0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (2,802 puan) tarafından
Annem önünde döner..eşimin de anneme saygısı var 10temmuz da doğum yaptım bgun annemin komşuları geldi bebek görmesine annemle kız kardeşim hizmet etti...ben sezeryanliyim..anneme bgun köyden vişne geldi dolapta yer yok diye bnm dolaba koymam için eşime söyledi eşimde yer yok dedi snrs annem arkasını dönüp giderken elini kaldırdı göz çevirdi bende sinirlendim o gözleri ne. Yaptın bı daha gitmeyecem yaptigini falan filan eşimde diyo napiim ben yer yok dedikçe ısrar ediyo anlamıyor bgun sinirlerim bozuldu çok morelim bozuluyor bnm onn ailesine karşı hiç bı saygisisligim terbiyesizligim olmadı..karnanamin bana karşı çocuklarıma karşı da hiç bı emeği geçmedi sadece rahatsız olduğumda çağırırım gel kıza bak diye o da yarım saati geçmez evine ginderirir bı daha geçen doğum yaptım odama çıktım yanmda bile durmadı kaynanam beni gördü halimi hatrimi sordu hemen eltime hadi gidelim dedi ...

5 Cevaplar

+1 oy
(825 puan) tarafından
Haddini aşmış böyledir bu işler meyve veren ağaç taşlanır misali insanlık yaparsın kıymet bilen olmaz
(2,802 puan) tarafından
Hiç bilmiyor kıymet halbuki kendi ailesindense benm ailemin eşime olsun bana olsun çocuklarıma karşılık olsun çok emeği var
(825 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyelim
(2,802 puan) tarafından
Amin.....
-Reklam-
0 oy
tarafından
Terbiyesiz eşin 
(2,802 puan) tarafından
Çok morelim bozuluyor annemin buna yaptıklarına karşılık onn böyle olmasi
0 oy
tarafından
Kendini koy dolaba saygısız 
tarafından
İstemiyor mu acaba annenle kötü kavgası mı oldu
(2,802 puan) tarafından
Kötüde değil aslında ilk bebegimde tartışma oldu
tarafından
Kendi anneleri olsa önemli değil uzatma der geçerler bizim annelerimiz olunca yıllarca sürer
(2,802 puan) tarafından
Zaten öyle dedim eve geldiğimde annen gelip bakacak mi bana dedi kimse gelip bakamaz
tarafından
Öyle tabi
0 oy
(57 puan) tarafından
Eşine herşey müstahakta işte 
(2,802 puan) tarafından
Ya bende ailesiyle ilgili bişe dedimmi üzülüyorum niye dedim diye sadece kayınvalidem arada sırada yemek yapar gönderir bana sırf bu yemeğe karşılık ailesiyle ilgili birşey demek istemiyorum halbuki kendi ailesiyle ilgili diyilecek o kadar çok şey var ki
(57 puan) tarafından
Nankör insanı adam etmek zor cidden
(2,802 puan) tarafından
Evet gercekten oyle
0 oy
(7,182 puan) tarafından
Annen iyidir güler yüzlü dur ondan eşinin bir tarafları oynuyor. Casgır olmak lazım. Uyarmakla iyi etmişsin. Benim de annem ince çizgimdir kimseye sessiz kalamam 
(2,802 puan) tarafından
Evet öyle annem ilk bebeğimde eşimin yaptıklarına karşılık annemin yine böyle olması... Az önce yine uyardım watshapta konuşurken kendi ailesinde böyle birşey görmediği için yapıyor az önce de diyo kimse sana bakmak zorunda değil sen annemlere güvenerek çocuk yapmadin
(7,182 puan) tarafından
O zaman sen bak de. Yemeğinden temizliğine yapmak zorunda. Eşim dışında kimse zorunda değil evet de. Buna rağmen bakıyorsa şükür etmelisin de. Ben ameliyatliyim farkında mısın de. Ya cidden bu lafı diyor ya aaptal senin kocan ya kusura bakma böylesini alıp duvara çarpacaksın.
(2,802 puan) tarafından
Valla canım ne desen yine aynı kendi ailesinn üzerine de toz kondurmaz biraz iyiles eve gel dedi bende dedim annen gelip bakacakmi hemen sözü cebinde kimse mecbur değil sen kimseye güvenip çocuk yapmadin dedi
(7,182 puan) tarafından
Bakar mısın adam kendini hiç hesaba katmiyor. "Biz kimseye güvenip çocuk yapmadık" demesi lazım. Sen eve döndüğünde ona da soeumluluklar ver herşeyi sen üstlenme
(2,802 puan) tarafından
Zaten öyle dedi biz kimseye güvenip çocuk yapmadık dedi valla sinirimden dedkm izin alma sana ihtiyacım yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 267 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde Seymaak1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 560 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 456 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.