0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından

Biliyorsunuzdur önce ki postlarimdan ben ailemle yaşamaya başladım kızımla birlikte ama kız kardeşim 18 yaşında kızımı hala kabul edemiyor daha doğrusu teyze olduğunu kabul edemiyor ben ablasiyim diyor bende alışsın diye bazen 30 dakika da olsa ikisini tek bırakıyorum sizce başka ne yapabiliriz alışmaları için 

5 Cevaplar

+1 oy
(10,732 puan) tarafından
Teyze olduğunu kabuk etmek zorunda değil. Bende halalarıma abla derim. Ama abla gibi davranmak zorunda madem ablasıyım diyorsa 
(410 puan) tarafından
İlgisi sevgisi çok fazla sadece teyzesi ilgilen dedim mi ablasiyim ben diyo
tarafından
Deme canım sende aaa abla olarak kalsın ne olacak
-Reklam-
+1 oy
(826 puan) tarafından
Sen kardeşin ve kızın birlikte vakit geçirip sürekli  çok küçük olduğunu ve bizsiz birşey yapamaz çaresiz olduğunu aşıla kardeşine ve oyun oynarken o oyundan ilk önce sen zevk al ki kardeşin de alsın
(410 puan) tarafından
İlgili sevgi dolu sadece teyzesi dedim mi sevmiyor kızıyor ablasiyim diyor
(826 puan) tarafından
Ablası olsun ne olacak  canım biz yengemize hala eniştemize amca diyoruz yani sevmiyo olabilir kardeşinde bırak nasıl ıstıyosa öyle olsun
(410 puan) tarafından
Ben de dedim bizimkilere de işte birileri geldi mi teyzesi diyor. Yada ağız alışkanlığı olarak teyzesi diyorlar
0 oy
(2,273 puan) tarafından
E oda ablası olsun canm şimdi küçük ondan öyle diyo ileride öyle olmaz. Sen ablasıyım de ama o senin teyzesi olduğunu bilsin de kardeşine
0 oy
(4,140 puan) tarafından

Teyze deyince yaşlı diye kötü bir durummuş gibi algılıyor sanırım. :) Bırak abla desin, çocuğun da varsın şimdi abla desin. Zaten zamanı gelince herşey rayına oturuyor. Belirli bir süre çocuklar anne babalara isimleriyle hitap ediyorlar asker arkadaşıymış gibi ama zamanı gelince gene anne baba diyorlar. Takılma buna bence. 

0 oy
(1,100 puan) tarafından
Ne gibi bir problem olduğunu anlayamadım. Gayet normal bir durum gibi geldi. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 668 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mina (2,674 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sedadz (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 296 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (3,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 945 göst.