0 oy
702 göst.
önce Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Bu konuda bir çok post açıldı ama inanın kimseye derdimi anlatamadım dün de yazdım yazdım sildim.3 yıldır evliyiz ikinci senem hamilelikten dolayı ayrı yattı vururum diye. Oğlum 16 aylık hala ayrı yatıyor.xinsellik zaten ayda 4 kez filan anca oluyo. Herseyim dört dörtlük evet ama iş yatak odasina girince herşey bitiyor gözümde aslında gönlümde bitiyor.bes altı ay önce konuştum hatta çiddiye alsın diye başka biriyle konuşmak bile geldi aklıma dedim. Bir iki ay yan yana yattık sonra geri hava ısınınca balkonu kendine yuva buldu. Benim zoruma giden hıc mi ozlemez insan sevdiğini.cok zoruma gidiyor hiç kimseye anlatamıyorum derdimi. Aileme bir şey söylesem sen suçlusun herşeyin dört dörtlük deyip duruyor haksızlik mi ediyorum

16 Cevaplar

+1 oy
önce (8,106 puan) tarafından
Ayrı yatmak soğukluk getirir bence ki zaten öylede olmuş. Bence eşin yanlış yapıyor ama yatmak istemeyen insanıda zorla yatıramazsın
önce (480 puan) tarafından
Bence bu yorumlarda söylenenlerin hiçbirini yapma. Asla doğru bir yöntem değil. Cilve yap, sen çağır, yanına git, sokul, onunla uyu ama aşağılama ve erkekliğinden vurma. Aynısı bize yapılınca nasıl zorumuza gidiyorsa eşinin de öyle zoruma gider. Soğukluğunuz artar.
önce (51 puan) tarafından
Ya yazamıyorum bu zamana kadar aile sıkıntılarını kimseye anlatmadım icimde yasadim günah diye sustum  sabrediyorum o kadar şey yaşadım ki  zaten ne bunları yapacak güç var ne de sabir
önce (480 puan) tarafından
Allah sabrınızın mükafatını tez zamanda versin inşallah
İnşallah Allah razı olsun
önce (4,766 puan) tarafından
ama kadin cirpinmis. yapmis olmamis konusmus olmamis artik esin empati yapmasi lazim ne hissettirdigini anlamasi lazim  bu kadina ben nasil kuamele yapiyormusum ki kadin cileden cikmis bunlari soyluyor bana haklimi acaba diye bi dusunmesi lazim bence bilmmki
-Reklam-
0 oy
önce (7,907 puan) tarafından
Eşimde bensiz yatmaz Allah'tan 2 ci oldu da biraz rahladim takıyo bana gel yatak uyan diye bende erken yatmayı sevmiyom
Yani o düşüncede olması bile güzel
0 oy
önce (1,064 puan) tarafından
Ayrı uyumak evliliği bitiren en net sebeplerden birisidir öyle saçma şeymi olur ev arkadaşımısınız sadece ozaman neden evlendi veya hayatında başka biri var 
Öyle askere gidecek beni çok özlersin diyo. Neyini ozleyim kokusunu mu sıcaklığını mi aynı evin içinde ev arkadaşından farkımız yok ki. Bide herşeyin iyi olunca ben hep ona haksızlık ediyomusum gibi davranıyor herkes
İsterse yatların katların milyon dolarların olsun arada sevgi ilgi olmayınca hepsi boş geliyor
Maddiyat olarak değil. Para pulu esirgemez saygısızlık etmez. Küfür etmez gerekirse evi temizler yardım eder.gezmeyi eksik etmez bütün mesele yatak odasi
Canım ya hayatında biri var onun yada sorunlu yani bi yardım almayı denesene aile danışmanlarından
Aklımdaki o zaten direk kendim için danışmanlık almak istiyorum
0 oy
önce (493 puan) tarafından
Ayrı yatınca izliyomusun hiç ne b..k yıyo acaba.en büyük ihtimal başka biri vardır yani başka ne gibi açıklaması olur ki blemedim.casperiyenin de dediği gibi ağzına geleni söyle erkekliğinden vur
Aldatma filan sanmam onun tüm derdi para bir ev alabilmek Yoksa en küçük yalanini bile hemen yakalarım panik biridir çünkü
0 oy
önce (2,257 puan) tarafından
Başka biriyle mi konuşacaksın yani bir erkekle mi orasını anlamadım.aklina bu mu geliyor yani en kötü 
önce (529 puan) tarafından
Bılıyonmı bende yanlısmı okudum diye ıkı kere okudum sonra dedım herlade arkdaslarına danısma konusumdadır dıye düşündüm
Yok biz yanlis anlamadık.kocasi ciddiye alsın diye başka biriyle konuşup tehtit vari konuşmuş ama kocası yine ciddiye almayıp balkonda yatmaya karar vermiş.biz doğru anladik kuzu
Çüş ohaaa daha neler insan sırf böyle bısey ıcın kendını dereceye sokmaz ya
Yillarca insanlara yok artık insanlar nasıl böyle şeyler yapar diye sorguladım (yapmadım gerçi ama) Allah kimsenin aklıyla oynamasın kafayı yiyecek noktaya gelirsen o zman cüşşü görürsün bu benim buraya anlattığım tek sorun  yargılamadan sinanmadan ahkam kesme
Aklınla oynama cnm boşver sen Allah'a sıgın
Merve şeytan vesvese veriyor nefsini gidikliyor lütfen silkelen kendine bunu yapma.sonra pismanlik yaşarsın ben neden bunu yaptım demeden silkelen .seni kinamiyorum asla ama yani kendine gelmen lazım.ha bosandin diyelim tabiki istediginle istedigini yap kim nediyebilir.simdi sen bunu eşini denemk için diyorsun seni onemseyecegini sanıyorsun ama böyle derin konuda senden daha çok uzaklaşır
Eslem öyle bir durum yok sadece üzerine düşsün beni onemsesin diye yalan söyledim yoksa aklımdan bile geçmedi böyle bisey
Mervecım belkınsen öyle dedın adamın gözünden düşmüş olabılırsin
Onu. Daha neler yaptıklarını saysamm ooooo bitmez yani benimki devede kulak
Allahnyardımcın olsın bacım herkezın bı derdo var
Merve sen haklısın bişey diyemem asla sana.cogu ilişki yıpratıcı gerçekten.herkesin bir hikayesi var biz senin postuna göre yorum yapabilirz ancak,içini asla bilemeyiz evinin
Allah razı olsun ikinizden de
Sendende kardeşım hayat okdr acımazkı bazı insanlar çok şanslı bazılarıda sansaız ama gene çok şükür
Öyle gerçekten bebeğime şükür ediyorum çocukluğumdan beri çocuğun olmaz dedi tüm doktorlar çok ağladım yıllarca  o yüzden şükür sebebim çok bu şekilde yaşamayı ogrencem bu konuda kendimi biraz daha sakinleştirirsem herşey o zaman rayına oturcak
Olur kuzum olur gün gelir aklına bile düşmez.rabbim öyle güzel yaşatsın ki sana bugunlerden eser kalmasın.hepimuz sınavlardan geçiyoruz kimsenin hayatı dort dörtlük değil emin ol .mutluyum diyen yalan söylüyordur
Rabbım sana bagıslaskn inşallah üzülme imtıhan buda
Çok teşekkür ederim. inşallah
0 oy
önce (240 puan) tarafından
Başka biriyle konuşmak derken
Ya varya kadınin düşmanı kadın başka bişey değil yok böyle bir şey  bana sahip çıksın bana biraz düşsün diye yalan attım böyle diyene kadar acaba daha neler yaşadı diye de sorgulayabilirsiniz kimseye derdimi anlatamadım diyorum bunaldım diyorum sabahlara kadar uyuyamadım düşünmekten basım çatladısabhalara kadar ya kimse kimsenin halinden anlamiyo
Canım niye parliyorsun birden belki yanlış anladık olabilir senin içinde Allah yardımcın olsun gerçekten çok zor bir sey
Bu benim.anlattigim tek derdim  çünkü anlatıp günaha girmek istemediğim için cevaplara bile çok dikkat ederek cevap veriyorum orda da belirttim yalan söylediğimi zatem
Anladım canım evde bakara suresi ni bı kaç kez dinle ya Vedud esmasini dilinden düşürme Allah gönlüne ferahlık versin inşallah dua her kapıyı açar
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
önce (858 puan) tarafından
Sebep olarak ne diyor mesela?kimi insan takintili hastalik derecesinde baskasi ile uyuyamiyor oyle mi acaba.Netten arastirdiniz mi baskasi ile uyuyamamak diye.
Çok sıcak yatamiyorum diyo balkonda yatiyo
0 oy
önce (857 puan) tarafından
Ayrılma dercesine geldim insanda iki taraf icin soğukluk oluyor  ayrılırım korkusunu yaşadı şimdi yat desemde yatmıyor  ayrı 
Evet duygusal olarak birşey hissetmeye basladim
0 oy
önce (200 puan) tarafından
Ayrı yatmak dinende hoş değil eşin çok yanlış yapıyor ve bu durumu duzletmesi lazım hiç bir bahane söz konusu değil sağlık haricinde 
O ne dedi
Haklısın  dedi
Başka bişey demedi mi düzeltecem kendimi demedi mi
Dedi bir ay yattı geri ayni eski haline devam
Rabbim yardımcınız olsun inşallah
0 oy
önce (1,401 puan) tarafından
Eşim bu aralar sıcak deyip başka serin odada yatmak istiyordu hemen önünü aldım. Karı kocaysak zaruri durumlar dışında ayrı yatmamaliyiz. Ben hamileyken hiç ayrı yatmadık .soğukluk girer araya
40 derece ateşle bile  beni yalnız bıraktı
0 oy
önce (27 puan) tarafından
Ayrı yatmayın gerekirse siz gitmeyi deneyin yanina
Bebeğim var çıkamam ki balkona
0 oy
önce (479 puan) tarafından
Ayrı yatmanın rahatlığına alışmış olabilir belki de
Eğer bende tek yaşamanin rahatlığına alisirsam zaten dünya o zman güzel gelcek bana
0 oy
önce (199 puan) tarafından
Daha 3 yıllık evlilikten bahsediyorsunuz . 
Daha altında neler neler varda bakmayin
0 oy
önce (1,353 puan) tarafından
Aynı çatı altında 2 arkadaş gibi olmuşsunuz 4 ay da bir cinsellik bayağı fazla bir süre,olmaması gereken bir durum eskiye nasıl dönülür hiç bilemem ama umarım eşin sende bulmadığı ihtiyaç sevgi özgüven falan hepsini başkasına aramaz erkeklerden beklenir çnk......
Tercih onun ne hali varsa gorur
önce (1,353 puan) tarafından
Tercih onun diyorsun ama belli ki sende çok üzülmüşsün anlayacağın ikinizin ortak noktası ikinizde yıpranırsınız ilerleyen yıllarda siz hiç ayrı kalmayıp birlikte bikac hafta yatmayı deneseniz enazindan sonuca göre pes edersin bı kadın olarak sizi anlıyorum umarım sonu iyiye varır
Askere gidecek o zman ne hissedeceğim karşılıklı merak ediyoruz ikimizde o zman duzelirsek duzeliriz diye bekliylrum
0 oy
önce (381 puan) tarafından
Yorumlara verdiğiniz cevaplara göre cinselliktwn soğumuş görünüyor 
Evlendigimizdsn beri öyle istekli bir insan hiç olmadı ki
0 oy
önce (3,077 puan) tarafından
Bizde bir kac aydir ayri yatiyoruz cunku kucuk oglum var cam acik yatamiyorum gece usur diye, esimde bunaliyo  sicaktan, kucuk odada cam ardina kadar acik yatiyo bize sogukluk vs getirmedi, getirmezde. Aksine daha cok ozluyoruz boyle durumlarda. Bence ayri yatmaktan ziyade cinselligin az olmasi sogukluk getirir. Neden ayri yatmak istediginin nedenini bulun bence. Soguk olsa cinsellikte olmazdi, olsa da ayda 1 olur olmazdi yani. Belki rahat edemiyo, blki yatagi sevmiyo sorun yani. Surekli benle yatmiyosun demek bnce onuda sikiyodur.
Sürekli demiyorum beş altı ay oldu soyleyeli bı  çünkü o zmanlar çok takiyodum başka sorunlarda vardı birliktelik konusunda ya  ne bileyim artık kendimi kadın gibi hisssedemiyorum evli değilde arkadas gibiyiz  o kadar yıprattı ki beni hata üstüne hata yaptı yine uyuyamaz oldum sıkıntıdan
önce (3,077 puan) tarafından
Bence yataktan once aranizdaki iliskiyi duzeltin. Yani arada bag yokken yaninda yatsa ne yatmasa ne. Belli ki cozemediginiz seyler var. Destek alabilirsiniz. He ben olsam yanima gelmiyosa yanina giderim yani hep esimden beklemem.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 140 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mehselg12 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 623 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 269 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde ElifNisa3888 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.