+1 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sonradan bunun hurafe olduğunu öğrendim dediğiniz şeyler var mıydı ;)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence çocuğu tuzlamak falan hurafe ya zhhxj
-Reklam-
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Ust raflara uzanma cocuk kordondan kopar icinde

Sanki pamuk ipligine bağlı cocukta kopcak.
tarafından
Hadi canım ahahah . Allah akıl fikir versin zjjsn
(3,007 puan) tarafından
Aminn . Tabi ben dinlemeyip evin boyasini yaptim ozellikle tavan diplerini falan boyadim sjsjsj
tarafından
Tamm hadi karnı çok gerdirmemek lazım ama o kadar da değil :)
tarafından
Kız ben bi kere dolap üstüne bişey koymak için uzun süreli kollarımı kaldırdım, daha sonra bel ve kasık ağrısından duramadım tabi kordon kopar demiyorum da ağrı oluyo ama :))
(3,007 puan) tarafından
Agri oluyor illa ki ama sanki gozlerinde ultrason varmis gibi kalkipda kordon kopuyor ne demek sjsjsjs ☺️
0 oy
(580 puan) tarafından

Duyduğum hiç birşeyi yapmadım inanmadim ondan aklımda kalmadı hiçbiri:D

tarafından
En iyisi :)
0 oy
tarafından
Kulagını tıkama cocuk sagır olur dediler (düğünde cok ses var dye peçete koyuyodum kulagıma) 

kedi elleme iz olur cocukta, Boyle boyle şeyler şimdilik
tarafından
Ahahah bu cidden sacmaymis. :)
0 oy
(308 puan) tarafından
Kedi besliyorum diye çocuğun kıllı olur fazla sevme diyen vardı smsmsm ne alakaysa 
tarafından
Bende duydum ama saçma
0 oy
(54 puan) tarafından
Gül koklama güle dokunma dokunduğun yerde gül izi doğum lekesi olur dediler ne alaka demiştim dokundum kokladım bebeğim doğdu 2 buçuk aylık hiç gül izi leke yok :)
tarafından
Hiç öyle şey olur mu ya zhsbhs
0 oy
tarafından
Kaynanam, daha bugün bebek doğunca ağzına hurma süreceğim dedi bakalım yapacak mı 
tarafından
Bal yediren de var hdjdjd. Allah yardımcın olsun
tarafından
Hurma sünnet kuzum da sen kendin yap kaynanaya bırakma. Netten araştır, ben geçenlerde okumuştum.
tarafından
Annenin yapması mı gerekiyor canım
tarafından
Aslında dini bütün birinin yapması daha iyi ama bu durumda kaynanaya bırakmak yerine anne kendi yaparsa daha iyi olur bence.
Yenidoğan bebekler Peygamber Efendimiz sav e getirilince ağzında yumusattigi hurmanın suyunu sıkarmış bebeğin ağzına. Hurma tamamen doğal şeker oldugundan sarılığı da önlüyormuş bunu da okumuştum.
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Gebeyken saç kesilmez dedi kayınvalidem doğumu bekledim lohusayken de kesilmez dedi :D bu ikinci gebeliğim kestirdim valla ömrü veren Allah sonuçta benim sacimla ne alakası var
tarafından
Aman iyi yapmışsın :)
0 oy
(3,055 puan) tarafından

Annem tam bir hurafe delisi :) hamileyken saç kesilmez çocuğun ömrü kısalır. Hamileyken sinemaya gidilmez cocuk şaşı olur hatırladıklarım bunlar. Canim annem hurafeleriyle seviyorum onu :)

tarafından
Anneler ölümsüz olsa ama bu nedir ya sbbzn
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Çizgili kıyafet giyme bebeğin bağırsakları dolanır :DD 
tarafından
Ay gördüm bir insanın ağzına alinmiycak şeyler .  Bide anne olucak yazık çocuğa
(4,697 puan) tarafından
Attığı iftirayı gördün mü
tarafından
Gördüm psikolojik sorunları var gibi kiz birşey dememis ki . Engelle geç demiş .
(4,697 puan) tarafından
Kız o değil ya meslis melisa yağmur için bu kadın benim kocamla fingirdiyor yakaladım dedi biz dava açar bu yaptığınız iftiraya karşılık deyince kaldırdı yorumu
tarafından
İşte yağmur postuna öyle yorum yaptı diye iftira atmış . Ayy Allah korusun böyle insanlardan nasıl da rahatlıkla iftira atabiliyorlar ya şaşırıyorum.
0 oy
tarafından
Saçını kestirme dedi kaynanam ne olur ne olmaz diye kestirmedim şimdi olsa amaaan 
tarafından
Ben boyadım iki defa birşey olmadı kıpır kıpır Maşallah ❤️
tarafından
Maşallah ama doğal boya mı bide lohusayken de birsürü hurafe var o kafayla insan inanıyor şimdi kendime gülüyorum:)
tarafından
Yo değil normal saç boyası. Şuan 29+4  valla birşeyi yok çok şükür .. evet hormonlardan inanıyoruz hddh
0 oy
tarafından
Hurafe mi bilmem ama  6 aya kadr bebge bsy alınmamış kaynanam.oyle derdi 6 ay sonunda.alsverise.gotrdu 
tarafından
E ne giycek çocuk djdjjs
tarafından
Vall bilmem almadı aama adan zye hersyni almsti
0 oy
(105 puan) tarafından
Banada hamileyken çilek ciger flan yeme derlerdi güle dokunma derlerdi cocgn vicudunda lekw olurmus ne alakaysa walla cigerde yedim çilekte yedim hicte bisey olmadi kizimda 
tarafından
İnsanlar uudurcak şeyler arıyor jsjzjz
(105 puan) tarafından
Walla ya esimde oyle canm cger cekmisticalmadi hinayet bebekte iz olurmus dedi o almaynca eltime gttim o yaptida yemistm ;)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
22 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde YaseminDefne (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 264 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 365 göst.
0 oy
28 cevap 414 göst.

396,525 soru