0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (643 puan) tarafından
O kadar zorlanıyorum ki kızlar. Tam okul vakti. Hangi okula göndermem gerek ne yapcam diye düşünüp duruyorum. Eşim vefat etti. Ailem uzakta. Ailemin yanına gitmek çok Zor. Maddiyatım yok oraya yerleşmek için. Birde eşimin hatıralarını mezarını burada bırakmak istemiyorum. Her şeyn yükü üstümde. Bazen nasıl kaldırıcam nasıl olacak diye düşünmekten kafayı yiyecek gibi oluyorum. Oğlumu nasıl büyütücem. Onu iyi yetiştirebilir miyim babasız. Nolcak bilmiyorum? Biraz teselliye ihtiyacım var ? Ne yapmalıyım?

7 Cevaplar

0 oy
(4,260 puan) tarafından
Hiç kolay değil ama emin ol başarırsın. Kafandaki sorular çok normal. Çocuğunun babasını soracağı ya da isteyeceği zamanlar seni çok yıpratacak ama eminim hepsini başarırsın. Sen hem anne hem baba olmuşsun artık, çocuğunun ileride sana duyacağı sevgiyi, sana edeceği teşekkürü, duyacağı saygıyı düşün hep. Allah dağına göre kar verirmiş. Başın sağolsun bu arada.
(643 puan) tarafından
İnşallah öyle olur canım. Tek isteğim Allahtan başka kimseye muhtaçlık hissetmesin. Ayaklarının üzerinde dursun
-Reklam-
0 oy
(338 puan) tarafından
Eşinden ev para birşey kalmadı mı canım 
(338 puan) tarafından
Evini sat ailenin yanına git onlara yakın bir ev al canım
(1,982 puan) tarafından
Canım o fiyata ev bulabilecek mi evini. Fiyatına şimdi herşey iki katı oldu
(643 puan) tarafından
Satarsam ailemin yanında ev alamam. Fiyatlar çok yüksek
(1,982 puan) tarafından
Kendi evine gecsen canım nasıl olur
(643 puan) tarafından
Ev yatırımlık almştk. Tadilata çok ihtiyacı var. Asansörsüz en üst kat. Yaz kış güneş içinde. O karşılayacak gücüm yok. Zar zor borçları ödüyorum
0 oy
(4,312 puan) tarafından
Benim annem iki çocukla kalakalmis Canim herseyimizin üstesinden geldi tek başına ben 3 yaşında kardeşim bir buçuk yasindaymisz kaldigimzda bak ben 37 yasindayim şimdi anne baba olduk kaynana oldum yetistirirsin hmde öyle güzel yetişirler ki emin ol evet zor ama geçecek inanki rabbim yardım etsin 
(643 puan) tarafından
İnşallah o günleri görmek banada nasip olur
(4,312 puan) tarafından
Olur canım benim olur rabbim sağlık sıhhat versin hepsi olur gider bide benim babamdan anneme tek kuruş ne maaş ne ev ne birikim hiç bişe kalmadı annem örgü örerek bizi gecindirdi
(643 puan) tarafından
Allah razı olsun annenden. Cennetini kazanmıştır Allahın izniyle
0 oy
(9,415 puan) tarafından
Sen Allah'a güven gerisini ona bırak o yapabileceğini bilmese sana bu imtihanı vermezdi emin ol 
(643 puan) tarafından
Allahtan başka güveneceğim hiç bişey yok zaten. Ona sığındım. Biliyorum yardım edecek bana ki çok anlarda zorluktan da Rabbimin izniyle yardımı ve merhameliyke çıkıyorum
(9,415 puan) tarafından
O herşeyi yoluna koymuştur csnim korkma
0 oy
(4,370 puan) tarafından
Sen çok güçlü bir annesin tabi ki çok güzel yetistiriceksin  kendine gellll hadiii 
(643 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. İnşallah
0 oy
(521 puan) tarafından
Benim kuzenim de 2 çocukla tek kalmıştı, eşi vefat etmişti çok zorlandı ama çok şükür büyüttü ikisini de. Kızı büyüyüp genç kız oldu kendini kurtarinca ikinci evliliğini yaptı şimdi bitane de yeni evliliginden var. Zor ama imkansız değil Rabbim güç kuvvet versin size 
(643 puan) tarafından
Amin. Büyütüp. Ahlaklı bir genç olduğunu görürüm inşallah
(521 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.Çok zor ama o kdr çok tek büyüten var ki.vefst etmese aldaran ayrılıp çok var bi kere bende sadede annemle büyüdüm abşam ve ben.zordu ama biz büyüdükçr annemin yükünüda paylaştık.gayette ahlaklı temiz. büyüdük evlendik şimdi. torun torba var babamla görüşmüyoruz annemin kalablık bi ailes oldu her şry geçti şükür.başaracsksın buna inan 
(643 puan) tarafından
Bu yorumlar bana umut oluyor. Bi gün inşallah diyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 379 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 357 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yakamozzzz (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
0 oy