0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar özellikle bebeği küçük olup bu ameliyatı olanlar ne yaptı sütümü sagacam ama narkoz geçince emzirirsin dedi doktor ama arkadaşım olmuş sabaha kadar hiç bir şey yiyemiyorsun yasak diyor ben nasıl emzirecem sütüm falan kesilir mi acaba benim ve çok mu zor bir ameliyat kız öyle bir anlatıyor ki ben korkmuyordum ama kadın da yaşadıklarını anlatıyor zorlanmış baya sabaha kadar diren diye bir hortum takılıydi akşama kadar yattım dümdüz diyor kalkmak yasak işte sonrasinda diren çıkınca çok şiddetli bir ağrısı var dedi ne bileyim coo korkuyorum küçücük bebeğim ameliyat olacağım zaman 2 aylık olmuş olacak çok küçük doktor bu kadar takma diyor ama bebeyi düşünüyorum evde birileri olsa bebeğimi kızımı bıraksam sütümü sağıp verse diyorum ama hiç kimsem yok iki çocuğumu da hastaneye götürecem arkadaisk olmaz diyor zor sen sürekli uyumak isteyeceksin emzirme bile zor.olur diyor ua

3 Cevaplar

0 oy
önce (184 puan) tarafından
Bende bi kosede bekleyim benimde var alinmasi lazim ama 10 aylik bebegim var hadi diger 3 cocugum buyuk tamam kizim emmiyor ama kimsem yok bebimde bende senin gibiyim allah yardimcin olaun canim amelyat basit ama arkada evlat olunca heleki bakan yoksa cok zoe
Hayir yaaaa o resmen seni korkutmjs benim arkadas yeni dogurmustu 40 bile cikmamisti ama onunki artik zehirleme evresine gelmisti birde amelyata gitti amelyat hemen bitti sadece belirli saat araligi emzirmedi mama verdiler ertesi gun eve geldi sukur cok iyiydi seni korkutmus herkese inanma nasil arkadas  o ya iyi biri olsa alir cocuguna birgun bakar sen sadece cocuk konusunda ortam ayarla amelyat basit korkma
önce (16 puan) tarafından
Ya öyle bilerek korkutacak bir kadın değil aslında da biraz bir seyleri çok abartan biri öyle bir anlattı ki vala öldüm bittim doktorum da tam tersi gülüyordu rahat ol takma bu kadar çok düşünüyorsun ertesi gün evine gider işlerini bile yaparsın dedi de derdim o değil sıkıntım o.ilk gece çocuğumu emzirirmmiyum hani uyanık olurmmuyum kadın diyor uykulu olursun gözünü acamazsin doktor da dedi dört saat sonra falan emzirirsin yani dedi yerimden kalkamazsam.esim tutar göğsüme koyar çocuk bir emse.iki saat uyur zaten akşama kadar böyle olur ne yapalım yanımda yaptırırım kokumu da çeker içine öyle uyur kızımı da birilerine bırakmaya çalışacam
Çocuğu getirecem hastaneye zaten tek kişilik odaları falan olur acaba sütüm falan kesilmez ozaman
Yok canim 4 saat emzirmemeyle sut kesilmez ama ilk sutu sag icirme bebege sonucta narkoz alacaksin zaten dr ve hemsireler sana herseyi anlatir hic korkma klabini ferah tut 24 saat icinde evinde olursun allahin izni ile once kendin iyi olacaksinki bebegine guzel bakabilesin hem uzulme bak uzuntu stres anne sutunun dusmani
Evet canım sagarim diyordum zaten dökerim onu da ne bileyim hani o diren takılıyken nasıl emzirecem falan sonra o kız diyor işte gözlerini acamıyorsun uykun geliyor sürekli midem bulandı dedi sonra aksaam kustum baya rahatladım diyor bu kusma işini birinden daha duydum inşallah bende bir şey olmaz vala çok çekiyorum kızımda böbreğim şişti stent takıldı doğumdan sonra stent çıkardı doktor uyuşturma hiç hir şey olmadan ondan sonra da çektim kızım yedi aylıktı mesena taşı oluştu stentten dolayı bir de ondan ameliyat oldum belden uyuşma ama en rahatı oydu
-Reklam-
0 oy
önce (15 puan) tarafından
Hiç sıkıntı yok bende öldüm bebeğim 1 yaşındaydı ve bir yaşında sütü kestim artık süt vermedim emziremedim acıya gelecek olursak hiç korkma gözünü kapatım açıyorsun bitmiş gitmiş evt diren takili çıkarınca bı ağrı hissediyorsun okdr 
İnşallah canım kadın çok abartılı anlattı galiba ya mide bulantısı kusma falan oldu mu
Ve akşama kadar kalkmak yasaktı dedi idrar falan hep altıma bir şey koydu eşim ona yaptım dedi yasak kalkmak aksam kalktım diyor
önce (15 puan) tarafından
Kız yok ne alaka kusmak kendini iyi hissedince kalkıyorsun yasak falan değil iyi hesedince kalkmayı dene hiç korkma ben hiç korkmadim kolundan veriyor serun ve uyuya kalıyorsun ben gözümü bir açtım yatağıma gelmişim
İnşallah ya ne bileyim bir korkuttu beni var ya anlatamam ben çünkü benim bildiğim de okadar ağır bir ameliyat değil ağrılar şu bu illaki olacak ama yani sezeryan kadar zor değildir bence ama diyor ki sezeryan gibi düşünme işte sezeryands karnının aşağısı tek bu kaç tane delik açılıyor falan filan diren çok kötü direnden dolayı hiç hareket edemiyorsun diyor yani 24 saat nasıl hareket edemeyecem çocuğumu emzirmek istiyorum diren çıkarırken öyle şiddetli bir ağrı oluyor ki anlatamam ona hazır ol dedi yemin ederim ağlaya ağlaya kızı dinledim korkudsn bir an vazgececektim ameliyattsj çocuk büyüsün öyle diyecektim ya
0 oy
önce (455 puan) tarafından
Ah canm yaramı destin benim bebeğim 16 ayliktiki ki safra ağrısından ,5 gün hastanede yattım   beni 5 gün görmedi çocuğum dr sordum dedi sütunü sagip emzirebilirsin berde sütü sagdim görüşme odasına gittim cocugum benden uzaklaştı kucağıma gelmedi babasına sokuldu gözlerim dolu dolu oldu zorla aldım kucağıma göğsünü açtım bı bana bakiyo bı gogsume bakıyor beş dakika uğraştım tutu öyle bi icerlendiki çocuk çok üzüldüm sonra 2 ay emzirdim  bu ameliyati oldum Dr dedi sütünü sagip verebilirsiniz ama ameliyatlı egilelemedigim için süten ayirdim
Seninki büyümüş canım benimki çok küçük iki aylık olmuş olacak bir gece tek kalacam egilmeme gerek yok yattığım yerden de emziriyorum ben öyle sütten kesme gibi bir şeyim olamaz günah yani dayanırım eşim destekler tutar göğsüme koyar beş dk emer zaten ayreten sagacam da
önce (455 puan) tarafından
Oo çok küçükmüş cnm tabikide sütten kesme insallh devam ettir hiç sorun olmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 149 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,741 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
6 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
30 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feyzaer1998 (23 puan) tarafından soruldu

389,247 soru

11,637,742 cevap

35,429 kullanıcı

...