0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 15 günlük oldu bugün sarılık olmasın diye 2saatte bir kalkıp emzirdim alarm ile yaşıyorm arada takviye doktor mama verin dedi günde 5 6 kez mama veriyorum tombiş olduğu için 4300 dogdu. Gecem gündüzün gitti sürekli bu şekilde çoğu zaman saat başı ayaktayım karnı doyunca bazen uyumuyorda ne yapacagim bilmiyum.  Bu süreç ne kadar sürecek düzene ne zamn girecek. Birde ben sağ sol memeyi yirmi dakika veriyorum öyle dedi ebeler toplam yarım saat uyuyakalmazsa kırk dakika uğraşıyorum bazen zor oluyor uyandırması durarak emiyor . Siz nasıl veriuordunuz sütünüzü lütfen bilgi verin bana 

3 Cevaplar

0 oy
(1,544 puan) tarafından
Düzene girmesi belli olmaz her bebek bir değil.  Benim ilk oğlum 3 4 aylıkken gece uykusu düzene girmisti  . Simdiki oglum 4 aylik doğru dürüst düzene girmedi.  Emerek uyuyodu ilk başlarda sonra bıraktı sallayarak uyutuyorum zorla
-Reklam-
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Benim büyük kızim hiç emmedi onu mamayla büyüttüm iki saat emziyordum uyanmasa dan üstünü soyardim ayaklarını gıdıklardım bı sekilde kalkardi zaten kendi de çok uyuyan bı çocuk değil di sürekli gazlıydi küçük kızım da 3 ay emdi onu da bu şekilde uyandırırdim kalkardi bu düzen 40 50 gün sürer sonra yavaş yavaş düzene oturur zaten sık emzirme 45 50 gün sürüyor canım bu günler de geçer benim şimdi büyük kızim 4.5 yaşında kucuk 2 yaşında baktım da çok çabuk geçiyor günler şükür genede çocuk büyütmek Zor ama geçiyor inanki:)
0 oy
(4,795 puan) tarafından
Canim bu durumu kabullen. Benim bebegimin uykulari 17 aylikken duzeldi. Tabi yine gece 1-2 kez uyaniyodu. Tam olarak 27 aylikken normal uyumaya basladi. Tabi hastalik donemleri falan tum gece ayakta oldugumuz gunler oldu. 

Kendini uzme suan yasadigin seyler cok normal ve gunumuzde ki cogu bebek boyle. Cevrendekilere kulak asma ozellikle eski kusaga. Onlar cocuk buyutmeyi sadece karnini doyurmaktan ibaret biliyolar.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 191 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde etaminci (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 47 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde YaseminDefne (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 291 göst.

393,738 soru

11,774,757 cevap

35,791 kullanıcı

...