0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Böyle bir şey olabilir mi cidden net bilgi bulamadım 

Çocuğum kaydı çıkmış ama yer yok diyor müdür Böyle bir şey mümkün mü ne yapılması gerek yardımcı olun rica ederim Bilgi sahibi olanlar

11 Cevaplar

0 oy
(8,674 puan) tarafından
anaokulunda adrese dayalı çıkan okula illa kayot olacak diye bir şey yok. bildiğin başka bir okula da kaydettirebilirsin ama o okulu istiyorsan git konuş mutlaka. Kayıtta para almak için de böyle diyor olabilir okul müdürleri

en olmadı ilçe milli eğitimi ararsın ya da gidip oraya sorarsın. usulsüzlük varsa onlar uğraşır senin yerine 
-Reklam-
0 oy
(9,468 puan) tarafından
Ayy bende dün okula gittim kapı duvar arıyorum telefonu acmiyolar 
(14,152 puan) tarafından
Okul açık değil miydi? Okulun devamlı açık olması gerekiyor resmi tatiller vs hariç.
(9,468 puan) tarafından
Açık değil kapılar kitli ve içerde kimse yok
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Kayıtlar başlamış da dolmuş mu yani bende Ağustos gibi gider kaydettiririm diyordum
0 oy
(652 puan) tarafından
Bizim okul kapanmadan müdür hemen yazdırın dedi sonra doluyo sona kalmayın diye okul kapanmadan bir hafta önce kaydettik yine 
0 oy
(540 puan) tarafından
1 temmuzda kaydettirdik biz. 2 saat icinde doldu tüm kontenjanlar
0 oy
(3,700 puan) tarafından
2 temmuzda kaydetmeye gittiğim hâlde dolmuş kontenjanlar 5 okula gittim hepsi dolu eşim yarın üsten halletmeye çalışacak araya adam sokacak mecbur 
0 oy
(1,894 puan) tarafından
Başka bir anaokulu yazdır cnm bizim okul belli oldu ama ben başka yere kayıt ettirdim 
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Oluyor çünkü herkes erken saate gidiyo kayıt yaptırıyor ben misal kendi oturdum mahalledeki okul yarı özel yarı devlet oraya çıktı kızıma ana okulu maalesef maddi durumum el vermedi için başka mahalledeki okula kayıta ettirdim 
0 oy
(777 puan) tarafından

Canım aynısını kuzenimede demişler malesef rüşvet geçiyor parayı verirsen çocuğun kaydını yaparsın :(

Yer yok dolu dediler ve para verdikten sonra kaydını yaptılar:( 

(1,569 puan) tarafından
Ne kadar para verdiler?
(777 puan) tarafından
Yanılmıyorsam 2 bin 3 bin civarı verdiler
0 oy
(57 puan) tarafından
Çocuğum kaç yaşında canm 
(21 puan) tarafından
Eylülde 67 aylık olacak 6 yaşına 5 ay kala yani
0 oy
(211 puan) tarafından
Çocuğunuz kaç yaşında 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
0 oy
3 cevap 395 göst.
27 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (16,953 puan) tarafından soruldu

393,734 soru

11,774,600 cevap

35,790 kullanıcı

...