0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Kizlar eşim gece yarısı 4de uykudan uyandı dış kapinin kilitlerini açmaya başladı son 1 kilit kalmisti koştum yanına kapıyı açıp kapatacağım tam oturmamış dedi ben yaparım diye ittim gitti yattı 

15 Cevaplar

+1 oy
(7,799 puan) tarafından
gece yatarken kapıyı kilitleve anahtarı eşinin görmediği yere sakla. acaba nörolojik bir şey olabilir mi bir uyku laboratuvarına gitse 
(4 puan) tarafından
Canım yorgunluk olarak düşünüyorum yorgun olmadığında yapmaz böyle şeyler eğer gün içinde işyerinde birine kizdiysa rüyasında buna devam eder ertesi gün sorduğumda hatırlamaz ama dediklerini anlattığım da x kisisiyle olan olay olmuştu diye söyler
(8,042 puan) tarafından
Hiç kimse bunu yazmamış da kesinlikle bir gidin doktora. Buna bakılmalı çünkü
(7,799 puan) tarafından
kesinlikle doktor görmelş, basit bir yorgunluk olmayabilir
-Reklam-
0 oy
(171 puan) tarafından
Ahh ah senelerdir gezerim ben. Yatağa baglarlardi beni biraz azaldı ama hala geziyorum. Hatta küçükken beni her gece mahalleden toplarlarmis. Herkes tanirmis beni eve getirip bırakırlarmis. Smdi de binada evde falan geziyorum. 
(171 puan) tarafından
Ay nerdeeeee
(637 puan) tarafından
Kilo alamayan biride benim ;)) Instagram da bı ilaç gördüm alıp kullancam inşallah kilo alırım. Konudan çok alakasız ama ismini görünce yarama tuz basar gibi oldu ;))
(171 puan) tarafından
Ay Allah emii :D o ilac bombax ise ben onu kullandım da hangisini diyosun ki acaba
(4 puan) tarafından
Yanlış anlamayın lütfen Kizlar sohbetiniz çok güzel sürekli bildirim geliyor konu dışına cikmissiniz kendiniz ayri yerde konuşsaniz olurmu çocuk uyutmaya çalışıyorum bir yandan soruma yanıt geldi diye bakıyorum ninniyi kapatmak zorunda kalıyorum
tarafından
Premium satın al kız :D
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Canım ilk defa mı oluyo 

Yada ne bilim hani aklina kötü bişey de getirmek istemem ama uyurgezer olanlar konuşmaz diye biliyorum dışarı falan mı çıkacaktı acaba 
(4 puan) tarafından
Canım uyandığı zaman perdeyi oynatır dolabı açar ebeveyn banyosunun kapısını açar birkere perdeyi acabildi camı açacaktı bağırdım o korkuyla odayı havalandıriyorum dedi yattı tuvaleti bulamıyor uykulu ben tuvaleti gösteriyorum
(1,239 puan) tarafından
Canım o zaman kapıyı kilitle anahtari al üzerinden camlara da kilit falan yap yuksekse
(4 puan) tarafından
Evet camlara kilidi oğlumuz için taktik canım. Anahtarı alacağım birazdan aynen
0 oy
(501 puan) tarafından
Şaşırırdım herhalde, uyandırmak mı gerek yoksa kendi haline bırakmak mı bilemedim... 
(4 puan) tarafından
Ben konuşuyorum ki uyansin diye ama gözlerini açıyor ışığı açınca beni tersliyor hani uyandım bilinçli yapıyorum gibisinden ama ertesi gün anlattigimda hiçbirsey hatirlamaz
(171 puan) tarafından
Yok kesinlikle uyandırma o sırada uyku ve uyanıklık arasında bir yerdeyiz çok değişik bir durum ifade bile edemiyorum orayi. Ama biri bir şey diyince aklımız cikiyo yemin ederim. Sakince yatağa yönlendir sadece
(4 puan) tarafından
Gerçekten mi canım ben konuşmaya başlayınca gözlerini açıyor zaten beni terslemeye başlıyor hani uyandım ben ne anlatıyorsun gibisinden ertesi gün konustugumuzu bile hatırlamaz. Ondan ben birşey deyince beni tersliyor bazen aliniyorum sabah anlatinca geçiyor hatırlamadığı için:) tamam canım yönlendirme yapayım artık bakalım.faydasi olur insallah
(4 puan) tarafından
Ay canım sakince yatağa yönlendir dediğin için çok teşekkür ederim
0 oy
(263 puan) tarafından
Bende dıyecektım kı kapıyı aç gönder :) benım esımde hastanınca balkona uçak geldı dıye koşmuştu nasıl koşup yakaladım adamı bilmiyorum. Benı almaya geldı demıstı o an korktum şuan yazarken bıle gülüyorum balkon kapısını acıp gıdıyordu adam ya ama uçağa mı otobüse mı onu bılemem:) 
(4 puan) tarafından
Ay tövbe yarabbim gülüyoruz uzulcek halimize :) benimki de dolapları açar veya perdeyi açmayı çalışır birgün ebeveyn banyosunun kapısını açmaya çalıştı kaynanam annem içerde oturuyoruz küt diye ses geldi koştuk neyapiyorsun diye kapı tam oturmamıs diye bilinçli konuşmaya çalışıyor ertesi gün anlattık haline gülüyor hatirlamiyor
(263 puan) tarafından
Hatırlamaz aslında stresten oluyor. Ay çok güldüm ama havale gecırıyordu adamı soğuk suya bastım banyoya nasıl gücüm yettı onuda bılmıyorum benı ezer geçer erkek gücü ama adamı bır goturmem var sarılıp var gucumle :) duzelır inşallah
(4 puan) tarafından
Ay birdaha yaşamazsınız inşallah iyi erkek gücüyle seni biryere savurup atmamış izin vermiş soğuk suya :)
(4 puan) tarafından
Evet stres ve yorgunluk olduğunu düşünüyorum bende
(263 puan) tarafından
Soğuk suyla kendıne geldı bende ıslandım koca adamı zaptetmek kolay mı bıde kaynanam vardı  ay kadın şok oldu o donar böyle şeylerde asla hareket edemez oğlunu banyoya götürünce oturdu kaldı dedım kı bebeğe bak sen :) :) sonra bısey yok korkma dedım esımı yatırdım o da senın dediğin gıbı hatırlamıyordü ne ucagı falan dedı :) bındırseydım senı görürdun dedım hadı gıdelım ucagın geldı dıye :)
(4 puan) tarafından
Yaa iyiki tutmussun canım:) kalk kalk uçak seni bekliyor arada de :))
(263 puan) tarafından
Çok yaptım esprısını ya dedım balkona koş çabuk çabuk noldu dedı senınkı geldı :)
(4 puan) tarafından
Gece gece iyi güldük canım :) Allah muhabbetinizi cennetlik eylesin. Benimkine çözüm kapı kilitleyip anahtarı başka yere koymak olacak camlar zaten çocuktan dolayı kitli evin içinde gezsin artık napalim daha iyi uyur geri dönünce
(263 puan) tarafından
Bazen gece sırt masajı ve konuşma da azaltabılıyormus uyur gezerlıgı denemek lazım
(4 puan) tarafından
Yaparım valla canım sana kim dedi
(263 puan) tarafından
Bır kaç araştırmıştım balım kızım uyumazdı gezerdı ama ona yapardım uyusun dıye o zaman çok araştırmıştım her yol arıyor insan caresız olunca
0 oy
(3,082 puan) tarafından

Bende vardı küçükken ya şimdi çok şükür yok evlendiğimde bir iki defa uyanmışım esimin aklı cikmisti :D

İnşallah sürekli tekrarlayan bir şey olmaz ya ürkütücü bir de kapıyı açıyor 

(4 puan) tarafından
Bağırmaktan kastım canım neyapiyorsun aşkım tuvalet orada değil diyorum oda tersliyor yani bende uykulu bianda sese uyaniyorum birde çocuk var zor uyumuş oluyor
(3,082 puan) tarafından
Evet ama onunki farklı bir şey ben kendimden biliyorum bilinci kapalı o yüzden en iyisi yatağa götürmek bir de dikkat et dışarı çıkmasın
(4 puan) tarafından
Nasıl farklı canım gözleri kapalı şekilde gidiyor evet haklısın bilinç kapalı oluyor evet anahtarı kapıdan çekeceğim artık
(3,082 puan) tarafından
Benim gözlerim de acik oluyormuş annemin dediğine göre normal konuşuyormuşum ama saçma şeyler mesela düğüne gidiyorum diyormuşum
(4 puan) tarafından
Yaaa benimkinde öyle şeyler yok tuvaletin yerini bulmaya çalışır 3 tuvalet var evde sabit yere gider normalde ama başkasına girse niye sabit yere girmedin derim ebeveyn banyosundan bahsediyorum sen götürdün ya der veya oğlum buraya git dedi der ama oğlumuz uyuyor veya yanımda oynuyor oluyor
0 oy
(3,906 puan) tarafından
Aşırı stres altinda ya da yorgun mu ki esim de yorgun oldumu uykusunda konusur .kardesimdede vardi cocukken anahtari saklardik tuvalet diye kapisina cok tuvaletini yapti 
(4 puan) tarafından
Tabiki işte çok yoruluyor eve gelince hiç hali olmuyor. Yorgun olmadığı zamanlar bir problem yok
0 oy
(18,606 puan) tarafından
Ayyy çok korkarım ben bizimki geçen konuştu uykuda öldüm korkudan sus dedim zaten uyuyorum dedi bide djsjsjsj
(4 puan) tarafından
Benimki işyerinde birine çok sinirlendiyse ozaman uykusunda konuşur rüyasında kavga eder birde ona alışkınım:))
(18,606 puan) tarafından
Benimki 9 senedir ilk defa konuştu :D
0 oy
(984 puan) tarafından
Ruh sağlığı derslerine giren hocamız anlatıyordu uyurgezerligi eğer size birisi uyurgezer ile konuştum o şöyle dedi yok ben şöyle dedim diye bilinki yalan söylüyor çünkü uyurgezerler asla konuşmalara tepki vermez öylece gözleri açık bakarlar derdi.
(8,042 puan) tarafından
Niye yalan söylesin be insan. Benim ablamda da olurdu. Çevremde bunu yaşayan çok ve konuşuyorlar bariz. Başınıza gelmediyse böyle konulmak kolay tabi. Yaşayan bilir bunu ancak.
(984 puan) tarafından
Mimar anne belliki okuduğunuzu anlama probleminiz var.
(8,042 puan) tarafından
Senin de insanları gereksiz bir şekilde yargılama, aşağılama ve suçlama problemin var. Bunların hepsi birleşince psikolojinin iyi olmadığı anlaşılıyor. Birçok kişinin başına gelmiş yorumları okursan. Herkes yalan mı söylüyor yani. Edepsizlik yapmaya da gerek yok. Haddini bil.
(984 puan) tarafından
Bu yazdıklarınizi okuyunca bir kez daha anladım ki gerçektende anlama probleminiz var.bu arada şu yazdıklarınıza da bir tarafimla  güldüm :))
(8,042 puan) tarafından
Bende biliyorum zaten, ağzının leş kokusundan belliydi
0 oy
(8,403 puan) tarafından
Sen o kapıyı kilitls anahtari sakla ben küçükken duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum adam ütü gezermis gece kalkmış yarım saatlik yol gitmiş arayla kaynanasını öldürüp gelip yatmış babam anlatmıştı çok korkmuştum korkutmak için söylemedim yanlış anlama da dikkat et yani 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Korkarım ben ya :)))
0 oy
(382 puan) tarafından
Eşimde de var ama dışarı çıkmaz kesinlikle en fazla 5 dk sürer onun hemen kendine getırırım onu. Geçen gece yarısı çay getır içeyim dedi ısıttım içti sinirli şekılde. Ertesı gün dedım gece gece çay istedin şok oldu hatırlamıyorum dedı:⁠-⁠D
0 oy
tarafından
Öyle bir kişiyle aynı evde yaşamadım ama yaşarsam da çok korkarım hiç tecrübemde yok 
0 oy
(3,738 puan) tarafından
benim kaynanam  tarafı hepsi uyurgezer esimde  de var ama o sadece kalkar bize bakıp  uyur tekrar öyle  evde gezmez ama kaynım  gorumcem biraksan  dışarı bile cikar
0 oy
(15,221 puan) tarafından
Bejmde başıma geldi eşim yataktan kalktı ve dış kapıya doğru gitti kapıyı açıp gidecekti don atletle  durdurdum yatağa götürdüm uyudu yine ama sabah kalktı anlattım hatırlamıyordu canm birkez oldu daha da olmadi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,284 göst.
19 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
25 Haziran 2024 Aile kategorisinde Aysenur5561 (220 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 310 göst.

389,460 soru

11,644,105 cevap

35,445 kullanıcı