0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim oparator konyada iş varmış lojman veriyorlarmış eşim daha önce orda calısmış 55 bin lira maaş birlikte gidelim diyor ikinci evliliğimiz oglu var 13 yasında pek anlaşamıyoz beni hizmetçisi gibi görüyor cocuk neyse eşimde normal olarak korkuyor sürekli sorun olacak diye birlikte gidelim cocuk ta orda gitsin okula diyor burda özele gidiyor bir sürü para bu sene 80 bin lira verdi okula bende hemde devlet okuluna gitsin yeni düzen kuralım zaten okuyucak yüz yok cocukta gittiği yere kadar okusun diyorum iş süreki olacak Bi iş şirket yıllardır varmış 3 ay calısmicekmiş ama cıkısta verilmicekmiş maaş yatacakmış kısın kar yagıyormuş ilçeye fikir verin bana herşey de cok kararsızız

6 Cevaplar

0 oy
(2,604 puan) tarafından
Garantisi varsa ben giderdim eşinde ne guzel senide istiyor yaninda burda çogu insan esini cocugunu dusunmeden hemen atlayip gidiyor
tarafından
Benim eşim hep yanında götürebilecegi işi secmeye calısıyor yurt dısından da istiyorlar 80 bin lira maaş eşim bizi götüremeyecegi için istemiyor
-Reklam-
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Doğduğun yer değil doyduğun yer... 12 senedir memleket dışındayız iş için çekiliyor. İnsan her şarta uyum sağlıyor geliri iyiymis orda bir düzen kurarsınız mutlu olacağınız şekilde artık 
tarafından
Eşin memur mu bende dışarıyı istiyorum yeni insanlar tanımak memleketten uzaklaşmak istiyorum
0 oy
(766 puan) tarafından
Empati yaptım ve eşimin çocuğu ile ayrı kalamazdim sonuçta 13 yaş başına bir iş gelse sorumlusu ben olurdum onun için eşim nereye ben oraya oğlumda onun yanında gözünün önünde olsun direk bu şekilde düşündüm 
tarafından
Kız kendi cocugum olsa kes sesini derim hattini bildiririm ne kadar kendi cocugum gibi sevsemde eşim seslenmez kızsam bile ama içim rahat etmiyor ona kızıncada sorun olunca eşime derim o konuşur onla ama uzak olsa yine ilgilenir ama bu kadar tabi denge kuramaz
(766 puan) tarafından
Olsun canım büyüyor yanlış arkadaş ortamı olur alışkanlığı olur sebebi sen gosterilirsin
tarafından
Eşim anlayışlıdır ama tabi bana sorar bişe olsa
(766 puan) tarafından
İllaki bilemedim yani sizin yerinde olsam eşim nere ben ora
tarafından
Bende öyle istiyorum devir değişti
0 oy
(624 puan) tarafından
Hangi ilçe canim ben hiç düşünmem kocamin yaninda giderim
tarafından
Kız akşam yine dediydi ama unuttum önceki postumda yine birisi sormuştu akşam eşime sorar yazarım
(624 puan) tarafından
Soran kişi bendim yine  :):) bende ilcedeyim o yüzden ısrarla soruyorum:D
tarafından
Hangi ilçe
(624 puan) tarafından
Ereğli
tarafından
Ereğli degil de değişik Bi ilçe ismi demişti eşim
0 oy
(9,967 puan) tarafından
Duzenini bozmasan esin ne zaman yanina gelecek
tarafından
Eşimin 13 yasında oglu var asla laftan sözden anlamaz onun başına bir iş gelirse sorumlusu benim cocuk dediğim hiçbişeyi yapmaz o yüzden de istemiyorum ayrı kalmak
(9,967 puan) tarafından
Kiz ayri kalmak istemiyosan niye soruyosun :D git o zaman ne tutuyo seni
tarafından
Düzenimiz bozulacak burda nasıl olur gitsek gitmesek bilemiyorum
0 oy
tarafından
Ne güzel işte bırakıp gitmiyor 80 bin çocuk için çok değil eşini gelirine göre 
tarafından
Öyle ama kız kitabın yüzüne bakmıyor mesela devlet okuluna gitse cocuga da hesap actırsa her sene yine o parayı atsa büyüdügünde Bi birikimi olur ama verdiği para boş marka giyinen Bi cocuk 1000 liradan aşağı olsa bluz bile almaz okumazda bende boşa o kadar para gitsin istemiyorum cocuk çalışsa okusa daha fazla yapsın eşimde diyor ben elimden geleni yaparım ilerde bana dili olmaz okursa okuturum okumazsa da yanımda götürürüm mesleğimi öğretirim diyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 450 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nesegül (2,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 394 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.