0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (125 puan) tarafından
Kızlar benle yaşıt bı komşum var bitane de çocuğu var hep gözleri dolu dolu belli ki bişeyi var bugün artık dayanamadım çok üstüne gittim ve eşinden söz etti onu yok sayıyor önemsemiyormus kiz ağlayarak anlattı ben zorlayınca konuşamıyorum konuşunca ya hakaret ediyor yada bağırıp çağırıyor beni görmüyor duygularımi ve beni ne kadar üzdüğü umrunda bile değil dedi ailene git dedim barış dedim ama benimle yıllar oldu kimse konuşmuyor dedi bu arada 2inci evliliği eşide evlenmiş boşanmış ikisinin ortak çocuğu var. Annem öldükten sonra ben dayak ve ihanetten dolayı boşandım bana sahip çıkmadılar bende onları hayatımdan çıkarttım yıllar önce demişti bana daha önceden ama çok mutsuz olduğunu eşine kaybetme korkusu verip ciddiyetini korumak için bile gideceğim bı yerim yok dedi ben buraya yazdım belki akıl fikir olanlar olur ne yapmalıyım ben onun için bilemedim ama çok gariban çok cile çekmiş belli 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
O bir şey yapmazsa sen ne yapacaksın. Hiçbir şey yapamazsın. 
(125 puan) tarafından
Hayır yani nasıl bir yol izlemeli enazindan akıl veririm ama buraya danışmak istedim akıl akıldan üstündür
-Reklam-
0 oy
(27 puan) tarafından

Gerçekten zor bir durum. Allah yardımcısı olsun. Ailesi ile görüşmüyorsa ve bir mesleği yoksa ne yapılabilir ki ben de bilemedim :(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 643 göst.
0 oy
9 cevap 300 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 370 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 516 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu