0 oy
1,236 göst.
Aile kategorisinde (652 puan) tarafından
Kizlar bunu bi anne icgudusuyle soruyorum size konu su

Bebim yan tarafta 25 yaslarinda 3 cocuk annesi ve 3. Hamile bi bayan var 6 5 1 bucuk yaslaeinda kizlari bu kadin oglen 1 e kadar hergun yatiyor cocuklarina kahvalti yok cocuklar dolaptan soguk soguk ne bulursa onu yiyor yada biskuvi filan o en kucuk olan cocuk yeni yuruyor hep dusuyor heryeri yara bere icinde bezi pisik yapmis bebenin alti bildiginiz hep yarilmis kan akiyor pisikten bezi hep ya kaka ya cis dolu acliktan bagira bagira agliyor kadin uyaninca cocuk doyurmaz temizlemez hemen sigara kahve aksam kocasi gelmeye yakin bebeleri temizler doyurur evi toplar  yemek yapar adama da bakiyorum der cocuklari gorseniz yemin ederim oturur aglarsiniz bitane komsumuz kocasini uyardi bak boyle boyle diye adam inanmiyor polisi arayip cocuklara bakmiyor desem ki ustune bide felaket dovuyor aceba polis bisey yaparmi bide elinden alirlar cocuklari anneden ayirmis oluruz diye icim rahat etmiyor komsularla konustuk karar veremedik bi turlu boyle bi durumda bi anne olarak siz ne yapardiniz

40 Cevaplar

+2 oy
(2,524 puan) tarafından
Canım evin içinde misin bu kadar detaylı biliyorsun hem sen şikayet etsen bir şey olsa sen suçlu olursun senin yüzünden diye sana musallat olur işte senin yüzünden diye bence hiç karışma canım benim 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
İçim acıdı akşam akşam benim oğlum bir öğün ek gıda yemede vicdanim rahat etmiyor herkes üremesin ya 
+1 oy
(5,432 puan) tarafından
Hamile olmasa bir temiz dövün kendine gelir diyecektim de. 
(652 puan) tarafından
Valla anllatim kac kez defalrca yapma etme diye ama yok amaaan diyor
(5,432 puan) tarafından
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdirden anlamayanın hakkı kötektir. Asla şiddet yanlısı bir insan değilim. Bu güne kadar öyle ahım şahım kavgam da yoktur ama söz konusu çocuk olunca çıldırıyorum
(4,636 puan) tarafından
Bunun gibiler için dayak cennetten çıkma
(5,432 puan) tarafından
Bu arada çok samimiyim ben tanıyor olsam mütemadiyen tehdit ede ede döverim bunu. Çocuklara çiçek gibi bakacaksın binerim tepene diye
(4,636 puan) tarafından
Ben eşimle tehdit ederdim vallahi. Hadi eşim olmasa çirkeflik yaparım ayağına basar ortalığı yıkarım. Gebenin ayağından bir şey olmaz
+1 oy
(597 puan) tarafından
Eşi inanmıyor demişin görüntü al eşine göster belki o merhametlidir çocuklarını o kadının elinden alır kurtarır
+1 oy
(1,626 puan) tarafından

Anne var....anne var :(

(652 puan) tarafından
Sorma canim malesef her doguran annelik yapsa tum cocuklar mutlu olur
(1,626 puan) tarafından
Madem mutlu mesut bakamiyorsa üremesin de çok yazık
0 oy
(16,953 puan) tarafından
Ben çok üzülürdüm. Ama bişey yapamazdim heralde. Geçen gün burda bu işleri iyi bilen bı arkadaş sosyal hizmetlerde kalan coxuklarin çok zor ve kötü sartlar altında yaşadığını söylemişti. Çok uzulmustum. Ben bişey yapamazdim ☹️
(652 puan) tarafından
Iste benimde icimi sizlatan konu orasi anneden ayirip oraya alirlar korkusu yoksa kadin umrumda degil kac kez anlattim bak yapma diye amaan diyo resmen
(16,953 puan) tarafından
Ya belki söyle bı durum yapılabilir. İki adamı polis kılığında giydirip kapılarına gönderip korkutabilirsiniz. Ama o da riskli.
(652 puan) tarafından
Bu cok riskli karakolu arasa vs sıkıntı  olur ama kadin konusmaktanda almiyor
(16,953 puan) tarafından
Bilemedim tehdit etseniz sosyal hizmetleri arayaxaz diye
0 oy
tarafından
Siz nerden biliyorsunuz bu kadar detayı? 

Kadınla samimi ısenız hıc konuştunuz mu neden böyle? 
(652 puan) tarafından
Aynen yan komsum evler mustakil hemen bitisigimde devamli girer cikarim inanki kac kez soyledim konustum bak gunah dedim bakamiyorsan 4. Yapma bari diye neler anlattim dedigi tek sey bisey olmaz bizler sanki el bebek gul bebek mi buyuduk diyor
(556 puan) tarafından
Çok üzücü ya.kadının yada kocasının bi yakınları varmı tanıdığn
(652 puan) tarafından
Adamin ailesi diyarabkirda kizin mersin keske  bilsemde arasam
(556 puan) tarafından
Gelen gidende yok o zmn evine polisi arayıp bi şansınızı deneyin bence
0 oy
(6,267 puan) tarafından
Böyle bı kadının çocuk umrunda olacağını sanmıyorum bagzilari üremeyi marifet biliyor bide siz bu kadar detaya nasıl hakimsiniz ay 
(652 puan) tarafından
Evler bitisik hergun yanima gelir gider
0 oy
(7,090 puan) tarafından
Sen nereden biliyorsun bunları kendisi söylüyor mu 
(652 puan) tarafından
Icli disliyim canim evi hemen bitisigimde hergun gelir gider o yuzden biliyorum
(483 puan) tarafından
Hergün gelip gidiyor size ama sizin sözünüzü kulak arkası etmiyor garip geldi
0 oy
(1,695 puan) tarafından
Muhtemelen hastadır kadın, annesi kız kardeşi varsa paylaşıp destek olmalarını isteyebilir misiniz
(652 puan) tarafından
Valla senden brnden akilli inanki
0 oy
tarafından
Videoya alın çocukları, daha sonra sosyal hizmetlere şikayette bulunun polise değil 

Bu arada ufak bir şeye değinmek istiyorum 

Dolaptan buz gibi alıp yiyorlar diyorsun ya, çocuklar en güzelini yapıyorlqr . Benim kız 1 yaşında , yaz kış buz gibi dolap suyu icirdim, dolaptan meyve yedirdim dolaptan yoğurt yedirdim çünkü bizim doktorumuz "Soğuk değil sıcak hasta eder insanı " diye konuşur 

Kızım kışın zıbınla yattı hep geceleri. Çocukları tüylere sarmalamayın maşallah kızım sadece 1 kez hasta oldu ondada sağlık ocağında 3 saat bekledik diye
(652 puan) tarafından
Simdi soguk var soguk var cocuklar bilmiyor tursu yiyor ac karnina veya geceden kalan yemegi filan benim de 4 evladim var onlara bakinca icim burkuluyo
tarafından
Anlıyorum canım o zaman sen ilk etap videoya al, kadını da tehtid et videoya aldım , bu şekilde devam edersen sosyal hizmetlere başvurup çocukları elinden aldiracagim diye konuşun
(120 puan) tarafından
Sanki sosyal hizmetler daha mı iyi kız çocuklarına neler yapıyorlar satıyorlar pazarlıyorlar
tarafından
Şu yorumunuzdan ne kadar eminsiniz? Öz kuzenim İstanbul sosyal hizmetlerde müdür yardımcısı, eşi de sosyal hizmetler görevlisi . 5 vakit namazlı insanlar yalan söyleyecek insanlar değil yani. Çok iyi bakıldığını söylüyorlar ayrıca sosyal hizmetlerde büyüyen çocuklar devletin tüm imkânlarından yararlanıyor , KPSS zımbırtısına girmeden memur olma olanakları sağlıyor devlet
0 oy
(11,654 puan) tarafından
Eşine mahallece birleşip söyleyin ve gerekirse biz sosyal hizmete haber vereceğiz diyin
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Eşine söylemişler ikna olmamış, kadına söylemişsiniz anlamamış ya ailesine söyleyin ya da en azından uyarmaları için şikayette bulunun bence. Sosyal hizmetlerde de gül gibi yaşamazlar ama burada da durum farklı değil ki. Aç kalıyorlar, bakım yok, ilgi yok, şiddet var. Allah kahretsin bunları, zevklerinden ödün vermezler ama.
(652 puan) tarafından
Malesef sormaa ailesi mersinde hic gormuyorum ki
0 oy
(4,900 puan) tarafından
1 dakika beklemez arardım belki gözü korkar insan olur 
(652 puan) tarafından
Tek korkum cocuklari yuvaya vermeleri iste
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Aynı evde yasasan bu kadar bilmezsin nasıl biliyorsun
(652 puan) tarafından
Hergun dibim de evim de hemen bitisigi canim
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Eşine kanıt sun ve arardım tamam sosyal hizmetler dört dörtlük değildir ama en azından çocuklar sıcak yemek yer. Boyleleri anne olmasın yaa doğup bakamıyorlar yazık günah çocuklara
0 oy
(8,674 puan) tarafından
sosyal hizmetleri ara canım ve mümkünse bir kanıt bulmaya çalış 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Arayın bence .yazık degilmi o çocuklara bizim çocuklarımız sıcak yemek yerken onların yaşadıkları üzücü 
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Içli dışliysaniz sevabina her sabah komsularla siraya girip çocuklara kahvaltilik götürebilirsiniz, kadini gidip her gün uyandirabilirsiniz dahada olmuyorsa sosyal hizmetleri arayabilirsin ama büyük ihtimal cocuklari alirlar.
0 oy
(356 puan) tarafından
Annemin arkadaşının torunu düştü geçende annesi ve üvey babası yüzünden yuvaya evdekiyle aynı dayak yiyormuş çocuk her yeri çürük içindeymiş ananesi almış yuvadan şuan velayet ananesinde . Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal Allah yardımcıları olsun o çocukların 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,380 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 533 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 743 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,077 göst.