0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (2,727 puan) tarafından
2 bucuk yaşında tek tük konuşuyor cümle kuramıyor uzun bir şekilde açtım bugün ama altına işeyip duruyor konuşmadan çocuğun altını açtınız mı  nasıl açtınız, açmamın sebebi bezi kabul etmiyor artık 

10 Cevaplar

+1 oy
(2,553 puan) tarafından
Bende biri falan açıyor sandım tuvalet eğt yazsana kız :)))
(2,727 puan) tarafından
Ayyy valla nasıl denk geldiyse yazdım :D
(2,553 puan) tarafından
Sjsjsjsj oluyor arada
-Reklam-
0 oy
(6,290 puan) tarafından
2 buçuk yaşındaydı aynn tek tük konuşuyordu ama algiliyordu o yüzden ogrenebilimisti
(2,727 puan) tarafından
Uzun sürdümü çok kaç gün sürdü
(6,290 puan) tarafından
Öncelikle sevdiği bı hayvanın üstünde olan bı lazimlik aldım kediliydi sonra annem bu çocuk tovaleti artık buna yapmalıyız dedim 1 günde gitti yaptı tabi ara ara kacirmalar oldu gecede uykusunun arasında bezledim altında bez yok oğlum yapma uyandır beni dedim sabah ta uyanmadan bezi çektim bı kaç defada gece kaçırdı sonra ogrendi
(2,727 puan) tarafından
Rabbim bağlaşladın maşallah
(6,290 puan) tarafından
Aminn canım cümlemizi eğer hazır deilse zor olur iyice hazır olmasını bekle her çocuk aynı yaşta öğrenecek deil Allah yardımcın olsun
(2,727 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok sağol ♥️
(6,290 puan) tarafından
♥️♥️♥️
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Altını açtimdan kastiniz tuvalet eğitimine mi basladiniz yani
(2,727 puan) tarafından
Evet başladım yani
0 oy
(5,044 puan) tarafından
Benim ki konusuyo masallah herseyi bilir. Ama bende actim 3 gun hic tuvalete yapmadi. Geri kapadim. 
(2,727 puan) tarafından
Ya benim kızım 1 hafta sonra tuvalete yaptı ama konuşuyordu şimdi 2 bucuk yaşında tam ideal mi açmam
(5,044 puan) tarafından
Bilmiyorum canim. Ben 31 aylikken denedim hazir degilmis. Alti islak gezdi yine de rahatsiz olmadi.
0 oy
(1,400 puan) tarafından
Tam 23 aylikti sadece tekli kelimesi vardi iletisim yoktu ayni zamanda atipik otizim de varmis lakin tanı almamisti farkinda degildik o zamanlar 2 ay savastim sukur alisti tanisini ogrenmis olsaydim olmaz deyip ertelerdim iyiki de bilmedigimiz zamanlar baslamisim egitime gece bezi kuru uyaniyorsa kesinlikle hazirdir 
(2,727 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet son zamanlar kuru uyanıyor artık
0 oy
(2,663 puan) tarafından
Isaretlerle anlatiyorlar merak etme 
0 oy
(12,836 puan) tarafından
Konusmamasi engel olmamalı bence benim.kizim konuşuyor ama çişini söylemiyor hareketlerinden anlıyorum 
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Bence tuvalet egitimi deneyebilirsiniz. Az konusssa da mitlaka sizin dediklerinizi anliyordur
0 oy
(1,565 puan) tarafından
27 aylık bıraktı kızım konusmasada anlıyor sonuçdta 
(2,727 puan) tarafından
Evet anlıyor
0 oy
(6,659 puan) tarafından
Neden bu kadar erken bırak çocuk bı konuşsun az çok kendini ifade edebilsin en sinir olduğum durum ya tuvalet eğitimine başlayana kadar nasıl daha iyi konuşur diye bı soru sormalıydın bence elbette bırakacak o ebi bırakın kendisi istediği zaman olsun zaten belli ediyo
(2,727 puan) tarafından
Okadar etraftan baskı halindeyim ki :/ özellikle kaynanam
(6,659 puan) tarafından
Elalemi bırak canım nolur boşver önemli olan kendi çocuğun bana da yapıyorlar kızımda böbrek genişlemesi idrar yolu daralması var ve hemen enfeksiyon kapma ihtimali yüksek AA kızın büyük ne güzel konuşuyor neden daha bezli bende daha zamanı var deyip susturuyorum benim çocuğum herşeyden önemli

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 731 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 816 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde S.polat (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 449 göst.