+1 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (3,814 puan) tarafından
Ben kumral seviyorum eşim de öyle. Ben beyaz tenliyim gözlerim ela saçlarım kestane rengi ..

Bizim burda esmer sevmiyorlar:D

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben sarışın severim ben sarışın esim sarışın kizm sarışın 
-Reklam-
+1 oy
(9,346 puan) tarafından

Esmerrr:)).    .

+1 oy
(2,633 puan) tarafından

Ben esmer severim, eşim beyaz.

Ben süt beyaz tenli, yeşile kaçan ela gözlü ve kahve kumral saçlıyım. Eşim kışın buğday beyaz, yazın buğday esmer, ela gözlü ve kahverengi saçlı.

Oğlumuz da beyaz tenli, kahverengi gözlü, kahverengi saçlı. Belki ileride ela olur gözleri, biraz andırıyor.
Oğlum görünüş olarak aynı babası ama renklerini benden almış.
+1 oy
(232 puan) tarafından
Eşimle kızım ne renkse onu seviyorum:)) ikiside kumrall
+1 oy
(8,179 puan) tarafından
Ben kumral gibi bişey :D buğday tenliyim eşimde kumral oda çakır gözlü ben yeşil gözlü birbirimizi idare ediyoruz :D
(3,814 puan) tarafından
Çocuğunuz varmi gözleri nasil
(8,179 puan) tarafından
Yoruma attıımm :))))
(8,179 puan) tarafından
Sağol canım yorumun için fotoğrarı kaldırdım ❤
(3,814 puan) tarafından
İyi yaptın nazar değer
+1 oy
(2,098 puan) tarafından
Esmer seviyorum :))) 18 yaşımda ailemle bile evlilik şakası yaparken!; 1.80 boyunda esmer yeşil gözlü birini bulunca evlenicem diye dalga geçerdim ama 3'te 3 yaparak öyle biriyle evlendim
(3,814 puan) tarafından
Vaybe nasıl denk gelmiş hem esmer hem yesil göz:D
(2,098 puan) tarafından
Valla hâlâ eşime şakasını yaparım, bakıyım hâlâ gözlerin yeşil mi diye. Kızımda benim gibi buğday ama babası gibi yeşil gözlü
(3,814 puan) tarafından
Allah bağışlasın
+1 oy
(1,592 puan) tarafından

Bende  beyaz tenli ela gözlüyüm kız saçlar açık kahve eşim ve ailesi topu esmer oğlumda sarışın oğlumla içlerinde sırıtıyoruz oğlumla ben sarı olduğumuz için tabii ki sarışın seviyorum :D bu yüzden mi bilmiyorum pek sevilmem

(1,592 puan) tarafından
Muşlu canım eşim tarafı bende agriliyim . Kız eski post olduğunu görünce ışık hızıyla silmiştim güya ajjshdjd
(3,814 puan) tarafından
Olsun bilerek hortlattim  . Dogulular esmer olur genelde:D bizim mahallede de ağrılı gelin var .
(1,592 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım:)) kız bende doğuluyum benim ailemin yüzde 90 beyaz ten sarışındir araya karışmışlar asjsjjdjjj
(3,814 puan) tarafından
Allah Allah:D
(1,592 puan) tarafından
:D :D :D
+1 oy
(9,078 puan) tarafından
Bende sarisin sevmiyodum renkli goz sevmiyodum edim mavis bir sarisin buyuk konustum heralde :) 

Ben esmerim ama ne acik tenliyim ne koyu ortanin bi tik koyusu diyim
(3,814 puan) tarafından
Mavi goz güzeldir herkese nasip olmaz :D
(9,078 puan) tarafından
Sorma ya gozleri okadar guzelki bebekligi hele oyuncak bebek gibi guzelmis nazar degmis esime bi gozu 9 diger 12 numara gozluk takiyo kiyamsm
(3,814 puan) tarafından
Hassas oluyor renkli gözler genelde . Ela da dahil
+1 oy
(541 puan) tarafından
Esmer eşim esmer ben sarışın yeşil gözlü oğlumda sarı ama gözler babaya çekti 
(3,814 puan) tarafından
Onada şükür:D
+1 oy
(450 puan) tarafından
Ben sarışınım genelde insan severim esmerde olur Kara gura da olur benim için insan kalabilmeli günümüzde bu özellik çoğu insanda bitiyor
(3,814 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
(4,708 puan) tarafından
Esım siyah sacli beyaz tenli siyah gözlü . Bende beyaz tenliyim saçım kahve gözlerimde kahve . Kızımda oglumda bana çekmiş. Saçları siyah fln değil isterdim esıme benzemelrini 
+1 oy
(674 puan) tarafından
Erkekte esmer kızda sarışın ☺️
+1 oy
(8,247 puan) tarafından
Esmer seviyom ben eşimde esmer kendim de öyleyim oğlanda esmer kız sarışın benim 
+1 oy
(1,638 puan) tarafından
Karadeniz mi orası :) 

Bende beyaz tenli severim. Sarılara bayılırım. Hayalimdeki kız çocuğu ❤️ çocuklarım biri esmer biri sarışın biri kumral :)))

Buğday beyaz arası tenim , yeşil gözlü ,geçen haftaya kadar kestane saçlıydım. Şimdi sarı :(
(3,814 puan) tarafından
Evet karadeniz ;))
+1 oy
(527 puan) tarafından

Esmer seviyorum esmer aldım hem de tam esmer :D bir ara eşime sormuştum sen esmer mi seviyon sarışın mı diye o da sarışın seviyorum demişti şok olmuştum. Çünkü ben kumralım. Sordum ne alaka niye benle evlendin diye o da sarışını saf sarı değil senin gibi olanı seviyorum dedi. Kendi az fazla esmer ondan açık tenliler hep sarışın onun için :D

(3,814 puan) tarafından
Hahaha çok güldüm. Zaten esmere çok beyaz yakışmaz siyah beyaz gibi olur :D
+1 oy
(366 puan) tarafından
Bn mavi gözlü beyaz tenli eşim ve çocuklarım hafif esmer kahve renkli gözleri onları çok seviyorum;)))
0 oy
(743 puan) tarafından
Kocam ve oğlum renklerini seviyorum :)
(3,814 puan) tarafından
Zaten koca neyse oglanda o oluyo genelde :D
(743 puan) tarafından
Yok bacım herşeyleri aynı renkleri farklı
0 oy
(5,267 puan) tarafından

esmer bende sevmem kadin olsun erkek olsun pismis gibi geliyor bana irkci da degilim oysa ama:)) ben pambik gibiyim yesil gozluyum esim beyaz tenli kara goz:)

(3,814 puan) tarafından
Esmerlik erkeğe yakışıyor ama . Beyaz ten kadına yakışıyor
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Sarışın severim tabi eşim sarı değil ama kızım sarışın oldu bende sarıyım
0 oy
(4,525 puan) tarafından
Ben dde çk esmwr sevmezdim ama esmer kocam varrr. Bebem de tam esmer oldu. Ben beyaxım baya kaşım gözum kara ama. Sülalede tek esmer torun bende var. Hepimiz ya sarı ya beyazız. 

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 2,451 göst.
8 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 257 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 7,983 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 367 göst.