0 oy
254 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Diyetteyim 2haftadr sadece abur cuburu keserek .82.700den 

77.100kiloya indim koşu bandıyla daha hızlı veririm diyorum alan var mı hangisi daha iyidir binada oturuyrum çünkü♥️♥️

12 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Çok elektrik yiyor diye eşim almıyor :( :)))
tarafından
Valla esim alacak da hangisi iyi bilmiyoruz
tarafından
Gel beraber binrrz ne olck
(1,584 puan) tarafından
Sağol canım bizim binada zaten deliler dolu ugrasamam onlarla ses çok gider asagiya
tarafından
Bzde de deli çok cnm da adam ederiz ya :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen kuafor olan irmaksin demi kiz :) kullanmadim fikrim yok cnm
tarafından
Kiz bacagima hamam otu yaptim hic etkisi olmadi tarihi oluyo mu onlarin
(6,859 puan) tarafından
Kızlar hamamotu tozu emzirme döneminde oluyor mu ? Sohbetinize dahil oldm ama
tarafından
Emzirmiyorum bn cnm
tarafından
Tarihi var cnm da çok pis kokuyor o jilet yap dha kolay ondan:D
tarafından
O zmn tarihi gecmis. Jilet hep kesiyo ya bacagimi :D
0 oy
tarafından
Binada çok zor bizim ev sahibinin kızları biniyor günlük bir saat iki kızı var iki saat biniyorlar bütün avizelere sallanıyor . Yakında ev tepeme çözecek. Televizyonlarım düşecek duvardan yakında 
tarafından
Hadi ya o kadar mı s s cikio
tarafından
Evet çok ses çıkıyor buraya ses atabilsem atarım
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Valla cok iyi oluo gerçekten disari cikip kosmak mümkün degil heleki bebeğin varsa
tarafından
Sorma cnm benm bebegm bde kucakta gezmk istyr dışarda  en azından evde raht yururum
0 oy
tarafından
Beslenmeyi nasi gerceklestirdin cnm ??
tarafından
Abur cuburu kestim cnm bde tabagimi küçüktüm bı tabak dgl yarım tabak yedim iki tabk dgl bı tabakda kaldm .iki kaşık pilav makarna yedim ekmek yemedim bde bol bol kiraz sapı ve yeşilçay ictim
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Bunu ben de merak ediyorum.  Uzun zamandir alma fikrimiz var da bakalim ben de kenarda bekleyim. 
tarafından
Aldık cnm biz sipariş verdi esim dun
(3,860 puan) tarafından
Kullandiktan sonra tecrubelerini buraya  yazip paylasirsan sevinirim canım . Fiyati filan ne kadar. Evde iyi olur gibi  geliyor  ya... disarda kosulmuyor neticede.  Hem cocuklar hem rahatlik açısından.
tarafından
Masajlı almış esim 3500e cnm Çarşamba günü gelecek  deneyince yazarım tekrar
0 oy
(190 puan) tarafından
Valla bizde de var ama aşırı yer kapliyo diye kullanmıyoruz ,hatta öyle ki satacak yer arıyoruz :D
tarafından
Hadi ya evim büyük cnm bı yere koyarım elbet:D
(190 puan) tarafından
Bizim de büyük hatta dubleks ama kullanmıyoruz terasta satılacak günü bekliyor:D
0 oy
tarafından
Ben aldım canım. Marka gözetmedim açıkçası. İlinci el aldık sahibinden.com'dan. Doğuma yakın aldık. Bol bol yürüyüş yapmaya çalıştım. Biraz toparlanayım dikişlerim iyileşsin yürüyüş yapmaya devam edicem inşaAllah 
tarafından
Hadi bklm snde zayıfların :)
0 oy
tarafından
Hic alma cnm süs gibi duruyor
tarafından
Dışarda çocukla yurunmuyor cnm o yüzden istyrm
0 oy
(232 puan) tarafından

Abla hiç boşuna para verme play storeden 90 gün fit uygulamasını indir bana dua edersin :D

tarafından
Bn yapamiom onları ya üşeniyorum :D
0 oy
tarafından

Ev tipi bisiklet var bende koşu bandı hakkında fikrim yok canım :angel:

tarafından
Esim bisiklete binmek de aynı koşu bandı da aynı dedi
tarafından
Valla bisiklet almıştım ben bekarken.  Evlenince getirdim onuda.  Koşu bandına param yetmemişti o zaman :D
0 oy
(213 puan) tarafından
Kosu bandi cok gereksiz bana gore ama disari cikma imkanim yoktu bebegimi sbah saat 6 da uyutup 1 saat kendim uyuyordum 7 den 8 e kadar yuruyus yapip geliyordum 8 bucukda da esim ise gidiyordu. Simdi sekerim yuksek cikti yine ayni sekilde sabah 7.30 da cikiyorum inan disarda yurumek vucudunu cok rahatlatiyor nacizane tavsiyem ;-)
tarafından
Valla dışarı çıkamıyorum bn hiç ki eşim de istemez dışarda yürüyüş yapım o yüzden istyrm zaten

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 151 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 335 göst.
20 Haziran 2020 Moda kategorisinde 1Prenses'in Annesi (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugbaca (3 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,375 cevap

34,775 kullanıcı

...