0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kombi dolabının üstüne yapmış ama kakası cok pis kokuyor balkona çıkmak bile istemiyorum o derece eşime söyledim yavrusu varsa bozulmaz diyor boyum yetmiyor sandalye alsam bile göremiyorum yavrusu var mı acaba diye ne yapacağımı da bilemiyorum tek balkon çamaşır asıyorum kullanmakta zorundayım 

6 Cevaplar

0 oy
(9,657 puan) tarafından
yuva varsa yumurta da vardır. bozulmaz günah. yavrular yuvadan uçunca bozarsın
tarafından
Kötü kokuyor önemli değilde bilmiyorum napacaz
-Reklam-
0 oy
(429 puan) tarafından
Yumurtasından çıkana kadar elleme zaten çıkınca alıp gidiyor yavrusunu geçen senede benim balkonda yaptılar, bu sene yine yaptı balkonumda kuş kafesi vardı köyden geldim baktım yuva yapmış ellemedim 2 hafta önce baktım birden ses geldi çıkmaya çalışırken kafes yere düşmüş 2 tanede yumurtası kırılmış o kadar üzüldüm ki o anne 2 gün boyunca orda öyle ses çıkardı çok üzüldüm 
tarafından
Kötü kokuyor muydu
(429 puan) tarafından
Yok koku hiç yoktu ama benim bi arkadaşımın balkonunda geçen sene yuva yapmıştı onun balkonu çok kötü kokuyormus oda yuvasını bozmadı gittikten sonra bir baktım yuvanın içi bit doluydu dedi  bir sürü detarjanla yıkadım dedi
tarafından
Bu da mı öyle acaba yaaa çok kötü kokuyor
(429 puan) tarafından
Olabilir Yakında giderler temizlersiniz
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Yuva bozulmaz günahtır.elbet gidecekler eklemeyin uğursuzluk gelir 
tarafından
Çok kötü kokuyor başka balkonumda yok bilmiyorum napacaz
0 oy
(8,179 puan) tarafından
Aynı benimde kuş yuva yapmış arka balkonuma, bayadır yıkamıyodum yıkarken gördüm. Eşim bak yumurtası varsa dedi benimde sen gibi boyum yetmedi göremedim. Eşim yumurta yoksa boz dedi de bilmiyorum bidaha ellemedim.
tarafından
Kötü kokuyor önemli değil de balkona çıkmak bile istemiyorum
(8,179 puan) tarafından
Kapalımı balkonun!?
tarafından
Açıkk
(8,179 puan) tarafından
Benimki de açık da koku felan yok ama senin niye  öyle ki
tarafından
Kız inan bilmiyorum
0 oy
(8,363 puan) tarafından

Haberlerde gördüm kadın çok osdior çocukları olmuyor eve bir müddet ugramiyorlar filan bı geliorlar kuş tam ocağın gözüne yuva yapmış yumurtalarda var:DO kuşlar yumurtadan çıkan kadar ne annesine nede yumurtalara dokunmadilar hep dışardan yediler Allah'ın bize belki bir mucizesi die düşünüyorlar mis.:'(

İsde bazı insanlar bazı şeylerden bazı şeylere sebep fedakarlık gosterior onlarda can sonuçta durduk yere yuva yapmaz Bozma bı müddet kullanma da kullanamiyorsan

tarafından
Maddi olarak büyük zarar ben olsam küçük tüp alır yine evde yapardım
(8,363 puan) tarafından
Maddi durumu iyi demekki kız sjsj
tarafından
Büyük ihtimalle öyledir
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Benim de geçen seneden beri yapiyolar kıyamıyorum bozmam yani hatta beni yeni doğum yapmıştım kırklı idim bu yavruda öyle minicik allahim dedim sen ne büyüksün bı değişik dugusal hissetmiştim hiç karismadim bu seneye kadar tam cikiyo kapatayım diyorum tekrar yumurta birakiyolardi bende hiç karismadim 
tarafından
Çok kötü kokuyor bilmiyorum napacaz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 209 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpilll (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
4 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Kar tanesi 2 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,140 göst.
+1 oy