+1 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından

omodan geçiş yapacam en az omo kadar temiz yıkayan varmi toz deterjanda lekeleri güzel çıkartan sizler hangisini kullaniyosunuz + bu deterjanla yumusatici yi kullanipta mis gibi kokuyor diyen varmi :)

13 Cevaplar

0 oy
(1,832 puan) tarafından
VAlla bimden peros kullanıyorum gayet güzel şimdi renax aldım o da gayet güzel çok pahalı ürünler almamaya gayret ediyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Canım boykottan sonra perosa geçtim yumuşatıcısı da çok güzel 
(436 puan) tarafından
hangisi ben pempe ve morunu kullanmistim
(1,278 puan) tarafından
Sarı mor kırmızı kullandım bende hepsi çok güzel
0 oy
tarafından
Omodan sonra denediklerim persil.ariel. alo
(1,929 puan) tarafından
Bunlarda boykot canım saydiklarin
0 oy
(8,180 puan) tarafından
Omo bile hiç güzel çıkarmıyo ya lekeyi. Bence bütün deterjanlar aynı. Leke için leke çıkarıcı kullanman lazım mantıklısı o. 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Peros canım birde renak aliyorum
(436 puan) tarafından
peros temiz yıkıyor mu
(1,929 puan) tarafından
Evet canım ben seviyom lekeleri sarı güç sıkınca çıkarıyor mesela
0 oy
tarafından
Yorum yapan diğer arkadaşlar gibi bende peros kullanıyorum canım ve bende memnunum.sd..d s
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Valla yazacağım benim makine omodan başka istemiyor boykot ürünü diye linçleyecekler başkasını da tavsiye etmem alo kullandık yıllarca omonun arkasından yerini tutmuyor
(1,277 puan) tarafından
Sence bir düşün neden linç yiyeceksin. Yaptığının yanlış olduğunu sende biliyorsun. Ve bile bile övüyorsun. Yapmayın lütfen dikkat edelim. Bunların imanı para
Paranızı yedirmeyin
Kurşun olarak dönmesin
(1,929 puan) tarafından
Makina ne biliyormuş Omo istemeyi sen seviyorsun omoyu makina değil
O insanlar orada acı çekiyor biraz nefse vurmak lazim
(1,004 puan) tarafından
bu bizm alacağımız deterjanlarla boylot ürünlerle olacak şey değil.İsraile destek veren ülkeler milyar dolarlar bağışlıyor zaten bizimki devede kulak bile kalmaz emin ol insanları darlamayı bırakın artıı.Başta TC ülkesinin tohum vs almayı bırakması lazım ülkeye hiç sokmyacak malı boykot öyle yapılır
(13,316 puan) tarafından
Çoğunu denedim bir tek omo beyaz leke bırakmıyor çamaşırlarda.  Venedik 42  çok hakısın devlet ithali durduracak yerli ürün yapacak ki biz de almayalım alamayalım. Benim fikrim sizlerden farklı tabiki üzülüyorum tabiki kahroluyorum özellikle bebelere ama Ukrayna'da da savaş var orası da aynı. Neyse fikrim farklı bizim tartışacağımız konular da değil bunlar
0 oy
tarafından
Peros aldım begendim.
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Lütfen yalvarıyorum boykot ürünleri almayın. Bu zulme ortak olmayın. Türk markaları da var gayet güzel temizliyor. Peros kullanıyorum yıllardır 
0 oy
(46 puan) tarafından
Peros çok güzel 
0 oy
(78 puan) tarafından
Ben sivi abc alıyorum turk mali süper yıkıyor 
0 oy
(378 puan) tarafından
Önceden peros kunlaniyordum bıraktım çünkü eskisi gibi güzel leke çıkarmıyor bingonun renkliler için olanı iyi çıkarıyor yumos bile dökmesen mis gibi kokuyor
(436 puan) tarafından
bingonun renkliler beyazlar ikisi bi arada var onumu diyorsun cnm
(378 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bingo renkliler için olan toz deterjan ve peros amber yumuşatıcı
(436 puan) tarafından
bingo temiz yıkıyomu bingoda renkliler ve beyazlar bir var diye biliyorum
(1,363 puan) tarafından
Evet canım temiz yıkıyor peros kırmızı olan yumuşatıcı da mis gibi kokuyor
(436 puan) tarafından
peros kırmızi yumusaticiyi denedimama yikandiktan sonra abartılacak koku olmadi ama morunu ve pempesini denedim cok guzel suan pempesine basladim
(1,363 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi valla ben onu kullanıyorum dolabın kapağını açmamla odayı kokusu sarıyor yada nevresim serdiğimde bir dahaki değişmeye kadar hala kokusu kalmış oluyor canım
(1,363 puan) tarafından
Ben hiç diğer renkleri denemedim bı denerim ☺️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 273 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
0 oy