0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (839 puan) tarafından

Kızlar kızım son 1 haftadır karnım ağrıyo diyo ara ara ama hep ben işe gitcegim zaman yapıyodu bende naz yapıyodur diye düşündüm çünkü ben işe gittikten sonra yatıp uyuyo normale dönüyomus neyse dün yinr başladı karnım ağrıyo demeye bende hastanede çalışıyorum zaten gel gidelim dedim gittik doktorun yanına girmek istemedi bu sefer geçti dedi neyse benim yanımda durdu biraz eşim aldı götürdü eve gidince yine karnım ağrıyo çünkü oyuncak yuttum demiş ozmo külahin üstünde çıkan yuvarlak şeyi yuttum demis eşim hemen geldi röntgen çekildi belli de oluyo ne zaman yuttu bilmiyoruz ama 1 TL'den büyük ve sert çıkar mı cidden lavman verdi onu yapıcam şimdi ama içime de sinmiyo 

imagebu yuvarlakdan yutmuş elimde foto olmadığı için intden buldum bilen bilir oldukça sert 

5 Cevaplar

0 oy
(8,680 puan) tarafından
çıkartamayabilir, büyük biraz makatı ne kadar genişler ki bir çocuğun? 
(8,680 puan) tarafından
gerçi biraz erimiştir, yutabildiğine göre eğilip bükülüyordur
(839 puan) tarafından
Gösterdim doktora söyledim de kağıt değil sert plastik dedim çıkar dedi içime sinmedi çocuk doktoruna randevu aldım ama o da Perşembe günü
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kağıt degilmi kağıtsa belki mide sindirmistir.
(839 puan) tarafından
Hayır kağıt gibi değil sert mukavva gibi elle yırtılmaz meaela
(1,207 puan) tarafından
Mide asidi  çok kuvvetli bir asit sindirebilir
0 oy
(652 puan) tarafından
Çocukken Taso derlerdi bizim burda bilmeyen arkadaşlar o yuttuqu kaqıt değil plastik inşallah çıkarır canm geçmiş olsun
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ama bu sert ya çıkarabilir mi bilemedim yani kağıt gibi değil ki ve boyutu da büyük sanki çıkaramaz gibi geldi bana Allah'ım kolaylık versin inşallah. Çocuk doktoruna götür mutlaka o zamana kadar çıkarsa sorun kalmaz çıkmazsa Perşembe günü bakar tedaviyi verir 
0 oy
(7,090 puan) tarafından
1 haftadır tuvalete çıkmıyor mu bakmadılar mı bağırsakta mı görünüyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 326 göst.
+1 oy
26 cevap 458 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 546 göst.
0 oy