0 oy
240 göst.
önce Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından
Ya kızlar benım eşim tırcı kaynım da tırcı gecen gün kaynım kaynanamlarara bursürü yeyecek icecek  sac şampuanı getirmişti irandan   kaynanam Bir cöp yine vermedi eşimde dün

İrandan aynı sekilde bizede esya getirdi herşeyin yarısını onlara verdi siz olsanız bu durumda ne yapardınız 

7 Cevaplar

0 oy
önce (5,984 puan) tarafından

Versin ne olacak. Sizinkinden kısıp vermiyorsa bir mahsuru yok bence:) herkes kendinde yakışanı yapar 

önce (807 puan) tarafından
Yok bizden kısmıyor ama cogunu hep onlara vermiş dun fark ettim
-Reklam-
0 oy
önce (296 puan) tarafından
Kaynımın getirdiğini kaynanamın dağıtmasını beklemem. Kaynım vermiyorsa kaynanam onun getirdiğini bana versin istemem. Eşim de eğer eve ayırdıysa verebilir sorun etmem. Ben de eşimin anneme ayırmasını beklerim mesela, bir iki tane şey bile olsa. 
Hayır paramız aynı yemek ayrı herkez kayınbabm para verir ama gecelerde biz arsa aldık suan paramız yok onda
Ya bu olayı anlayamıyorum zaten. Yani aileden birinin bir ihtiyacı olsa destek olunur ya da biri açlık çekerken diğerleri yüz çevirmez ama para neden ortak olur anlamış değilim. İmkanınız varsa daha da vermeyin para falan. Herkes kendi evini çekip çevirsin
Bende istiyorum ama maalesef egerki. Bir kuruş dahi onlara gidiyorsa helal etmiyorum insan yardım eder ihtıyac olunca verir ama bunlarınki boyle kendileri hersey. Alır biz alsak gozlerine gelir
Sizin bir aile olduğunuzu idrak etmeli eşin.  Önce kendi kurduğu aile, sonra doğduğu aole
Sizin bir aile olduğunuzu idrak etmeli eşin.  Önce kendi kurduğu aile, sonra doğduğu aile
0 oy
önce (10,206 puan) tarafından
Eşinde getiriyor diye vermemişlerdir. Evdekinin aynısını veriyorsa sıkıntı yok. Evde ihtiyaç olan bişeyi verirse sıkıntı ederdim 
Yok aynısını ama onlara daha fazla vermiş dun
0 oy
önce (4,967 puan) tarafından
Kaynanana gelmiş size niye versin ki verse kaybınız verirdi esinizinde annesi sonuçta vermesi normal degilmi sizden kismadigi sürece sorun yok bence
Kaynım eve getiriyor hani versene sorun etmez kendileri vermiyor degil tek kaynımın kendileri birşey alsa kimseye vermezler ama eşim ne alsa onlarda lafa gelince birikim yapın diyor
0 oy
önce (512 puan) tarafından
Ailesidir canım versin nolucak.bu yüzden eşinle tartışma 
Kendileri de öyle degıl ama
Onlar öyle değil diye onlara benzeme bosver .merhametsiz demek ki onlar.sende merhametsiz olma sadece mesafe koy.ama eşine onu verme bunu verme dersen kavga çıkar.cunku esin demekki bireylerin farkında değil.
Söyledim dedim abin o kader esya getirdi annen bana bir cöp yine vermedi sen ne diye veriyon
O ne dedi
Birşey demedi
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Gurur duyarım ailesine sahip cikiyo 
Ama ailesi öyle deği
önce (194 puan) tarafından
Olsun Allah bereket versin.  Ne verirsen  Elinle ogider seninle . Biz kadınlar herseyi kafaya takıp psikolojimizi bozuyoruz farkında olmadan . Umursuz olacaksın aslinda
0 oy
önce (805 puan) tarafından
Anne babasına ne verirse versin asla lafını etmem ne olacka ya bende anne babama herşeyi vermek istiyorum biraz empati

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 280 göst.
4 Haziran 2024 Aile kategorisinde Syma (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 467 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (500 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.
12 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (245 puan) tarafından soruldu
+4 oy
5 cevap 289 göst.