0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
Aklıma geldikçe hala elim ayağım titriyor, kızlar koca koca maden sularini  depoya taşıyordu koca bir tanesi yere düştü öyle bir kırıldı ki ben bağırdım, oğlum da 4 metre felan uzagindaydi 3 yaşında, baktım ağlamaya başladı ben korktuğu için ağlıyor sandım bir baktım boynuna cam saplanmış kanıyor o kadar korktum ki çıkarmak istediler izin vermedim eşim yakindi hemen geldi, eli ayağı titriyordu onunda , Rabbim korudu ki küçüktü toplu iğneler oluyor ya boyu onların yarisi kadar diyeyim,ama yinede o kadar korktum ki çünkü şah damarına aşırı yakın bir yerdi. Oğlumun üstüne okuduğum ayetler ve verdiğim sadakqlar önüne geldi belkide ama aklıma geldikçe nefesim daralıyor . Sizde artık dikkatli olun birşey tasidiklarinda felan en az 10 metre uzak durun kızlar ben öyle yapacağım oğlum habersiz sürpriz yumurtalara bakıyordu 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok ama çok geçmiş verilmiş sadakanız varmış 
(248 puan) tarafından
Gerçekten öyle çok teşekkür ederim canm
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
Bundan geçmiş olsun canım 
0 oy
(14 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun size bağışlasın 
(248 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm
0 oy
(524 puan) tarafından
Allah korumuş ya çok geçmiş olsun 
0 oy
(49,474 puan) tarafından
geçmiş olsun canim Rabbim korumus beterinden
0 oy
(1,695 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun 
0 oy
(153 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim korumuş şikayetci ollmadınız mı
0 oy
(496 puan) tarafından
Cok gecmis olsun ne yazık ki oyle koca koca paletlere malları duzensiz bir sekilde yığiyolar ve genellikle kiz calisan oldugu icin onlar taşıyor ben calısirken kac lere o paletlerin altında kaldım musteriler vs uyarilmasi gerekirdi yani sonucta o cocuk o paletin yakınındada olabilir di allah korumus gercekten ki soda siseleri sicaktan dolayı da patliyor raflardayken de dikkat edin 
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Ayyy rabbim korumus bacım gelmiş geçmiş olsun inşallah 
0 oy
(9,468 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah korumuş 
0 oy
(10,508 puan) tarafından
Zaten a101 her konuda kötü. Çok geçmiş olsun. Paketleme düzenleme sıfır. Yanımdaki kadın kutu içindeki bardaklara bakarken bardaklar kutudan çıktı meğer bantlı Dalan değilmiş koymuşlar öyle. Ayağımın altına saplandı terlik vardı nasıl oldu anlamadım ayağım kanaya kanaya eve gittim 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah korusun yavrularımzı
0 oy
(8,717 puan) tarafından
Allah korumuş bir sadaka verin. Benim eşimin kuzenin yemeği begenmiyo sofraya tekme atiyo tabaktan bir parça cam küçük yeğenin göz bebeğine saplanmış kız 5 yaşlarında defalarca ameliyat oldu pskolojisi bozuldu herşeyen korkar olmuştu.sukue sizin göz değilmiş 
(248 puan) tarafından
Ayyy subhanallah rabbim yardımcısı olsun kuzum ya
0 oy
(2,530 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun düşünce çok kötü sıçrıyor verilmiş saadakan varmış canim rabbim korumuş.hemen bir dava açın 
(248 puan) tarafından
Ne davası canm nasl yani
(2,530 puan) tarafından
Çocuğunun canına kastetmisler resmen şikayetçi ol canim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 317 göst.
27 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prenses annesi.21 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 444 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 550 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kaderc (147 puan) tarafından soruldu

393,746 soru

11,775,051 cevap

35,793 kullanıcı

...