0 oy
26 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,361 puan) tarafından
Selam arkadaslar oglum 25 aylik . Kahvalti , ogle ve aksam yemegi icin onerilerinizi alabilir miyim?

Ben kahvalti da oglum icin  kasarli omlet, menemen, var ise borek, kalem borek, patates kizartmasi,patatesli yumurta  yapiyorum donusumlu olarak. Normal kahvaltiliklari yemiyor sadece salatalik yiyor.  Bu sayfiklarimdan da bazen yer.

Oglen yemegi icin yaptiklarim  tel ve arpa sehriye corbasi bazen sebz3li bazen ilikli bazen tavuklu.  Tavuk  corbasi pirincli, kabak yemegi, semizotu yemegi, domatesli bulgur pilavi, manti corbasi, mercimek corbasi, yayla corbasi, arpa sehriye pilavi, kiymali makarna,  tavuk butu haslama, et haslama , sulu kofte gibi cesitler yapiyorum. Ezogelin yaptim onu yemedi. Bu cesitlerinde bazisini severek yiyor . Bazisini sevmiyor. Belki size de oneriler olabilir bunlardan. Sizlerden oneriler bekliyorum yemek cesidii icin. Simdiden tesekkurler 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Canveannesi (1,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
19 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraycan (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 485 göst.
20 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (537 puan) tarafından soruldu

398,125 soru

11,906,214 cevap

36,033 kullanıcı

...