0 oy
137 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,266 puan) tarafından

Kızlar ellerinizden öper 2 yaşında ikizlerim var , geçtiğimiz günlerde kan tahlili yapıldı demir değerleri düşük çıktı, mamayı bıraktığımizdan beri süt içiyoruz büyük ihtimalle ondan demir değeri düşük çıktı, doktorun verdiği demir şurubunu binbir takla atmama rağmen içmiyolar, içtiği günlerde simsiyah ishal oluyorlar, bunlar bir yana bir kaç gündür araştırıyorum, bu demir takviyelerin içinde paraben var buda oldukça zararlı bir madde, sadede gelecek olursak demir için, ilaç kullanmadan doğal ne verebilirim, vakit ayıran herkese şimdiden çok teşekkürler...:)<3

8 Cevaplar

+1 oy
önce tarafından
Bestiron damlar var içeriği temiz. Gıdalardan almaları zor biraz düşük olduğu zaman 
önce (1,266 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim, bende gıdalara ağırlık veririm diyordum ama öyle olmuyormus demekki :((
-Reklam-
0 oy
önce (3,193 puan) tarafından
Süt kullanimini mümkünse biraktirip, pazi ıspanak (limonla ozelikle demir bağlama kapasitesi artması için) yedirebilirsin et ağırlıklı beslenme geçip tam mevsimi bol çilek kavun verebilirsin.Gun kurusu kayisi ,kuru üzüm kuru dut  gibi atistirmaliklar verebilirsin ama bu 2 ay yedirdim hala yükselmedi ile olacak birsey değil düzenli beslenme alışkanlığı olmalı.

Sen uygun bir takviye kullan önce depoları doldur sonra beslenmelerini tekrar düzenle bence.
Önce takviye sonra beslenmeye ağırlık vermem lazım haklısın, çok teşekkür ederim:)
0 oy
önce (7,752 puan) tarafından
tavsiyesiz zor canım. çünkü gıdalar eskisi gibi sağlıklı değil. pekmez, ıspanak ve bol bol kuzu eti tüketmeli. etin yanında kesinlikle yoğurt ayran verme, mümkünse c vitamini ile ver. portakal suyı olur, etin üstüne limon sık olur 
Çok haklısın eski gıdalar yok artık et ile araları pek yok öyle olunca da çok zorlanıyorum ama pekmezi daha sık vermem gerek haklısın, çok teşekkür ederim:))
0 oy
önce (18,594 puan) tarafından
Pekmezi limonla suyla meyvesuyu gbi yapıp içirebilirsen etkili oluyo
Aç karnına sabahları başlayacam yarından itibaren, çok teşekkür ederim:))
önce (18,594 puan) tarafından
Bende başladım bu ara enerjide veriyo hee
Abowww zaten yetişemiyordum hızlarına , desene şimdi vay halime :⁠-⁠\
0 oy
önce (11,276 puan) tarafından
Ocean bak canım. Onun yerine bir bardak pekmez içse ancak denk geliyor her gün. Oceanın bir tadı yok içebilirler
Öyle mi , çok iyi ozaman, değerlendirecem mutlaka , çok teşekkür ederim :))
önce (11,276 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
önce (394 puan) tarafından
Bestiron ve ocean en güzelleri katkısız güvenilir markalar.Yan etkisi olmadı biz de.
Oceanı bir kişi daha tavsiye etti deneyecem canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
önce (939 puan) tarafından
Sidefer kullanıyorum. Tatlı ve renksiz . Kaka rengini de degistirmiyor
Bende santafer kullanıyorum ama mahvetti Çocukları resmen :((
0 oy
önce (449 puan) tarafından
Bizde de çıktı. Karadut özü veriyorum her öğün. Kuru dut kuru incir kuru kayısı kaynatıp ısırıyorum. Günlük çilek kavun yediriyorum. Kahvaltı hariç her ögunde kırmızı et koyuyorum 3ay sonra bidaha bakttiricaz. Çok geçmiş olsun
Kuru dut, kuru incir bende sık sık veriyorum ama galiba süt içtiğimiz için pek etki etmedi, sizede çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 82 göst.
0 oy
26 cevap 1,372 göst.
0 oy
1 cevap 56 göst.

389,239 soru

11,637,283 cevap

35,429 kullanıcı

...