0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (1,244 puan) tarafından
Yürüyüş koşu bandi almak istiyom kilo vermek spor yapmak için evde  spor yapmaya çalışıyorum ama hiç yürüyüşe çıkamıyorum iki çocukla koşu bandı alayım diyorum alıp kullanan varmı zayıflayan

6 Cevaplar

0 oy
(7,752 puan) tarafından
var ama bir yerden sonra kaldırıyorsun kenara. pandemide kullandık sonra kaldı öyle. dışarıda yürüyüş yapmak evdeki koşu bandından daha yararlı
(7,752 puan) tarafından
annemlerde duruyor. adanadaysan satayım :)
(1,244 puan) tarafından
Fethiyedeyim ya kaca satarsın kaca aldin
(1,244 puan) tarafından
Yakın olsam Hemen alırdım
(7,752 puan) tarafından
valla biz de ikinci el aldık ama şu an ne kadar eder bilmiyorum piyasayı
(1,244 puan) tarafından
Anladım trendyoldan Alcam alırsam beş bin TL
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ben 2 ay diyetle beraber gunde 1 saat koşu bandı kullandım 17 kio vermiştim babam seker hastası olduğu için kullanıyor onunla dengeliyor kilosunu 
(1,244 puan) tarafından
Diyet kosu bandı dışında evde spor hareketleri yaptınız mı 17 kilo verirken
(1,020 puan) tarafından
Degisiyordu canım bazen yarim saat yürüyüş yapip terim soğumadan üstüne sguat hareketleri falan yapıyordum kollarımı bacaklarımı karnımı esnetecek jimnastikle 1 saati tamamliyordum bazende 1 saat yürüyordum dukan diyetiyle beraber sporda yaptım sırf diyet yaparak zayıflamak sarkmaya neden oluyor sadece spor yaparakta zayiflayabilirsin
(1,020 puan) tarafından
Yürüyüşten sonra terin sogumadan 30 tane mekik çek bünyeni çok zorlamadan 10 la başlarsın zamanla artirirsin göbeğin gider
(1,020 puan) tarafından
Babam aldı canım ona da birisi vermiş ikinci el falanda bakabilirsin
(1,244 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
0 oy
(3,061 puan) tarafından
Bende var

Şimdi komşuya verdim

Kullan diye

Evet ilk başta güzeldi 

Sonra 2 çocuk olunca zamanım kalmadı 

Genel olarak güzel tavsiye ederim 

Ama alan büyük olmalı yani çokta değil ama sonuçta yer kaplar 

Kullandıktan sonra yukarı kaldır daha güvenli durur
(1,244 puan) tarafından
Bende katlamali yer kaplamayan Alcam alırsam isim bitince kaldıracagim kenariya misal zaten kurulu dursa bile koycak yerim var bende iki çocukla dışarı çıkamıyorum çocuk uyurken durarken kullancam
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Benim vardı bir süre kullandım ama sonradan kaldı öyle sattım canım. Yerine kondüsyon bisikleti aldım onuda çok istikrarlı kullanabildigim.soylenemez ama yine de kullanıyorum. Ama en güzeli sabah erken saatlerde dışarıda yaptığın yürüyüş 
(1,244 puan) tarafından
Aynen öyle ama ben iki çocukla çıkamıyorum yürüyüşe evde bari çocuk uyurken yapayım dedim yürüyüs bandı ile
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Ablam aldı eltim aldı bir ton para şimdi evlerinde boş boş duruyor kilo da diyetle birlikte vermişlerdi ve yürüyüş ama hevesleri geçince yürümediler tekrar aldılar kiloyu 
0 oy
(223 puan) tarafından
Oğlum olunca koşu bandı otamatık olmuş oldu evde sürekli koşturma 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (904 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugbaca (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 275 göst.
3 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

389,247 soru

11,637,494 cevap

35,429 kullanıcı

...