0 oy
52 göst.
Diğer kategorisinde (7,909 puan) tarafından
Neden oluyo nasıl geçer dış etlerim çok hasas

3 Cevaplar

0 oy
(710 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşıyorum hergun fircala tartar varsa da oluyor ben Farmasi dış macunu kullanıyorum birde yumuşak başlıklı fırça kullan önereceğiniz diş macunu varsa alta yazın 
(7,909 puan) tarafından
6 tane dis yok orlar ayrı bı acıyo
(999 puan) tarafından
yumuşak değil prta sert kullanmalısınız, diş etleri için sensodine markayı öneriyorlar ama macunun hassaslık için o kdr etkisi yok asıl sebep ortadan kaldırılıp tedavi edilmeli
-Reklam-
0 oy
(999 puan) tarafından
ben diş asistanıyım canım.öncelikle dişlerini sık sık fırçala günde 4 kez falan.Diş etinden dişe süpürür hareketle fırçalaman lazım her dişe en az 10 kez değsin fırça.diş ipi mutlaka kullan.kanayan yer varsa orayı daha iy temizle çünkü bakteriler kanama yapar, temizledikçe bakteriler gider ve kanama iyileşir.Çok sıcak sopuk beslenme sert cüsimler kırma dşinle.sensodine marka diş macunu ve orta sert fırça kullanabilirsin.geçmezse diş eti uzmanı olarak periodontoloji bölümüne mutlaka git.diş taşı temizliği gerekirse derin temizlik olarak küretaj işlemi de yaptırabilirsin.
(710 puan) tarafından
Acılı bir işlem mi temizlik derin temizlik birde sabah uyanınca ağız kokusu neden olur
(999 puan) tarafından
ağzında iltihaplı çürük bir diş olabilir, birde dişini fırçalarken dilini de mutlaka fırçala.eğer diş taşların varsa o da çok koku yapar
(710 puan) tarafından
Sadece sabahları oluyor
0 oy
(28,144 puan) tarafından

Diş taşı vardır etkiler oda 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 146 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (904 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
+1 oy
1 cevap 48 göst.
13 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,909 puan) tarafından soruldu

389,266 soru

11,638,407 cevap

35,433 kullanıcı

...