0 oy
269 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,169 puan) tarafından
Kızlar kiyafet almak istemiyorum zaten bir sürü almislar ilk adim arabasi oyun halısı gbi şeyler düşündüm 2. Bebegi oldugu icin zaten var ne alabilirim acaba ya zaten herkes kiyafet alacak ben böyle uzun süreli kullanabileceği işine gercekten yarayan bisey almak istiyorum oneriniz varmi

19 Cevaplar

+1 oy
(410 puan) tarafından
Bence para verin eksik yada ihtiyaçları olan şeyi alırlar...
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
Bence isimli kapı süsü alabilirsin üzerine iki çocuğunun adını yazdırırsın uzun süre kullanılır
(1,169 puan) tarafından
Ya evet cicek sepetinden baktim o tarz seylere ama basit kaldi biraz bunun yanina bebek icin ne alabilirim acaba
(14 puan) tarafından
Canım trendyola bak ben ordan aldım oğluma bi sürü seçenek var kapı süsü yaz çıkar yanına da oda nemlendirme makinesi alabilirsin bebekli ve çocuklu ailelerin vazgeçilmezi :)
(1,169 puan) tarafından
Ayy dur ona bi bakayim iyi dedin vallahi baya ise yarar o cok teşekkür ederim valla
0 oy
(4,351 puan) tarafından
Ana kucağı yoksa tavsiye ederim bu sallanır olanlardan çok işine yarar
(1,169 puan) tarafından
Evet oda var 2. Cocuk olunca çoğu seyleri var ama ilki kiz bu erkek
0 oy
(233 puan) tarafından
En iyisi eksiği ne sorup onu almak olur o halde canım. 
(1,169 puan) tarafından
Kiz sordum yaa valla yok eksigimiz diyorlar herseyi aldik diyede resim atmislar ondan kararsiz kaldim zaten  neredeyse herseyi var hani diyorum ki acaba isimli hastane çıkışı mi yaptirsam oda en fazla 2 ay giyer bi ise yaramaz ya
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Ana kucağı,bebek çantası 
0 oy
(771 puan) tarafından

Valla benim aklıma beşik icin isimli nevresim takımı geldi hem nevresim takimi 3 4 tane olmasi lazim almislarsa bile sorun olmaz 

Hem isimli olunca hatira olarak saklanir
0 oy
(4,291 puan) tarafından
Nevresim takımı mama sandalyesi yoksa eğer olabilir yada sürekli yanında taşıyabileceği banyo ve mama oturağı var onlardan olabilir reflü yatağı yoksa reflü yatağı 
0 oy
(145 puan) tarafından
Bence alabilirsen yakınlık derece bilmiyorum ama 1 gram altın veya yarım gram altin alabilirsiniz 1 küsür Tl felan yarım gram altın.0.5 gr oluyor ya hiç değilse göze gelir ve ihtiyaç halinde kullanılır 
0 oy
(804 puan) tarafından
Babynest alabilirsin çok kullanışlı oluyor eğer almadılarsa.

E bebekten hediye çeki alıp verebilirsin 

Oyuncak alabilirsin zaten şuan kıyafet alsan bile kullanılmaz sıra gelmiyir bazen .oyuncak daha iyi oluyor. 

Ek gıda için OiOi tabak kaşık bardak seti var onu alabilirsin .varsada eskimistir zaten .

6 ay sonrası için suluk  alistirma bardağı alabilirsin .
0 oy
(2,458 puan) tarafından
1 Gr altın tak canım en güzeli
0 oy
(3,666 puan) tarafından
Tummy time için yere konan içi suyla bi de küçük oyuncak balık gibi şeylerle dolu oyun matı oluyor. Öyle bişey alabilirsin. 
0 oy
(12,051 puan) tarafından
Bütçen ne balım? Ev tipi salıncak alabilirsin anne dizi mi ne diyorlar ondan alabilirsin ek gıda seti oioi den falan hani kaliteli olsun dersen 
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Hediye ceki e bebekten veya lcwdan
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Ayakkabi olur 1 yas icin
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Buhar makinesi.
0 oy
(1,421 puan) tarafından
Bize eşimin arkadaşı pandalı bisiklet almıştı çok dua ettim valla oğlum bayıldı 2 sene kullandık. Trendyol da vardı
0 oy
(882 puan) tarafından
Hareketli kitaplar var mesela bana hediye gelseydi ben çok mutlu olurdum bebeğim adına. Bir kaç seri yapabilirsin onlardan hemen kullanamaz ama ona bol bol okur gelişimi için iyi bir hediye olur. Onun haricinde ninni söyleyen masal okuyan oyuncaklar oluyor uyku arkadaşı gibi. Öyle bişeyde düşünebilirsin
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Bebeğin ismi belliyse künye yaptır koluna 
0 oy
(1,458 puan) tarafından
Mama sandalyesi almıştım arkadasimin oğluna bir diğer arkadasimin bebeğine de küvet seti almıştım yanlarında 1 takim elbise ile

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
24 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hulya27 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 155 göst.
15 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (4,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (805 puan) tarafından soruldu

398,159 soru

11,907,099 cevap

36,036 kullanıcı

...