0 oy
1,019 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından
Kizlar ben bi halt etyim kendimce hakliyim ama ayipta ettim diye sonradan kendimi yedim bursada yasiyorum evim saat 2 den sonra oturma odam ve mutfagim ful gunes aliyor aksam yaklasik 7 ye kadar ve hava zaten cok sicak biz gunduzleri esim isteykn oturma odasini oek kullanan olmaz siler supurur kapatirim tv izlemek isteyen girer sadece cocuklar odasinda olur genelde bende zaten 10 aylik kizla ugrastigim icin gunun tamamk nerdeyse mutfak ve yatak  odamda veya arkada kucuk balkonda olurum neyse esim isten gelince aksam 4 5 gibi odanin kalin perdesini kapatir klimayi acar oturur bu gayet normal bisey gunesten iceri isiniyor diye 1 haftadir karsi komsum bana kafayi takti beni her gordugunde kiz yine perde kapandi kocan gelince diye laf sokuyor ama imali bi sekilde yani afedersiniz resmen kocanla ordami yatiyorsunuza getiriyor lafi bide diger komsularda var oluyor yaninda sokakta bu denirmi erkekler gelip geciyor köy yeri bende en son bugun yine diyince dayanamadim evet haberin yokmu kocam gelince kamerayi acip ciplak film cekiyoruz dedim oyle diyince aaaa cok ayip o nasil laf filan dedi ama cok kizdim o nasil laf ya insan perdesini illa lamba yakincami kapatir bir degil  iki degil evimde 4 tane cocugum var aklimimi kacirdimda gunduz saati cocuklarim ayakta esimle yaklasacam neyse eve ciktim sinirim gecince keske demeseydim dedim sizce yanlismi yapmisim ozur dileyip gonlunu almalimiyim yoksa haklimiyim bu arada daha once dediginde tv filan izliyor sicak diye aciklama da yaptim kirmadan

34 Cevaplar

0 oy
(17,588 puan) tarafından
Tabi ki gonlunu almamalisin. O nasıl terbiyesiz soru sormuş öyle. Ne ayıp ya 
-Reklam-
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Ona utanmadan her seferinde milletin yanında konuşurken ayıp olmuyorsa seninkide olmaz bı asıl komşun hatalı 
0 oy
tarafından
Senlik sorun yok bir daha sormaz bari terbiyesiz koca benim şey benim sanane çok samimi olma böylesi insanlarla 
0 oy
(467 puan) tarafından
Komşu bildiğin sizi dikiizliyor sana diyemedin mi sabah akşam bizi mi dikiliyor deseydin. Cinsmiş dikkat et takip ediyor sizi. Ayrıca tabi iyi etmişsin az bile demişsin.
0 oy
(2,553 puan) tarafından
Cevap tarzını beğenmedim ama bir ozure De gerek yok.muhatsp olma mesafeli ol olmassa da
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ne özürü be az bile demişsin. Ne yapacakmış kocanla ne yaptığını öğrenince. Hayal mı edecekmiş . Sapık kadın. 
0 oy
(2,716 puan) tarafından
Demekki sabah akşam senin evini gözetliyor bide utanmadan üste çıkıyorlar iyi bile demişsin bunlar anca bundan anlar bizimde burda var bir tane sen niye bu camları silmedin bilemm niye bu yolu kullanmadım diye kavga çıkarıyor 
0 oy
(623 puan) tarafından
Az bile demişsin bikere onun eşinle özel şeyler yapıp yapmana karışması laf demesi ayıp sanane koca senin ayrıca çekersin çekersin kimine ama komşunun yatak odası işinede karışmasın yani o ayıp etmiş ne özrü kız boşver bidaha tutar çenesini artık 
0 oy
(327 puan) tarafından
on numara cevap vermissin sakin aptallik edip ozur dileme 
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Valla az bile demişsin ben olsam sen evimin bekçisimisin ister kapatır ister açarım hesap mı vericem sana deseydin terbiyesiz 
0 oy
(64 puan) tarafından
Yok vallahi en iyisini demişsin anlamış olması gerekiyor
0 oy
(64 puan) tarafından
Aynı şekilde benim de böyle bir komşum vardı sürekli çocuk yapın çocuk yapın kocan da mı istemiyor duruyor kocan da mı istemiyor arama mesafe koydum ama her gün karşılaşıyorum kendisi gelip benimle konuşmaya çalışıyor o benimle konuşmadığı sürece ben onunla konuşmuyorum Kendi konuşuyor Kendi gidiyor buradan taşınacağız İnşallah taşındıktan sonra zaten tamamen hayatımdan çıkaracağım ama sen en iyisini yapmışsın gerçekten patavatsız insanlarla baş edemem
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ay ben olsam gel izle birgün derdim. İyi bile demişsin. Mahreminden ona ne. İster yaparsın ister yapmazsın. Benim evimde çok sıcak alıyor. Oturma odasının kalın perdesini hiç açmam. Kime ne. 
0 oy
(997 puan) tarafından
Bence ağzının payını başka bi şekilde verseydin. Verdiğin örneği doğru bulmadım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 435 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 567 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,009 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 652 göst.