0 oy
186 göst.
önce Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar...En iyi korunma yöntemleri nelerdir sizce ..Benim 3.cocugum baglatmayi düşünüyorum yaş 35 şekerde var maalesef daralıyorum yani..Sizler neler düşünüyorsunuz 

6 Cevaplar

0 oy
önce (3,736 puan) tarafından
Valla ben 4 yıldır spiralle korunuyorum cnm hiç sıkıntı yaşamadım ondan önceki çocuklarımın arasında da spiralle korundum 6 yil
önce (1,353 puan) tarafından
Kaç yıllık taktınız
önce (3,736 puan) tarafından
10 yillik bakır canım
Hastane kendisi mi taktı acaba bende hastanede taktım ama hangisi bilmiyorum 10 yıllık benim ki de
-Reklam-
0 oy
önce (480 puan) tarafından
Eşiniz korunsun. 
0 oy
önce (5,723 puan) tarafından
Bende bağlatmadan yanayım
0 oy
Vllh cnm 2 aydır spiral takılı bende ilk ay bı sorun olmadı eşim şehir dışında umarım bu korunma yöntemi iyi gelir 4,5 yılda 3 çocuk doğurdum umarım işe yarar
önce (10,685 puan) tarafından
Spiralin yaninda geri cekilmede yapin en azindan yada prezervatif kullanin. Kiz okumuyomusun hic burda spiralim kaymis hamile kaldim yazanlari. Biri korumazsq biri korur en azindan
Kız duydum duymaz olaydım çok korkuyorum da inşallah Allah nasip etmez bana ya 23 yaşındayım 3 çocuğum var ztn çok şükür anca onları büyütüyorum:(
Ay masallah 23 yasinda 3 cocuk :) o yuzden tek spuralle kalma derim 4.yola girmesin
Sağol cnm umarım yola girmez umarım enazindan bu kdr kısa sürede olmasa gene her neyse de en büyüğü 2 ay snr 4 yaşında olacak inşallah
Ay ayni benimkiyle benimkide agustos sonunda 4 olacak. Kucuk 18aylik. Dahadq Allah isteyene versin insallah
0 oy
önce (2,418 puan) tarafından
Aylık iğne kullanıyorum. Eşimde prezervatif kullanıyor. Aynı zamanda geri çekilme. 
önce (708 puan) tarafından
İğne hakkında bilgi verir misin .
Normalde hap kullanıyordum. Ama ara kanamam cok olduğu icin buna geçtim. Doktorum 3 aylık değil aylık mesigyna kullanmamı önerdi. Adetin 1 ya da 2. Günü kalça yda koldan yapılıyor. Hap gibi 28 günlük döngüde.
Ben üç aylık vuruldum bir sene önce etkisi de bitti hala adet olmuyorum bir gün oluyoru o da leke gibi ne yapsam ki
Doktora git tabikide.
Gideceğim gerçekten çok kötü bir korunma yöntemi vurulduğum günden bu yana sıkıntısını yaşıyorum Bir sene oldu neredeyse oğlum 1 yaşına girdi çok pişmanım vurulduğuma bir aylıklar o kadar yan etkili değil diyorlar onu denemedim her gün ara leke geliyordu pişmanım buradan 3 aylık yaptırmak isteyenler kesinlikle olmasın
Ben aylıktan çok memnunum. Ayda 4.5 kere ara kanamam olurdu. Şuan olmuyor.
Siz mi alıyorsunuz onlar mı ücretsiz yapıyor
Kendim aliyorum
Bizim burası merkez ücretsiz yapılıyor siz kaça alıyorsunuz çok pahalı bir aylık dediler
250 gibi birşeye aldım yanlıs olmuyorsa. Mesigyna benimki. O ücretsiz dediğiniz farklıdır bence.
O da bir aylık canım sağlık ocağında başkası yok ki
Bilemiyorum. Ben hiç görmedim kullandığım iğneyi devletin karşıladığını.
0 oy
önce (198 puan) tarafından
9 yıldır evliyim 29 yaşımdayım.2 oglum var en küçüğü 4 aylik .geri çekilmeye korunuyorum.  İsteyerek hamile kaldım ama 6 7 ayda zorla kaldım.  Korunmasamda olur valla çünkü geç hamile kalıyorum. 

Bence siz baglatin garanti olsun . 
Öyle düşünme hadi oluverir
Olsaydı olurdu yıllardır. Buyuk oğlum 8 yasinda küçüğü 4 aylik . 7.5 yıl hiç hamile  olmadim.
Adetim bir gün oluyor benimde bir yerde sorun olduğu için mi sizce
Hormon lardan olabilir . Birde genetik olarak olabilir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 187 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 312 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy