0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (2,044 puan) tarafından

Bebeğim kendini ifade edebiliyor ve Bilinçli olarak tuvalete gitmeyi reddediyor. Tuvalete yapmayacağını söylüyor. Sizce ne yapmalıyım? Kakayı zaten altına yapıyor. Tuvalete gitmeyi kabul edip arada altına kaçırsa neyse diyeceğim hanımlar ama benim oğlan tuvalete gitmeyi reddediyor. 30 aylık. Çişinin geldiğini farkediyorum ama çocuk tuvalete girmiyor ki

8 Cevaplar

0 oy
(7,143 puan) tarafından
Evet birakmalisin tekrar konuş bağla 1.2 gün sonra birlikte anlaşıp ciakrtin
-Reklam-
0 oy
(3,977 puan) tarafından
Allahim bu sicakta o bezin icinde nasil rahat ediyorlar 

Bence birakma kararli ol bir taviz verirsen daha da onunu alamazsin net ol 
0 oy
(4 puan) tarafından
Canım bence sabırlı ol başlamışsın girmişsin bir yola vazgeçme. Bir iki daha altına yapar evet inatlasmalari çok fazla daha çişini tutacak son dakika söyleyecek veya son dakika anne çiş yapıyorum deyip gözünün önünde yapacak yani sabirli ol ve ikinizde ilerde rahat edersiniz 
(2,044 puan) tarafından
İçimi rahatlattınız. İnşallah öğrenir :(
0 oy
tarafından

Aynı durumdayız ve bende böyle bi post açmıştım ne yapıcaz hiçbir fikrim yok :(

(2,044 puan) tarafından
Sizin kaç gün oldu :(
tarafından
Yani başlayamadan bitirdik biz bezi geri taktım
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benimkide 35 aylık 15 günde öğrendik cnm bilerek altına yaptı gözümün içine baka baka bazen yaptıktan sonra anne geldi dedi ama nihayet öğrendi şimdi sadece gece bez takıyorum
(2,044 puan) tarafından
İnşallah benimki de öğrenir ya :(
0 oy
(793 puan) tarafından
Özür dileyerek soruyorum tuvalet değilde lazımlık olsa oda tuvaletin kapısında dursa biz buraya tuvaletimizi yapıyoruz sende buraya yapmalısın artık desen nasıl olur ki. Sadece fikir vermek istedim
(2,044 puan) tarafından
Lazımlıkta deniyorum ama o kadar inatçı olmuş ki :(
(793 puan) tarafından
Bana sorarsan bırakma. İnat varsa ileride tekrar reddetti diyelim bezi tektar takıcanı bilir çünkü bilinci var şuan kandıramazsınız siz daha fazla sabredin bırakın yapsın her yere. Benimki 15 aylık eğitim vermiyorum qma gün içinde bezini çıkartıyorum pişik olmasın diye biraz iflağım kurudu temizlik yapmaktan ama napiyim
0 oy
(431 puan) tarafından
Hic sormaaa ayni dert:( bendede var eylulde 3 yas olcak 1 aydir basladik cisi ogrendi ama buyuk tuvaletini halen altina yapiyor bi turlu tuvalette yapmadi
(2,044 puan) tarafından
Ayy size de kolay gelsin :(
0 oy
(19 puan) tarafından
Benim kızım 22 aylık, henüz konuşmuyor sadece baba ve aba diyor. Fakat söylediklerimi anlıyor ve bazı şeyleri misal elimden tutarak isteklerinj belli ediyor. Bende başlasammı acaba diye düşündüm tuvalet eğitimine fakat konuşmadıgı için cesaret edemedim. Sizin çocuğunuz konuşuyor değilmi
(2,044 puan) tarafından
Evet konuşuyor. Yoksa daha zor olurdu bence

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 181 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,281 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 385 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruveydacacan (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 288 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.

389,409 soru

11,642,655 cevap

35,441 kullanıcı

...