+1 oy
1,330 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (45 puan) tarafından

İyi geceler herkese

Yaşım 25 7 yıllık evliyim 
Eşimi bildiğim bileli çok sinirli napacam bilmiyorum ailem uzakta yok gibiler.. 
Bugün gezdik biraz her neyse arabanın sol kısmı asagaya bakıyor yani park ediyordu bende inmem gerekiyordu park ettigi yer biraz dar olduğu için .. kapıyı hiç tutmadan kendisi kapandı yani sol taraf alcaktaydi arabanın o yüzden kendisi kapandı .. anam anam anam adam kalktı ayağa adam dediğim eşim sinirden kapıları kiracakti öyle bı vuruyorki anlatamam arabaya sinir krizi geçiriyor .. her neyse biraz alışveriş yapmıştık .. 5 litre bidonu başka arabaya sıkıca fırlattı benim ödüm kopuyo  tabikide.. sen çok şimardin sana bagirmiyorum ya simariyorsun diyor bana sana hiç bagirmicakmiyim.ben diyor .. neyaptimki şimdi ben diyor.. delircem .. sürekli böyle ben bu adamla kavga bilene edemiyorum.. sürekli iyi niyetli olmam lazım dört dörtlük olmam lazım boşanmak istiyorum kaç yıldır karşı çıkıyor bosiyamazsin beni diyor cocukda yok .. benim psikolojim alt üst .. benim durumum riskli kan pıhtılaşmam var 7 yıldır tedavi altindayim doktorum stresten uzak dur diyor bana felç geçirmem durumum var .. sonra haşimato tiroid rahatsızlığım var .. saçlarım çok dökülüyor kendimi çökmüş gibi hissediyorum napcam ben Allah rızası için fikir verin bana :(

25 Cevaplar

0 oy
(1,543 puan) tarafından
Yaşın çok genç çocuğun yok aklını başına al bence böyle hayat geçermi felç kalma riskim var diyorsun böyle bir duruma düşsen sana bakarmı bu adam hemen seni ananın evine yollar boşar hayatına devam eder olan sana olur  böyle biri için hayatımı asla ziyan etmem ben 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah çocuğun olmaz normal insanlarla bile çocuk olunca sorun yaşıyoruz dua et olmasın sen git o evden boşan mutlu değilsin 
0 oy
(327 puan) tarafından
senin derdin ne diye sor bağırmayın sebebi neymiş bağırmadan hicbisy cozulmuyomuymus sakinleşince sor ama konuş üzüldüğünü bak hastayım zaten doktor stresten uzak dur dedi de bastanda evlenmeden önce boylemiydi ne demek bosayamazmisin kimse kimsenin kölesi değil tartışmadan ya düzelmesi için başka çözüm yolları arasın psikoloğa fln gitsin öfke kontrolü için ilaç alsın yada boşa gitsin ben ne manyaklar gördüm cnm ilk eşimle bosancam zamanda boşandıktan sonrada annemler şunu yapar bunu yapar dedi ama inancı insan gerçekten umudunu kesince Bi kalemde siliyo ben öyle yaptım bosadim da hiçte bisy yapar diye korkmadım ateş olsan curmun kadar yer yakarsın dedim Bi haltta yapamadı eşyayı vermicek oldu şu tarihe kadar araç gelmesse polisle çıkarırım dedim onuda yaptı dişini çıkaracaksın ben bunu öğrendim Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(14,956 puan) tarafından

Büyük konuşmuyorum ama böyle bir adamdan çocuğum olmamasını bile işaret sayar tek celsede boşardım

Yapman gereken stresten ( yani eşinden ) uzak durmak 
0 oy
(45 puan) tarafından
Özür dilerim sizleri merak içinde bıraktığım için ben sürekli girmiyorum buraya zamanımda yoktu Allah'ım hepinizden razı olsun :( ♥️
(109 puan) tarafından
Ne durumdasjn şuan canim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 186 göst.
27 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sed.bey (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 205 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde sinemxx (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde 1prensesannessiii (19 puan) tarafından soruldu