0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
Yedek kontenjandan sıra aldım. Bugun 17.00-18.00 randevum ama gittim mhrs de kaydim yoktu. 30 dk bekledim ama aşırı kalabalıktı randevulular vardı. Meğerse yedek randevuda yarim saat once gitmek gerekiyormuş. Sıra gelmeyecegini dusunerek hamilelegimin 40.haftasi birde ayakta bekleyemedim ve eve döndüm. Yarına sıra almak istedigimde randevuya gidilmemis gorunuyor. Arkadaslae napic son haftam gitmek zorundayim. Hastaneden sıra veriyorlar mi elden? Cunku son haftam oldugu icin sabah 8 de gelme iznim vardi. Ya vermezlerse? Acilde dogururken mi gidebilcem birtek?

2 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından
182yi arayıp durumu bildirin yardımcı olurlar. Sıra gelmedi çok yoğundu bekleyemedim gebeliğimin son haftasındayım diye de belirtin. 
(16 puan) tarafından
Faydası olur mu yardimcı oluyorlar mı? Valla onemli haftalardayim dogurmak uzereyim
(1,944 puan) tarafından
İllaki durumunuzu anlatınca yardımcı olurlar. Denemekte fayda var. Keyfi hareket etmediniz sonuçta.
(16 puan) tarafından
Ay aradim yok sorun kaydi olusturdular. Valla nasil kader zaten dogurmama 10 gun kaldi. Duzenli sancı komtrol ettirmem lazim 4 gunde bir. Her gun acilden giremem ki...
(1,944 puan) tarafından
Musyene gününüz on günü aşmadıysa sabah gidip muayene olduğunuz polikliniğe giriş yaptırabilirsiniz.
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bu durumlarda 2 hafta randevu almana izin vermiyor sistem. Gündüz acile gidip kendini polklinige sevk ettirebilirsin. Ben bugün gitmiştim gündüz gelseydin kadın hastalıkları pol.  gönderirdim seni dedi 
(16 puan) tarafından
Yonlendirebilirler mi bilmiyorum sistem izin vermiyprmuş öyle yazmışlar.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 293 göst.
27 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 481 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 237 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...