0 oy
1,351 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Kızlar Eltimin eşi 6 aydır cezaevinde ve 3 çocuğu var elimizden geldikçe destek olmaya çalışıyoruz ama eşimi sık sık araması beni ciddi derece de rahatsız etti mesela oğlu eve girmiyor gecenin bi yarısı arayıp kayınım gel bu çocuk eve girmiyor gel sok onu eve dior sürekli görüntülü arıyor gerçekten ota boka arar oldu bazen abarttıgımı düşünüyorum ama elimde değil sanki eşimi aramak için bahaneler arıyor 

42 Cevaplar

+1 oy
(450 puan) tarafından
Sen çık telefonlarına  seni bulsun eşin muhatap olmasın ne bu çok değişik
(262 puan) tarafından
İşten geçen 12 de gece eşime yazmış nerdesin kaynım die bende yazdım yatıyor hayırdır die görüldü bıraktı
(118 puan) tarafından
Ap.tal ya sende bu saatten sonra kocani karıştırma bu saatte nerde olucak koynumda ne yapacaksın deseydin ona yeterdi bence o saatte yazıp görüldü atmasıda seni rahatsız etmek
(450 puan) tarafından
Bence  kenarda durup izleme. O normal gelmedi eşinin davranışlarına da bak ve adam akıllı hakkında gel. O saatte kaynın sana mesaj atsa ya da ha bire seni arasa ne gelir aklına. Birde görüntülü aramak nedir ya. Pek masumane aramalar gibi gelmedi. Pastasını koy gecenini bu saatin de hayırdır de
(355 puan) tarafından
Öyle nerdesin falan yazdığında eşinin agzindan cevap yaz anlarsin cümle kurusundan falan
(49,474 puan) tarafından
bence de kendin muhatap ol esine de ver ayari mesafesini korusun
-Reklam-
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Belki cidden amcası olarak başında durmasını istiyodur.yada farklı bişey bilemem ortam kötü insnalar hayvanlara tecavüz edilen dönemdeyiz kimseye güvenemem ben 
(262 puan) tarafından
Evet kötü düşünmek istemiyorum ama hareketleri iyice gözüme batmaya başladı
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Yani destek olunur illa ki ama sürekli sık sık gece yarıları araması hoş değil 
(262 puan) tarafından
Aynen öyle üst komsuyla kavga etmiş kadınla eşimi aramış gel die benide arayabilirdi
0 oy
(2,435 puan) tarafından
Eşini arayınca sen aç telefonları 
(262 puan) tarafından
Geçen yazmış kaynım nerdesin die saat gece 12 de bende yatıyor hayırdır inşallah dedim görüldü bıraktı
(2,435 puan) tarafından
Sen böyle devam et sürekli sen aç wen mesaj at ***** değilse anlar seni arar devamında
(6 puan) tarafından
Bence direkt rahatsız olduğunuzu bu durumun normal bir davranış olmadigini açıkça yüzüne söyleyin. Gündüz arayabilirsin ama gece çok acil değilse kocamı  rahatsız etmen uygun değil diye uyar.
0 oy
(189 puan) tarafından

Amcaları olarak üzerinide yetkili olarak hissetirmistir,biz kadınlar olarakta yönetildigimiz  kişiden yardım taleplerinde bulunabiliriz.

Şu demek değildir,her saat başı konusulucak,ahlak ve edep sınırları aşılmadı mı sorun yoktur.
Ama onun dışında eltin ile sen devreye girebilirsin,derdiniz varsa veya istediğin ulaşamadığınız kısımlarda bana söyleyin bende eşime ileteyim dersen daha iyi olur.
(262 puan) tarafından
Ama genelde işte eşimle muhattap olmayı tercih ediyor
(189 puan) tarafından
Doğru olmayan bir iletişim aslında,nikah düşen erkek ve kadın arasında şeytan vardır.Ayaklarını kaydırabilir.
Eşin ile bu durumu inceden inceye istişare etmen daha faydalı olur,birde üslubun yumuşak olsun ki eşinde de olmayacak durumlar belirmesin.Senin söyleyeceğin sözler ile olabilir mi acabalar aklına takılmasın..
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Destek olunur tabi her sekilde ama eltininde esinin bi ailesi oldugunun farkj a varmasi gerekir ve her zaman her saat aranmamasi gerektigni bilmesi gerekir.yorumlarda farkli yazilms ama bana hos gelmedj.goruntulu aramasi falan normal gelemdi.esinlw konus canm.her sekilde destek olalim.ama sen okadr da muhatp olma bisj olcaksa ben arayio diyim yada beni arasin falan diye.gorntulu aradgndada sen ac teli ve musait olmadginj hani evinde oldgunu havalarda sicak oldgndan biraz mahremiyetne saygi duyulmasinj istendiginj falan soyle.biraz abartilms geldi.adam yegenlerj icin tabi herseyi yalar ama yengesinjn bukadr rahat goruntlu kadr aramasi bence rahatszlik olusturur.esinle konusmalisjm bence bi dur demeli diye dusunuyorm
(262 puan) tarafından
Konuştum rahatsız olduğumu dile getirdim
(1,840 puan) tarafından
Peki esinin tepkisi ne oldu ne soyledi onun ne dusundugudw cok onemli bence.insqllah seni kiskanclikla suclamamstir
(262 puan) tarafından
Yok oda farkında
0 oy
(7,090 puan) tarafından
Sen tedbiri elden bırakma. Bu kadının gözü göz değil gibi duruyor. Ben guvenemedim. 
(262 puan) tarafından
Kötü düşünmek istemiyorum ama elimde değil
(651 puan) tarafından
Kdınım gözünu nerde gördün acaba
(7,090 puan) tarafından
Rüyamda gördüm bacım
(651 puan) tarafından
Alah senı  ne yapmasın:::)))
0 oy
(847 puan) tarafından
Dedesi yok mu onu arasın. Ben doğru bulmuyorum telefonları sen aç görüntülü ne alaka ki
tarafından
Ne açacak ya eltisini neden aramiyro da kaynini arıyor normal mi Türk toplumunda arkadaşlar görüntülü araması eltisi varken engeli bas whatsaptan
(93 puan) tarafından
Fadime hakli sonuna kadar +++
0 oy
(457 puan) tarafından
Eyvallah zor durumda aranılır da zırt pırt aramasına ben de göz yumamam. Bu eltim için değil herkes için geçerli. Kendi kardeşlerim olsa bile 
(262 puan) tarafından
Bende karşıyım buna arayabilir ama bu kadar olmaz
0 oy
(153 puan) tarafından
Amcası olarak devreye girsin istemiştir ama ben bir kadın olarak bu kadar sık arayamam ki görüntülü asla aramam eşi ile muhattap olurum ki bu kadının annesi babası kayınpederi yok mu 
(262 puan) tarafından
Aynen öyle hepsini geçtim kadınla kavga ediyor sadece benim eşimi arıyor
0 oy
(272 puan) tarafından
O aradığında sen aç hatta eşin açtığında çağırdığında bir iki sende git görüntülü aradığında sadece kendini gösterecek şekilde uygunsuz aç bakalım ne yapacak hem mesaj atacak hemde sen uyuyo deyince sana cevap vermeyecek kimse kusura bakmasın ama bunda art niyet aramıcamda neyde arıcam yerinde olsam eşinin telinden engellerim açık bi dillede uyarırım hem onu hemde kayınvalideni bişey olduğunda beni arasın diye 
(262 puan) tarafından
Bilmiyorum kafam darma duman
(272 puan) tarafından
Valla davranışları hiç normal değil tamam ilgilenir yardımcı olur böyle bir durumda sende yardımcı olursun ama kocası gibi gecenin bi yarısı görüntülülü arayamaz her zaman kaynım ayağına parmağında oynatamaz kayınpederin yok mu
(262 puan) tarafından
Var kuzum
(272 puan) tarafından
Yani kayınpederin varken eşini araması ayrı bi saçmalık ben olsam dediklerimi yapardım yarın eşim beni eltimle aldatıyor postu açmada
(262 puan) tarafından
İnsllah öyle bişey çıkmaz
0 oy
(651 puan) tarafından
Çok yanlış düşünüyorsun kardesım benım esımde cezaevıne  gırdı  kaynım abı gıbı görürüz  herseyımıS koşan bırıdır sonuçta çocuklarımızın amcaları dir illa arıyor dıye art nıyetlemı arıyor dur lütfen bu kadar abartmayın bugün onun yerınde snde olabılırdınn esı demek senın esıne emanet etmıs karısını çocuklarını mecbur amca dır 
(1,516 puan) tarafından
Yanlış anlamaevlatlarim olan kişiye decem sen geçe gece kaynina msj attin mi eşi gordugunde cvp verdin mi vermedin mi görüntülu gece aradin mi

Benm abime ceza evine girdi ailecek babam abilerim destek oldu ama yengem dur dük yere geceleri aramaz msj atmaz kendi bakamadogi clcucag gel içeri köy gibi saçma bahaneler aramadı bence burda başka birşey var herşeyin zmni var sabah öğle akşam arası arayıp para ihtiyaç diyebilir ama gece aramasi önemliyse eltisine de diyebilir kayınpederi de var ama tek kaynina demesi vardır bunda birsey
(651 puan) tarafından
Ben o konuda zaten dedım öyle yapması zaten yannlıs  ben mesafelıydım görüşe bıle gıttımde çocuklarımla gıdıyordum arabaya tek bınmıyordım  her insan aynı degıl maselef
(611 puan) tarafından
Mesela herseyinize kosuyordan kastınız ne
(651 puan) tarafından
Kıme dedınız bana mı
(651 puan) tarafından
Bana demıssın cnm hastane ıslerımıze para ıslerımıze eskmın görüşürü ne falan kendısı goturıyordu o manada herseyımıze koşuyordu dedım sen ne anladın acaba
0 oy
tarafından
Seni neden aramayıp eşini arıyor eşimi arama rahatsız oluyorum de herkesten herşey beklenir ya 
(262 puan) tarafından
Bi bilsem kadınlarla kavga ediyor sadece benim kocamı arıyor 7 tane kaynım var ama sadece eşimi arıyor onu da geçtim görümcemi araya bilir kaynanamı araya bilir ama yok
0 oy
(298 puan) tarafından
Gecenin 12 sinde de aranmaz bi insan, sürekli sen aç telefonları eşinede uygun bi dille citlat ucundan bu durumu
(262 puan) tarafından
Geçen 2 de aradı şok oldum eşim açmadı ama
(107 puan) tarafından
Gece 2 de bir insan niye arar ki yemin ederim kafasında sac birakmam
(298 puan) tarafından
Eşinin babası yok mu o ilgilensin, yada beni ara gecenin bi arası kocamı arama bidaha de sende sustukça tepenize çıkmış
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Benim eşimin abisi de hapise girmisti babalik gorevlerinin yapilmasi gereken yerde amcasinj yani esimi ariyorlardi.Bir erkek dur sus desin diye işe de yariyordu.
(262 puan) tarafından
Tabiki öyle ama kalkıp kadınlar kavga edip eşimi araması normal gelmiyor
0 oy
(81 puan) tarafından
Yerinde olsam evine gider ve konuşurdum. Kocamı değil beni ara işe gidyor yorgun oluyor falan diyebilirsin. Sen beni ara ben kendisine söylerim falan de. 
(262 puan) tarafından
En sonunda öyle olucak kaynanama da dedim rahatsız olduğumu
0 oy
(172 puan) tarafından
Niye görüntülü arama gereğinde bulunuyor ki ne gerek var yani yüzünü mü özlüyor o ne saçmalık öyle ben asla kabul etmem sende etme esiime de kızarım valla görüntülü konuşursa gerek yok çünkü diğer konular için bişey diyemem amca demek baba yarısi demek belki ondan başka destek çıkacak kimse yoktur 
(262 puan) tarafından
Bilmiyorum gerçekten art niyetli olmak istemiyorum
0 oy
(461 puan) tarafından
Ayyy kız aynı olaylar ben evlendigimde kaynım 1 ay snr hapse girdi bizde kaynanamla beraber oturuyorduk eltimin evide hemen yanimizdaydi eltim sabah gelir gece 1.. 2  . Gibi giderdi bizde rahatsız olduk evimizi ayırdık bu sefer eltim bize geliyordu 3 çocukla sabah gelir gece yarısı giderdi bu sefer eşim götürürdü hergun geliyordu en son kızdım dedim biz yeni evliyiz gel 1 saat otur git yine geldi enson kapiyi açmadım gitti eşimi arıyor gelecem gelecem diyor benide aramazdi eşim onu engelledi bidaha aramadı gelmedi de sende öyle yap engelle gitsin kayın babasını arasın 
0 oy
(4,459 puan) tarafından
Göruntulu aramak ne mana. Bı de gece 12 de mesaj felan. Ne duyecekse gundduzden arasın söylesın. Hatta ben olsam önce eltıme derım. 
(262 puan) tarafından
12 geçtim geçen gün gece 2 de aradı şok olduk eşim sessize aldı açmadı
(107 puan) tarafından
Yanlış anlaşılmayin ama eşiniz de masum değil gibi
(4,459 puan) tarafından
Nerden bu kanıya vardınız
0 oy
tarafından
Galiba eltin heyecan ariyor kendine
(262 puan) tarafından
İnsllah aramıyordur inşallah ben yanılıyorumdur

İlgili sorular