0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (382 puan) tarafından
İstanbul'da evimiz var çok şükür 1 tanede oglum var 18 yaşında ama eşim sürekli diyo oğlan evlensem Kars'a köye tasincam diye bende hiç istemiyorum onun yüzünden köy isminden bile nefret eder oldum ben İstanbulda doğup büyüyen biriyim kendimde Sivaslıyim ama hiç istem köyde yaşamayı yapamam. Çünkü ben köy hayatı nedir nasıldır bilmemm oyuzden çok kavga ediyoruz bıktım artık yaşamak bile istemiyorum onun yüzünden 

9 Cevaplar

0 oy
(13,884 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum senin eşin vazgeçsin 

Konuyu anlatınca tanıdım seni yeğen meselesi de vardı sanki sizde 
(382 puan) tarafından
Evet 20 yıldan beri hem yigen hem köy meselesi ben asla gitmem ama
(13,884 puan) tarafından
Ark da gitmem etmem diyordu şimdi köydeler
Adam işi gücü bıraktı köy de hayvann bakıypr
(382 puan) tarafından
Bunların köy hiç güzel değil bide ben hayvanlardan korkan biriyim yani eşimde biliyor hala gitmek istiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bacım mecbursun. Ya ikna edeceksin ya da gideceksin onunla. Zaten senin eşini az çok tanıdık. Snei dinlemez. 
(382 puan) tarafından
Ben boşanirim ölürum yine gitmem asla o köye
tarafından
Abla madem boşanma şansın var niye bu zamana kadar bosanamadin?
(382 puan) tarafından
Oğlum için sabrediyorum
tarafından
Abla snein oglun bebek değil. Reşit reşit. Sen o kocayı imkanı yok bosamazsin ömür boyu
(382 puan) tarafından
Valla çocuk evlenince boşanirim gibime geliyor ben asla yapamam karsta
(2,674 puan) tarafından
Hee oglunu evlendirip esini bosayip oglunla gelininin yanina yerkesme planin var yani
(382 puan) tarafından
Yok onların yanındada durmam gider annemlerde kalırim ama asla Kars'a gitmemm
tarafından
Valla ben gelin olsam kabul etmem bana ne. :))
(382 puan) tarafından
Ben kendimde durmam ki gelin kabul etsin
(14,517 puan) tarafından
kiz buyuk konusma asla deme vallaha seytan yaptirmak icin ugrasiyor
(4,860 puan) tarafından
Semos sen o adama takıntılısın asla ayrılamazsın. Bak biz seni senden daha iyi tanıyoruz. Planlarını bile anlıyoruz. 18 yaşındaki çocuk da evlenmez herhalde
(382 puan) tarafından
Bu devirde kim kaynanasiyla duruyoki zaten ben bile kaynana olarak istemiyorum yani
(382 puan) tarafından
Askerden sonra evlenicekmis yani babası evlendiricekmis
(12,045 puan) tarafından
Semoş senin durumun stockholm sendromu olarak geçiyor. Zulümcüye bağlanma. Oğlunu öne sürme. Beşikte bebe değil. Karsa da gidersin ****** da bakarsın tövbe boşanamazsın
0 oy
(567 puan) tarafından
Ay afedersin BK mu varmış Kars'ta. Bende Karslıyım ay adımımı atmam yani.. benim kocamda köy delisi Malatyalı her sene gidiyoruz bu sene doğum yaptım gidemedik şimdi çocuk 1.5 aylık tutturdu köy köy diye gitmiyorum valla. Bende hiç sevmiyorum köyü. 
(382 puan) tarafından
Valla tebrik ediyorum seni. Canım bı karsli bile kendi insanlarıni sevmiyor doğruyu görmüşsün
(567 puan) tarafından
Kayınpederim karslıyım diye istemiyordu beni sonra bildiği Karslılar gibi olmadığımı görünce sevmeye başladı :D
(382 puan) tarafından
Karsliyla yılan mevzusu gibi yanitabikide her tarafın iyiside var kötüsüde bu memleketle alakalı değil kişilik meselesi ama doğunun insani biraz yobaz kusura bakma ama
(567 puan) tarafından
Malesef öyle iyisi var kötüsü var dediğin gibi ama o taraf çok geri kafalı
(382 puan) tarafından
Valla tebrik ederim seni canım ilk defa doğru söylüyen bı doguluyla karsilastim
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Evinde otur canım zorla götürcek değilya 
(382 puan) tarafından
Mecbur gidicekmisim çocuk evlenince nerde kalicakmisim
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Biz de yurt dışına taşındık eşim diyor birgun Türkiyeye taşınırsak köyüme taşınalım diye. Asla dedim zaten uzakta rezillik çekiyoruz birde orada çekemem. Gelmeden önce kendi ailemin sehrindeydim oraya gidip gelirdim her gün 
(382 puan) tarafından
Yok ben iki tarafıda istemem yabancı olsun çevrem daha iyi
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bütün erkekler bir dönem köye taşınmayı ister ama sonra vazgeçer inşallah.. 
(382 puan) tarafından
Yok benimki vazgeçmez doğma büyüme orda çünkü 20 yıldan beri başımın etini yiyor
0 oy
tarafından
Adam İstanbul kalabalığından sıkılmış olabilir
(382 puan) tarafından
Ordada sürekli aynı insanlari görmekten sıkılır bide benim eşim kavgacı birisi zaten sürekli ordakilerle kavga eder durur
0 oy
(7,184 puan) tarafından
Kavga edecek ne var ki adam köy hayatı istyor saygı duyuyorum gidebilirsin ama ben istemiyorum aynı saygıyı senden de bekliyorum de bunun uzatılmasına hiç gerek yok. Kim nerede yaşamak istyorsa yaşar. 
(382 puan) tarafından
Benim eşim anlamaz öyle seylerden
(7,184 puan) tarafından
Kendi bilir. Benim babamda köye gitmek istyor annem istemiyor. Annem diyor kararını verildiğinde boşanırz gidersin istersen evlenirsin tekrardan diyor. Muhtemelen zamanı gelince öyle yapacaklar. Bu yüzden hiç kavga etmiyorlar
(382 puan) tarafından
Ne kadar meraklılar bu erkekler köye gelmeselerdi ozman köyden sehire
0 oy
(3,548 puan) tarafından
E cok istiyosa tek gitsin. Sanki tek basina verebilecegi bi karar.
(382 puan) tarafından
Anlamiyo işte yada işine gelmiyor

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,211 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,728 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 487 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 446 göst.

398,110 soru