka bı gittiğimizde günlük kiralık tutmuştuk içinde TV bile yoktu. Dolap yoktu rezil biyerdi. Pansiyon tavsiye ederim. Umarım çok iyi geçer tatilin
(88 puan) tarafından
Teşekkür ederim :))
0 oy
(6,913 puan) tarafından
Biz günlük kiralık ev tutmuştuk. 
(88 puan) tarafından
Numarası var mı canım ya nereden tuttunuz
(6,913 puan) tarafından
Yok kaydetmedik ama sahibinden.com dan bulmuştuk

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde .SU. (5,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 260 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
11 Ekim 2022 Moda kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu

389,212 soru

11,636,465 cevap

35,424 kullanıcı

...