0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (674 puan) tarafından

Ben hatırlamıyorum kızlar :(en son hamilelik zamanlarımda uyudum sonrası yok bende 21 aydır tam anlamıyla uyuduğumu bilmem ne zaman biter bu annelerin çilesi :'(

40 Cevaplar

0 oy
(74 puan) tarafından
Kızım 6 aydan beri geceleri hiç uyanmaz, maşallah diyim, bn alarm kurup mama veriyorum , çok gece uyuyorum ama gündüz beni çok yoruyor 
(674 puan) tarafından
Maşallah

Benim kızın da 2 aylıkken uyku düzeni başlamıştı ama ne yazık ki her günleri bir olmuyor büyüdükçe daha az uyanıyor dedikçe sıklaştı önce 1 kere uyandı 2  3 derken artık az uyanıyor ama sürekli emmek istiyor memede kalmak istiyor iki büklüm yanında emzireyim derken uyuya kalıyorum sebepsizce o yan bu yan dönüp duruyor
(74 puan) tarafından
Daha küçük ama , 2 ay için bence normal uyanması
(674 puan) tarafından
2 Ayda tabiki uyanacak canim ben şimdi diyorum 21 aylık oldu artik
-Reklam-
0 oy
(7,752 puan) tarafından
ilk 6 sene annede hala o lohusalık, bebek bakımı vs den ötürü uyku olmazmış. hamilelikte 3.trimesterda başladı benim uykusuzluk, 1 yaşında şimdi çok uykum var. bazen kızımla öğle uykusuna yatıyorum 
(674 puan) tarafından
Bende gündüz uyuyamıyorum kolay uykuya geçemiyorum kızım uyudu hadi bende uyuyum diyorum ben uyuyana kadar yarim saat geçiyor kiz zaten 1 saat uyuyor belki gündüz uyuyabilsem bu kadar uyku anlamında ezilmem ama eşime sorsan sabaha kadar uyanmaz çocuk canım uykusu çok iyi
0 oy
(2,642 puan) tarafından
Kızım çok sessiz sakin maşallah uyku yönünden hiç sıkıntı çekmedim canım 3. Ayından beri hep deliksiz uyudum çok nadir hasta falan olunca uyandım ☺
(674 puan) tarafından
Ay Allah bozmasın canım benimki de uyuyor aslında ama emdiği için sıkıntı yaşıyorum yanında uyuya kalıyorum diş yüzünden de dönüp duruyor
(2,642 puan) tarafından
Benimki de emiyordu canım karnını doyurup beşiğine koyardım şuan büyüdü gerçeği minik kuşum ☺ ahhh Allah kolaylık versin canim
(674 puan) tarafından
Bende kesmeyi düşünüyorum bu aralar 2 yaşına geldiğinde emmesi bitsin istiyorum ama nasip şuan tuvalet eğitimindeyim ikisini bi arada yapamam sanki
0 oy
(2,233 puan) tarafından
2.5 sene önceydi deliksiz uyuduğum. Hamileliğim çok güzel geçmişti. Eşim işi gereği öğlen 12de gidip gece 1de geliyor o yüzden her istediğimi yapıyordum ediyordum. Zaten evlendim hemen hamile kaldım eş olmadan anne moduna girdim direk. Bazen eşimle oturup konuşuyoruz diyor hemen oldu erkenden yapmasamıydık diye ama iyi oldu da diyoruz. Ama benim için evlilik çocuk bakmaktan ibaret. Hee gezip eğleniyoruz kızımızı da her şeye dahil ediyoruz ama çocuksuz gibi olmuyor kısıtlı yaşıyoruz. 
(674 puan) tarafından
Evet aynen katılıyorum benim kız da 2 seneye yakın sonra oldu
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Bazen deliksiz uyur asiri yorulursa gün icinde su icmeye bile kalkmaz 9.30 kadar uyuruz bazen sabah 6 da dikilir ayaga deliksizde uyudum 2 saat uykuyla da durdum
(674 puan) tarafından
Anladım canım iyiymiş
0 oy
(10,731 puan) tarafından
2 senedir uyuyorum çok şükür memeden ayrıldı bidaha geceleri uyanmadı çiş dışında 
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Annemin karnında:)))

Bekarken annem saat sekizde kaldırıldı,evlendim çocuklar oldu şimdi hiç uyuyamıyorum 
(674 puan) tarafından
Ajahah çok iyiydi

Bekarken ve  evlendikten sonra öğlene kadar yatardım iki senenin sonunda hamilelikti doğumdu artık uyuyamıyorum:(
0 oy
(2,108 puan) tarafından
Ben hatırlamıyorum deliksiz uykudamı varmış .. 4 çocuklu bir anne deliksiz uyumaz malesef. Benim hamileliklerimde hep uykusuz geçer sonra emzirme dönemlerinde aynı. En küçük 12 aylık bakalım 2 yaş bitince sanırsam belki deliksiz uyurum .ondada gece üstlerinimi açtılar ki biri öksürür ona kalkarım su ister biri ona kalkarım yani varda var
(674 puan) tarafından
Ooo ben 1 çocuktan muzdariplikten bahsediyorum sen 4 çocuk diyon Allah yardımcınız olsun
(2,108 puan) tarafından
Sağol canım. 2.5  3  yaştan sonra rahatlarsın ozamn deliksiz uyur seninki
0 oy
(1,064 puan) tarafından
4. Ay atagındayız bu ay beni mahvetti gece 4 defa uyanıyor sabah 6 7 de kalkıyor ruh gibiyim akşamda geç yatıyor öglen 3 saat uyuyor sonra geceye kadar uyku yok sıcaktan nemdende uyuyamıyor of off geçici bir dönem biliyorum ama artık dayanacak gücüm kalmadı gibi 
(674 puan) tarafından
Öğlen 3 saat mı maşallah gece uykusu yapıyor heralde oda sıkıntı ya
(1,064 puan) tarafından
Öglen sadece 3 saat uyuyor gece 12 1 de anca yatıyor 2 saatte bir uyanıp mama istiyo her ay degişiyor uyku saatleri bugün mesela sabah 8 de bir uyandı uyumak bilmedi sürekli kucak istiyo kollarım kopuyo kucakta taşımaktan anne kucagındada durmuyor banyo falan yaptırdım anca uyudu az önce
0 oy
(1,380 puan) tarafından
hamileliğimin ilk aylarında:((
(674 puan) tarafından
:((((
0 oy
(471 puan) tarafından
2020 Eylül ayından beri deliksiz uyumuyorum
(9 puan) tarafından
Azerbaycanlisinizmi
(471 puan) tarafından
Hayır değilim
0 oy
(1,266 puan) tarafından
Bu sıpalar karnıma düşmeden önce deliksiz uydurdum , şimdi nerdeeeee
0 oy
(4,967 puan) tarafından
11 sene önce bekarken sanırım :))
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bebekken herhalde dköslsösksmsösö 
0 oy
(714 puan) tarafından
En son 2018de deliksiz uyudum 
0 oy
(150 puan) tarafından

18 aylıktan beri deliksiz uyuyorum şimdi ikinci gelicek düzen bozulacak ama olsun:)

Oğlumu sütten kestim artık deliksiz uyumaya başladım şükür

0 oy
(2,630 puan) tarafından
5 sene önce. Kızıma hamile kalmadan önce:)))) 
0 oy
(1,283 puan) tarafından

O kadar uzun zaman oldu ki:'(

Çok özledim deliksiz uyumayı 

Normalde de uykuya çok düşkün bir insan değilim 
Ama çok özledim deliksiz rahat uyumayı 
0 oy
(1,185 puan) tarafından

baya bayadır uyumuyorum 4 yaş ve 20 aylık benimkiler hamilelikler de sayarsak oho yarı omurdur uyumuyorum kesintisiz :blush:

0 oy
tarafından
Kasımdan berli o konuda rahatım çok şükür sütü kestim hiç uyanmaz akşam 10 da yatar sabah 5 te kalkar kasımdan önce saat başı kalkardı Allahım ne günlerdi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 348 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hilall699 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.
0 oy
18 cevap 343 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 141 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde CansUgur (87 puan) tarafından soruldu