0 oy
154 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (17 puan) tarafından
Selam bayanlar şöyle bir sorum var size , ben hergün en geç saat 09.00 da uyanıyorum çogunlukta sabah 08.00 de çünkü çocuklar uyanıyor. Fakat hiç sevmiyorum o sabah saatlerini böyle bir gıcık oluyorum kendime , herşey çok kötü geliyor o saatlerde. Kısaca sevmiyorum o saatleri herhangi bir şey yapmak istemiyorum. Sonra öğlen 12 oldumu kendime geliyorum modum yükseliyor. Sizdede böyle oluyormu, normalmj böyle hissetmem 

6 Cevaplar

0 oy
önce (79 puan) tarafından
Bende de oluyor bu muhtemelen çocuklardan önceki uyku ve iş alışkanlıklarimizdan diye düşünüyorum 
önce (17 puan) tarafından
Çok gıcık bir hal geliyor bana, huzursuz geliyor
önce (17 puan) tarafından
Daha yeni ayıldım mesela sabahtan beridir yeni pozitif e döndüm
önce (79 puan) tarafından
Bir kahve iç rahatlarsın ayiltiyor
-Reklam-
0 oy
önce (7,749 puan) tarafından
kimi sabah insanıdır kimi gece. ben de kaçta kalkarsam kalkayım öğlene doğru kendime geliyorum. geceyi daha çok severim
0 oy
önce (1,595 puan) tarafından
Ben de öyleyim canım, çocuktan önce de öyleydim saat 11 den önce kahvalti yapmak istemiyorum kahvaltıyı yapıp üstüne kahveyi içtim mi gün o zaman başlıyor benim için.cok nadirdir enerjik olup sabahlari sevdigim
0 oy
önce (817 puan) tarafından
Bende oyleyim canim 1e kadar yataklar bile acik sonra kalkiyom bu defa kostur kostur yetisemiyorum bi bakiyom aksam olmus yemek yok ortada hemn pratik seyler yapiyom halbuku sabahdan isim bitse yemekte daha ozenli seyler yaparim oyle sabahdan isini bitirip oturanlara hastayim valla benim bitmiyor aksama kadar
0 oy
önce (8,409 puan) tarafından
Bende öyleyim afyonum tayana kadar 
0 oy
önce (194 puan) tarafından

Ben saat 9 gibi uyanınca sinir olurum hele 10-11 gibi kalksam kendime kızarım ama sabah saat 6-7 gibi uyansam modum çok iyi oluyor ama sabah namazından sonra uyumayinca acayip bı enerji patlaması oluyor bende :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.

389,227 soru

11,637,096 cevap

35,428 kullanıcı

...