0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,144 puan) tarafından
Trendyolda bir cok ürün var fakat güvenip alamadım karnımda şiskinlik ve ödem var sürekli bunun icin sizin aldiginiz kullandgnz bi ürün var mi önereceginiz

4 Cevaplar

0 oy
(9,204 puan) tarafından
Kiraz sapı çayı 

Maydonoz gibi bitkisel gidebilirsin
-Reklam-
0 oy
(633 puan) tarafından
Canim öncelikle aç karna ılık su iç. Ilık su icemiyorsan içine limon , salatalık,  tarçın,  maydanoz gibi şeyler atıp normal su icebilirsin. Ve bunun yanında ödem ve şişkinlik için bir gün kiraz sapı çayı,  bir gün kayisili çay icebilirsin ikindi vakti. Ve özellikle yürüyüş yap. Eğer dışarı cikamiyorsan evde olduğun yerde dizlerini karnına çekecek şekilde olduğun yerde tepinerek yapabilirsin. En önemlisi asla nefesini tutma. 
(1,144 puan) tarafından
Bu kiraz sapı ve kayısı cayı bende karın agrisi yapiyor ya o yüzden kullanamyrm digerlerini de deniyrm hareketli bi yapim var zaten ama ne yesem siskinlik yapiyor maalesef
(633 puan) tarafından
İyice çiğniyor musun? Ve yemekleri hızlı mı yiyorsun? Eğer o çayları icemiyorsan yeşil çay ve meta çayı içebilirsin. Metabolizmayı hızlandırır ikiside.
Bu arada karın ağrısı dediğin bağırsak ağrısı yapıyor ve tuvalete sık çıkıyorsan doğru etki ediyor demektir.
0 oy
(8,678 puan) tarafından
epsom tuzu dene canım, ayaklarını bu suya sok dinlendir 
0 oy
(390 puan) tarafından
Eczaneden bromelain aldım canım cok siskin hissettigim günlerde kullanıyorum 
(1,144 puan) tarafından
Faydası oluyor mu peki
(390 puan) tarafından
Evt cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,144 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu

393,741 soru

11,774,819 cevap

35,792 kullanıcı

...