0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Kızlar işletmem var ama borç çok ne yapacağımı bilmiyorum düşünmekten kafayı yedik   çaba gösteriyoruz dualarımı da eksik etmiyorum ama cikmazn içindeydik toparladık diyen var mı kredi kartlarını ödemekte zorlanıyoruz geçen yıl Kurban ev taşıma derken baya açıldık 

2 Cevaplar

0 oy
(11,013 puan) tarafından
Vallaha canım biz de beş sene önce şirket açmıştık.vallahi baktık yapamıyoruz borç üstüne borç biniyor mecbur kapattık.iceri giriyorduk.Bir de o dönem biz kredi çekip borçları bitirdik sadece kirediyi bildik ödedik.
(11,013 puan) tarafından
Büyük makinalar cnim h tipi
(80 puan) tarafından
Anladm bizimkisi bayan giyim canm Rabbim hepimize yardım etsn inşallah
(11,013 puan) tarafından
İnsallah canım.ama krediyi düşünün.yani oraya o karta yatır bu karta yatır faizi biniyor sürekli.biz hesaplayıp kredi çekmiştik.tum kartları kapattık bir yere odedik
(80 puan) tarafından
Canm şuan banka vermiyor
(11,013 puan) tarafından
Hmm çok mu be yawrum borç.yani etraftan toplanacak gibi değil mi
-Reklam-
0 oy
(172 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşaallah bu sene bizde kurban düşünüyoruz rabbim nasip ederse inşaallah birde taşınma çıktı inşaallah atlatırız bakalım. 

Kulun kula duası makbuldur yerdeki kum taneleri gökteki yıldızlar adedince her bir borcuna ödeme kolaylığı versin inşallah AMīN 
(80 puan) tarafından
Amin inşallah canm Rabbim sizede ve tüm zorda olan Müslüman kardeşlerimize içinde de bize yardım etsn

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 590 göst.
0 oy
7 cevap 276 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Acemi anneyimm (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 96 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 697 göst.

384,650 soru