0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (1,278 puan) tarafından
Kızlar biliyorsunuz ben meme kanseri tedavisi görüyorm. Bugünde 2. İlacımı aldm çok şükür ilkte aldığım ilk gün gibi olmadı. Iym simdilk. Kıza kaynanam baktı bugün. 27 aylık. Ben ilaç alıp geldikten sonra eve indim direk. Esimde kaynanamgile indi. Annem vardi yanımda. Kızımı 1 saat önce getirdi. Görümcem de Bi alt binada oturuyor. Kızım orayı da çok seviyor. Parka giderken mutlaka uğrar.  Benm hastane islerimde bazen kaynanam ile orda durur. Eşim de getirince eve çıkmam diye aglamis direk oraya gitti. Görüntülü ariyorm gel özledim diyor. Hayır gelmem diyor. Gorumcemin kızida 9 yaşında çoğu zaman istemiyor eve geliyor odamı karıştıriyor elimdeki çikolatayi yiyor diye. Oyle denmez diyolar ama anlamiyor oda. Neyse işte gelelm sadete. Oturduğu ev kira. 2 sene olacsk taşınalı. Ev sahibi de bizim köylü.  3000 veya 3500 e oturuyor.  Bedava oturuyor yani evde gayet iyi. 8 sene sobali evde yaşadıktan sonra taşındı. Ev sahibi oturdugu günden beri satacagm diyor. Eve bakmaya gel3n Bi kaç kişide oldu ama anlasamayan oldu fiyatta evi begenmeyen oldu öylece kaldı.. şimdi de Facebook a atmis satılık diye. Bugünde Bi kadın gelmiş bakmaya. Taşınsalar kızım için çok zor olur. Alışkın oraya gitmeye. Bu durumu nasl açıklamam Lazm ona bilmiyorum..

Sizce travma etkisi yaratır mı bu durum..?

1 cevap

0 oy
(14,209 puan) tarafından
bence yaratmaz daha kucuk cunku yani onlari istediginde park olur market olur kafasini dagitabilirsiniz
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 951 göst.
0 oy
4 cevap 72 göst.
25 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (754 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 525 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doga_DVM (5,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 267 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu

393,735 soru

11,774,270 cevap

35,789 kullanıcı

...