0 oy
262 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (104 puan) tarafından

NEDEMEKK O ELBİSE BANA DAR GELİR YAAAA:((( 

Kızlar biliyosunuz elbiseli foto atmıştım dar gelen elbiseyle   1 ay icinde ne verirsem bana mucize olcakk 

O elbise üzerimde hoş durmalı.. .. 

Simdi konu şu ben emziriyorum 

1 bucuk yasinda bebem ama  cok emer yasina ragmen istahida iyi normalde neyse   .. 

Aksam belli bi saatten sonra yemek yenmiyorya normalde diyetteteyken 

Ben o saati dilimine uyamicamm. Aksam 8 den sonra yenmemeliymis 

Ben emzirdigim icin cok acıkıyorum. Bunun kilo vermeme bi etkisi olurmu 

İstediğim saatte yesem ama  diyete uygun yesem??  :(

9 Cevaplar

0 oy
(461 puan) tarafından
Ben sana fiziğine yakışmamış dedim . Zevk meselesi dedin . 2 gün önce 
(461 puan) tarafından
Ewet fiziğin güzel ama olmamış
(104 puan) tarafından
Canım ben fiziğime yakıştırdım ama terziye gitti elbise sonrasında daha da daraldı şimdi hiç olmuyor Ben elbiseyi Buraya ilk attığında gayet güzeldi Terzilik işinin olması da şart O yüzden kilo vereceğim terzi Yine işini yapacak ve ben o elbiseye gireceğim
-Reklam-
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Saat 8 e kadar ye .Bende çok acıkıyorum yiyorum napim
0 oy
(4,007 puan) tarafından
Veremzsin o şekilde canım acıktıkca su iç bi süre sonra açlığın törpülenmiş olacak
0 oy
(11,649 puan) tarafından
Bebeğim bol su iç tatlı yeme karbonhidrat tüketme acıkınca salatalık falan geçiştir. İnan zor değil aksine emzirirken daha kolay verilir. Tam buğday ekmeğe geç. Acıkınca yağsız Bi tost yap kendine atıştırma olayını bırak inşallah verirsin
0 oy
(7,090 puan) tarafından
Zayıflamak istiyorsan aç kalacaksın mecbur. Dirayetli ol su iç bol bol. Acıktım yicem dersen ne anlamı var ki başka elbise bak bence bunuda ileride bir gün zayiflarsan giyersin.
0 oy
(1,940 puan) tarafından
Sadece ekmeği ve geç saatte yemeği bırak 1, ayda 5, kilo versen çok fark eder saat 8 de iyi en son o saatte akşam yemeğini ye ekmeksiz hafif olmalı ama bak nasıl zayıflarsin kahvaltıni da olabildiğince geç yap 11 , 12 gibi
0 oy
(324 puan) tarafından
Bebeğinin yaşı gayet iyi iştahı da güzel diyorsun bence diyet yapabilirsin benim kızım da 18 aylık ben 20 kilo verdim doğumdan sonra yediklerine dikkat edersen 1 ayda 3 4 kilo gider
0 oy
(1,635 puan) tarafından
ben sabah 12 de kahvaltı yapıyorum, gün içinde sadece sade kahve yada yeşil çay içerim akşam 6:30 akşam yemeği ondan sonra su dan başka hiç bir şey yiyip içmiyorum (makarna pilav tatlı ekmek şeker falan kesinlikle kullanmıyorum) gün içinde en az 2.5 litre su içiyorum daha fazla icebilirsen iyi olur aslinda ben yapamıyorum:)) 

bu arada benimde 10 aylık çok memeye düşkün bir bebeğim var ama yapacak bir şey yok hem ek gıdaya hem mama da içiyor 
0 oy
(580 puan) tarafından
Bol bol mekik çekmek vücudunu toparlıcaktır. Kilo vermesen bile incelirsin mekikle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 240 göst.
16 Haziran 2024 Moda kategorisinde Ebru yilmaz (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 484 göst.
23 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Asya15 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
5 Ağustos 2023 Moda kategorisinde Baldananne (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 317 göst.