0 oy
891 göst.
önce Aile kategorisinde (219 puan) tarafından

İlk önce belirteyim benim evimde yanımda herseyden haberi var danışmak için yazdık yorumlarıniza ihtiyaci var 

3 senelik evli ama eşi tarafindan cok.mutsuz arkadaşim çok seviyor 

Telefonunda kadinla konuştuklarını yakalamıs bu sabah kavga ettiler arkadaşim bana geldi ...

Anlattı kavga sırasında eşiinin söyledigi söz

Senden görmedigimi ondan gördüm dedimiş

:(

Evde herşey normal gidiyormus yatak hayati olsun ...... felan sizce ayrilmalimi ?  

Bana söylediği birakmicam kurtarcam diyor

33 Cevaplar

+8 oy
önce (16,376 puan) tarafından
E birakmayacakmis. Bize neyi soruyorsunuz onu anlayamadım. Adam görmediklerini dışarda bulmuş. Arkadaşının yapması gereken defol deyip kıçına tekmeyi basıp arkasından kapıyı çarpmak olmalı. 

Benim fikrim bu
Allah feraha çıkarsın. Yaşadıkları çok zor. Ama arkadssin kesinlikle yanlış düşünüyor. Ama hayat da kendi hayatı. Elbette istediği gibi yaşayabilir.
önce (10,206 puan) tarafından
Pişman olup özür dileyeceği yerde senden bulmadığımı buldum diyorsa tekmeyi fazlasıyla hallediyor. Arkadaşının gururu yok muymuş
Sagol mervecim
önce (3,428 puan) tarafından
Evet adam üstüne üstlük pişkin pişkin bu cümleyi kurduysa neresini kurtaracak ki. Her yoldan bitmiş adam da
Bı de şunu soylemeden edemiycem. Adam orda burda kadınlarla birlikte olup karısını aldatıp üzerine AIDS olup arkadaşına da bulastirabilir. Ya da başka hastalıklar. O pislik adam kendi sağlığını hiçe sayıp bunları yapıyor olabilir. Ama arkadssin aklını başına alsın kendi sağlığını düşünsün. Kendini dusunmuyorsa çocuklarını düşünsün. Onların başında saglikla durmali.
-Reklam-
+7 oy
önce (4,403 puan) tarafından
Kurtarırken dikkat etsin kendi kaybolmasın. Hani kurtarılmak isteyen bir eş yok. 

İnat ile hiçbir yere varamaz. Kaybedeceği zamanı özgüveni maddi ve manevi değerleri göze alıp öyle inat etsin.
+1 oy
önce (1,613 puan) tarafından
Buyuk konusmak istemiyorm ama adam baskasi oldgunu kabul etmis ve baska kadinin onu mutlu ettigini bekirtmis.arkadasin daha ne demesini yada napmasini bekliyor acaba.yanina kuma olrak getirmesini mi bekliyor bosamak icin.?
önce (219 puan) tarafından
Dedigim gibi o sözü söyledigi icin kendinde suc aramiş ..kiz

Acaba ben ne yaptim diye
+1 oy
önce (194 puan) tarafından
Adam tadını almış birkere bence uzatmasin . Ruhu benim olmayanin bedenini neyapayim
+1 oy
önce (103 puan) tarafından
İnan ki benim ki de b.oktan eğer gidecek yeri varsa yada ona sahip çıkan hiç dusunmesin bile hele benim gibi iki çocuklu da değilse gitsin kendine yeni bir hayat kursun
+1 oy
önce (236 puan) tarafından
Çocuğu yok ise kurtarmaya bile çalışmasın hayatına baksin
0 oy
önce (7,311 puan) tarafından
Ufak tefek şeyler olur evlilik kurtarılmaya çalışılır tabiki ama buradaki durum ufak değil be canım 
Kurtarsa afffetse adam dönse sonra yinr aynisini yapacak ... dedim ..... bende kiza ... kendinj suçluyor oyle söyledigi için
önce (13,884 puan) tarafından
Yakalanmasina ragmen oyle.bir cumle kuran adamin donmeye de niyeti yok belliki...cumlesi de suc bastirma iste...hakkinda hayirlisi olsun arkadasinin
0 oy
önce (613 puan) tarafından
Bu adama kadın kendini komple verse de boş o cümle kavga esnasında bile söylenmez neyi neyden kurtaracakmış adam zorla değil ki gayette bilinçli yapıyo kurtarılacak birşey yok ki
O soźü kullandigi icin kendinde suç buldu kiz aslinda herseyleri normalmis yani .... bi sorunumuz yok dedi o bunun için ben ne yanliş yaptim diye söylenip duruyor
önce (613 puan) tarafından
İşte bende onu demek istiyorum bu adama komple kendini verse boş herşey normalken bunu yapan ve söyleyen adam  ufacık sorun olunca başkasından çocuk da yapar
0 oy
önce (1,804 puan) tarafından
Madem arkadaşından görmediğini başkasından görmüş s.iktir olup gitsin başkasında bulmaya devam etsin arkadaşın daha neyini kurtaracak acaba 
0 oy
önce (28,143 puan) tarafından

Hass..tir deseymis deli oluyorum söyle heriflere neymiş sende bulamadığım şeyi onda buldum ne eksikmis neyi bulmuş dengesiz herif ağzına tükürüp kapının önüne koysun gitsin eksiklerini başkasında tamamlasin.

Şuhan bu yorumlardan sonra boşamaya vercem diyor bende se bosarsan tazminat alamazsin dedim tahti ona birakamazsin dedim ama elinde kanit var  ? Scze
önce (28,143 puan) tarafından
Tazminatı napacak ******** birinin  parasını.
Öyle bir tekme vursunki nereden geldiğini şaşırsin ihtiyaç dahi duymasın delili mahkemeye sunup boşanması en büyük iyilik.
Herşeyi geç insanın kendi gururu var zaman sonra o adam eve kadın da getirse der eksikleri tamamlıyorum diye basit birşey değil her b.ku yer öylesi
0 oy
önce (5,723 puan) tarafından
Bundan kurtarsa bile başka birinden kurtaramaz adam utanmadan sende yok baikalarında var diyor
Boşamaya vercem diyor elinde kanit var

Aldattigina dair tazminat alirmi
önce (5,723 puan) tarafından
O konuda bilgim yok
0 oy
önce (364 puan) tarafından
Onda görmediği ni onda görmüş açık açık dile getirmiş siktiri çekerdim o adama 
0 oy
önce (142 puan) tarafından
Kaçan kovalanır bu kadar şeyden sonra hala bırakmıycam derse arkadaşın göreceği duyacağı herşeye hazırlıklı olsun
0 oy
önce (476 puan) tarafından
Bir dakika bile durmazdım 
0 oy
önce (512 puan) tarafından
Resmen yüzüne karşı söylemiş zaten neyini kurtaracak
0 oy
önce (1,144 puan) tarafından
Daha neyı kurtaracak adam bellıkı sevmiyor
0 oy
önce (194 puan) tarafından
Aldatan hep yapar bunu arkadaşında o adamın hizmetçisi olur adam onu o gözle görür hatta köle yerine sokar, kıza yazık 
0 oy
önce (276 puan) tarafından
İki şeyi affedemem affetmem aldatılmak ve şiddet.  Başka kadın olursa çocuğumu da alır giderim. Büyük konuşma demeyin bazen net olmak lazım. Bu iki şeyi bir kere yapan hep yapar hatta nasılsa affetti gitmedi diye bin beterini yapar. Kadin olarak kendinize saygınız olsun. 
0 oy
önce (138 puan) tarafından
Evliliği kurtaracağım diye çocuk yapmasın lütfen.
0 oy
önce (72 puan) tarafından
Arkadaşına sadece şunu söylemek istiyorum bı kadın bu kadar gurursuz olmamalı, benim eşim hem beni aldatacak hemde bunu yüzüme karşı rahat bir şekilde soylicek ben o an onu bosarim sonuna kadar da alırım. Senin arkadaş böyle yaptıkça bu her zaman devam edecek çünkü adama bu rahatlığı vermiş bı kere o kadın olmassa başka kadınlar hep olacak 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 317 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 252 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,346 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 247 göst.
1 Temmuz 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Nurcan Zaim (19 puan) tarafından soruldu

389,240 soru

11,637,327 cevap

35,429 kullanıcı

...