0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Daha doğmasına var ama karar veremedik bir türlü isim bulamadım eşim hep Fatih Fatih diye tutturdu ama bende fatih koymak istemiyorum. Mahir hoşuma gitti nedense sizce güzel mi kulağa hoş geliyor mu?

28 Cevaplar

+1 oy
(1,489 puan) tarafından
Ben olsam ikisini de koymam 
(93 puan) tarafından
Peki fikir verirseniz sevinirim çünkü aklımıza hiçbir şey gelmiyor
(1,489 puan) tarafından
Kuzey
Aras
Atlas
Muhammed
Yigit
Yağız
Rüzgar
Umut
Duha
Kerem
Yusuf
Aklıma bunlar geliyor canisi
(292 puan) tarafından
Zeynos verdiğin isimler bütün çocuklarda var neredeyse.modern diye herkes aynı ismi katıyor.bence mahir çok güzel ben beğendim.ogullarimin adı da Cihangir ve Göktuğ Cihangir i ben kattm Göktuğ u babası.goktug da herkeste var :-(
(120,529 puan) tarafından
aaay kuzeyi en basa yazmissin++++++
(1,489 puan) tarafından
Göktüg'uda ben çok seviyorum
Hayırlısı olsun bakalım
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Yemin dizisi vardı o zamandan beri aklımda mahir vardi hala da var çok da güzel ama ağır sanki bide 
(93 puan) tarafından
Banada hoş geldi ama çok kararsz kaldk ilk çocuğumun adı Musab ona yakın bir isim olsun istiyorum ama bulamıyorum
(202 puan) tarafından
Bence güzel anlami da güzel hünerli ve becerikli kişi demek
0 oy
(15 puan) tarafından
Oğlumun adı Mahir Adar eşim Mahir koydu Adar ı da ben koydum. Çok güzel bi iism bence canm:))
(133 puan) tarafından
Nerelisiniz adar ismi çok duymadığım bir isim
(15 puan) tarafından
Ağrıliyiz canm evt bende pek çevremde duymadim nadir olduğu için koymak istedik. İsmin ağırlığı da var zaten. Oglum çok efendidir. Gerçekten ismin bebekler üzerinde etkisi çok.
0 oy
(2,821 puan) tarafından
Kulağa hoş gelmiyor bence. Sırf farklı olsun diye akran zorbalığına maruz bırakılmamalı çocuklar. Fatih daha iyi bence de 
0 oy
(9,113 puan) tarafından
Hoş bence. Söyleyince güzel geldi bana. Benim iki oğlum var isimleri Kerem ve Aslan
0 oy
(310 puan) tarafından
Ben de pek beğenmedim fatih daha güzel mahir biraz eski ve kulağa hoş gelmedi. 

Zaten doğuma kadar çok fikir değiştirirsiniz hoşunuza giden isimleri bı kağıda not alın son aylara dogru içlerinden birini seçersiniz biz öyle yapmıştık her hafta yeni bir isimle geliyorduk :)) 

Kerem Alp ilk oğlum şimdi nasipse ikinci oğlum olucak o da Enes Ali 
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Güzel ama ağır bir isim ben yiğit, yağız isimlerini daha çok beğeniyorum sizede fikir olur belki
0 oy
(2,378 puan) tarafından
Çok güzel bence kızım olsa bende Mahinur koymayı düşünüyordum bir ara. 
0 oy
(19 puan) tarafından
Bence ikisi de güzel isimler canım. Ama tercih edecek olursam ben de senin gibi Mahir ismini tercih ederdim Fatih yerine.
0 oy
(4,591 puan) tarafından
Mahir ismini begeniyorum ben. 

Hamza da guzel. 

Muhammet olabilir. 
0 oy
(133 puan) tarafından

Koyacağın ismin anlamı enerjisi  analizi ebced değeri bunlara mutlaka bak ve çok önemse olur mu, ben isimlerin de kaderimizde büyük bir etkisi olduğuna inanıyorum. Yoksa İslam'da ailenin çocuklarına anlamı güzel bir isim koyma gibi bir görevi olmazdı. 

Oğluşumun adı Cihat Ali biz kerem emir yasin rüzgar çınar isimlerini de beğendik belki fikir olur.
(788 puan) tarafından
O dediğiniz şeylere nasıl bakılıyor
(133 puan) tarafından
Googlda var araştır bunun hakkında kitaplar var bulursun elbet
0 oy
(7,761 puan) tarafından
mahir güzel isim lakin siyasete takılı zorbalığa uğrayabilir
0 oy
(148 puan) tarafından
Mahir'in anlamı güzel ben beğeniyorum, olabilir. Fatih ismini duymaktan bıktım o kadar cok var ki mahirle birlikte baska bir isim daha olabilir. Simdi isminden dolayı akran zorbalığı diyenler olur ama hangi ismi koyarsan koy yine dalga konusu yapılacak bir sey buluyorlar. Bence isimde önemli olan anlam ve kulağa hoş gelmesi eski isim olması falan önemli değil.
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Çok güzel bı isim oflumun ismi de mahir aşırı cool duruyo 
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Bence guz degil ikiside. Saglikla gelsin bebeginiz. Tavsiye olarak  Can, Cenk, Deniz, Kerem, Eymen, Yigit, Yagız, Ata 
0 oy
(9,504 puan) tarafından
İkisini koy canım ikinizinde gönlü olsun
0 oy
(518 puan) tarafından

Bnce çok hoş. Bi dizidede vardı ordan hatırlıyorum cool böyle :)

0 oy
(53 puan) tarafından
Biz Metehan koyucsz 
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Fatih ismi olan bir tane düzgün insan yok. Mahir de itici bence 
0 oy
(2,647 puan) tarafından
Bence fatih daha iyi 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 236 göst.