0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (757 puan) tarafından

Kızlar hamileyken kına yakınca bebekte leke olur derler. Bende umursamadım hamileyken saçlarıma kına yaktım. Bebeğim doğdu 3 ay oldu. Şimdi daha belirgin. Kafasında bıngıldak kısmında saç derisinde sanki kına yakmış gibi buyuuukce bir leke var tamda kına rengi. Eşim esmere yakın ben buğday tenliyim öyle açık renk saçlarımız yok saçları öyle parlıyor ki sanki kına var gibi. Yoksa ben mi öyle görüyorum dicem etraftanda bu çocuğun saç rengi kafa derisi kizilimsu diyenler var konuyu bilmiyolar. Gerçekten doğru olabilir mi bu hamileyken yaktigim kına bebeğimi etkilenmiş mıdır :D

3 Cevaplar

0 oy
(259 puan) tarafından
Zannetmiyorum adı üstünde hurafeee
(757 puan) tarafından
Dimii ya
(259 puan) tarafından
Bncede ve bebişin öyle olması da büyük ihtimalle denk geldi:) Rabbim sizlere bağışlasın inşallah
(757 puan) tarafından
Taş devrindeki çakıl bebeği çok severim aynı onun gibi oldu dediginiz gibi herhalde. :) amin cümlemizin bebeğini bağışlasın korusun
(259 puan) tarafından
Aminn aminnn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ciğere dokunma dediler dokundum gül koklama dediler kokladım hayvanlara bakma dediler gebelik boyunca hayvann belgeseli izledim saçını kesme dediler iki kere kestim şeftali yeme çok kıllı olur dediler yedim aklıma gelmedi başka şimdilik bu kadar 

Bu arada hiç birşey yok çok tatlı minnoş kızım var
(757 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
(2,543 puan) tarafından
Hepsini bende yaptım Allah a şükür hiçbir şey olmadı
(757 puan) tarafından
Bende bunların çoğunu yaptım ama saça bakıyorum kizilimsi hani ailede filan yok öyle tuhafıma gitti. Belki de daha değişir rengi
tarafından
Benim eşimin gözleri mavi ailede mavi kimse yok kaynanamın üvey kaynanası mavi gözlü ben ona çok öfkeyle baktım ondan oğlumun gözleri mavi oldu diyor ne alaka hurafe tamamen kızım da babasının kopyası hiç bif farkları yok herkes bana kocana çok öfkeyle bakmışsın ondan kocana benzemiş diyorlar bende ya bana ya babasna benzeyecek başka kime benzeyecek diyip kapatıyoruz konuyu
0 oy
(9,743 puan) tarafından
Kilo kilo ayva yedim oğlum gamzeli olsun diye g si bile Yok :D olabilir de olmayabilir çokda seetmemmek lazım 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 272 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
3 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Premsesannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
24 Temmuz 2024 Kültür-Sanat kategorisinde senykll (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.