0 oy
182 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (407 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Lazer epilasyona gittim 2 sene önce koltuk altımdaki koku bir turlu geçmiyor temizliyorum duş alıyorum deodorant sıkıyorum ama yok . Ellerim ve ayaklarım da çok terliyor . Çorapsız gezemiyorum . Yok mu bir çaresi bebek emziriyorum su anda driclor diye bı deodorant duydum kullanan var mı insan içinde sürekli şakir şukur terliyorum utanıyorum yani 

10 Cevaplar

0 oy
(598 puan) tarafından
Başlığı değiştirip ter onleyici deodorant önerisi istesen daha çok ilgilenen olur cnm 
(407 puan) tarafından
Haklısınız tesekkur ederim
(598 puan) tarafından
Rica ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(610 puan) tarafından
Lazerle alakası yoktur bence. Ben de lazere gidiyorum ama hiç terleme falan yok. Çok sıcak olursa oluyor ama koku olmuyor 
(407 puan) tarafından
Hormonlar mi artık bilemedim
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Tereson diye bir şey var geceden sıkıp yatınca ertesi gün şakır şakır terlesen de koku olmuyor güzel bir ürün Trendyol da var 
(407 puan) tarafından
Bakayım çok teşekkür ederim
0 oy
(152 puan) tarafından
Deotak krem öneririm kırmızı ambalajlı olan ter kokusuna ve ıslaklığa en güzel çözüm asla kokmuyor krem şeklinde sürüyorsun duşta alsan 2 3 gün gidiyor 
(407 puan) tarafından
Ayy bakayım bir ona bekarken kullanmıştım
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Aynı sorun bendede oldu ya 2 sene önce gittim lazere lazerden önce hiç terlemezdim terlesem bile sıfır kokuydu ama ben karbonatlı su duydum kokuyu ve teri kesiyomuş onu deniyorum insallah iyi gelir
(407 puan) tarafından
Aklıma geldi benimde karbonatlı su
0 oy
(3,150 puan) tarafından
Ben rexonadan çok memnunum 
(407 puan) tarafından
Rol on mu spray mi
(3,150 puan) tarafından
Spray kullanıyorum ben deneyebilirsin olmadı yanında taşı terledikce sık
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Bende acayip terleyen birisiyim geçen yıl Dilan Polat'ın deodorantını sipariş verdim ve dedim ki yok böyle birşey stok yapıp 4 tane almıştım hala kullanıyorum bitince tekrar alacağım 
(1,388 puan) tarafından
Ne koku ne ter ne iz  herşeyi önlüyor zararlı diyenler olacak ama ter görüntüsünü sevmiyorum ne yapayım
(407 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben rexona clinical kullanıyorum çok memnunum 2 gün terlesem de asla kokmuyorum 
(407 puan) tarafından
Zararlı diyorlar ama yapacak bir şey yok
0 oy
tarafından
Roll on kullanırsan daha çok etki eder cnm parfüm deodarant ter kokusunu bastırmıyor maalesef
(407 puan) tarafından
Rol on bakayım birde bir de krem varmış deotak gece krem gündüz rolon yaparım teşekkür ederim
tarafından
Hayir canım emin ol roll on tek başına yeterli olacaktır başka biseye ihtiyacın kalmayacak bende maalesef koltuk altım terleyine kokarim yıllardır roll on sayesinde hiç kokmadim
0 oy
tarafından
Koltuk altı terlemesi herkeste var rol on iyi oluyor ama elin ve ayağında terliyorsa duymuştum adını hatırlamıyorum bi rahatsızlık bu biz kız ameliyatla atlatmıştı sorunu bi araştır istersen
(407 puan) tarafından
Baktırmak lazım kan testiyle teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
16 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Balpamugunannesi (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 92 göst.
0 oy
4 cevap 81 göst.
5 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde sevvalice (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
6 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu

398,136 soru

11,906,519 cevap

36,034 kullanıcı

...